دستگاه لیزر خانگی, مقاله ها

بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا : در طول تاریخ انسان ها همواره به دنبال راهی برای رهایی از شر موهای زائد خود بودند. روش های مختلفی را نیز به این منظور مورد استفاده قرار دادند. از ترکیب آهک و زرنیخ تا ذوب کردن موم و استفاده از تیغ های تیز. اما هیچ یک از این روش ها دائمی نیستند. امروزه با پیشرفت های صورت گرفته در علم پزشکی و تکنولوژی های مختلف، روش هایی روی کار آمده است که با استفاده از آن میتوان به طور دائمی موهای زائد را از بین برد.

استفاده از دستگاه لیزر یکی از این روش ها می باشد که هم انواع کلینیکی و هم انواع خانگی آن روی کار آمده است و با چند جلسه استفاده از آن میتوانید به طور دائم از شر موهای زائد خود راحت شوید. طبیعتا لیزرهای کلینیکی به صرف زمان و هزینه زیادی نیاز دارند که ممکن است استفاده از آن برای بسیاری از افراد امکان پذیر نباشد. به همین دلیل است که امروزه در دنیا انواع لیزر های خانگی طرفداران بیشتری دارد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با دستگاه لیزر خانگی و بهترین برند آن در اختیارتان قرار دهیم. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

خدمات لیزر

توضیحاتی در رابطه با دستگاه لیزر خانگی

ابتدا بهتر است با دستگاه لیزر خانگی آشنا شوید. در سال های اخیر این دستگاه طرفداران بسیاری پیدا کرد و به همین دلیل برندهای مختلف اقدام به تولید انواع این محصولات کرده اند. دستگاه های لیزر خانگی به ویژه مورد توجه بانوان قرار گرفت و علت آن این موضوع است که بانوان همواره مجبور بودند زمان زیادی را صرف از بین بردن موهای زائد کنند. در دستگاه های لیزر خانگی از اشعه آی پی ال استفاده میشود که نوعی پالس نوری شدید است.

این اشعه ها با برخورد به پوست توسط فولیکول های مو جذب می شوند و به این ترتیب بر رنگدانه ها یا ملانین ها اثر میگذارند به عبارتی بعد از گذشت چند جلسه رنگدانه های مو را از بین برده و منجر به نابودی کلی موهای زائد خواهند شد. دستگاه های لیزر خانگی که امروزه روی کار آمده اند قادرند بر روی تمامی انواع  و رنگ پوست اثر بگذارند بدون اینکه کوچکترین احساس درد یا سوختگی ایجاد کنند. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

چرا امروزه استفاده از لیزر خانگی طرفداران بسیاری دارد؟

 • لیزر های خانگی مزیت های بی شماری دارند که منجر گشته تا طرفداران آن روز به روز بیشتر شود. از جمله مزیت های این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • لیزر خانگی موهای زائد، منجر به از بین رفتن دائمی موهای زائد خواهند شد.
 • استفاده از دستگاه لیزر خانگی هیچگونه احساس درد یا نارحتی ایجاد نمیکند.
 • جلسات مورد نیاز برای نابودی موهای زائد نسبت به سایر روش ها کمتر می باشد به عبارتی تاثیرگذاری این دستگاه سریع است.
 • مدت زمان جلسات لیزر خانگی بسیار کم است به عبارتی هر جلسه بین ۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت زمان میبرد.
 • دستگاه های لیزر خانگی از ایمنی بالایی برخوردارند و هیچ آسیبی به پوستتان وارد نخواهد شد.
 • استفاده از دستگاه لیزر خانگی هیچگونه عوارض جانبی به همراه نخواهد داشت.
 • از بین بردن موها زائد با استفاده از دستگاه لیزر خانگی نسبت به سایر روش ها به صرفه تر می باشد.
 • دستگاه لیزر خانگی دقت بالایی دارند و به طور دقیق ناحیه مورد نظر را تحت تاثیر قرار میدهند. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

چگونه بهترین دستگاه لیزر خانگی را انتخاب کنیم؟

 • مطمئنا افرادی که به دنبال تهیه و استفاده از لیزر های خانگی هستند همواره خواستار تهیه بهترین دستگاه می باشند که از اثر گذاری آن اطمینان داشته باشند و بتوانند مدت طولانی آن را مورد استفاده قرار دهند. اما برای خرید یک دستگاه لیزر خانگی مناسب باید به چه معیار هایی توجه کرد؟ در ادامه نکاتی را که باید در زمان تهیه لیزر خانگی مورد توجه قرار دهید، بیان میکنیم:
 • به قیمت دستگاه توجه کنید.
 • طبیعتا مهم ترین معیاری که افراد باید در زمان خرید به آن توجه کنند قیمت دستگاه لیزر خانگی می باشد. هر فرد باید با توجه به بودجه خود دستگاه لیزر خانگی را تهیه کند اما این نکته را فراموش نکنید که قیمت دستگاه لیزر خانگی ارتباط مستقیمی با کیفیت و کارایی آن دارد.
 • توجه به استاندارد بودن دستگاه لیزر خانگی
 • همانطور که میدانید دستگاه لیزر خانگی با نواحی حساس بدن در ارتباط هستند به همین دلیل باید در زمان خرید توجه کنید که در ساخت دستگاه کلیه استانداردهای لازم رعایت شده است.
 • به کارایی و عملکرد دستگاه توجه کنید.
 • دستگاه های لیزر خانگی مختلف دارای کارایی های متفاوتی هستند. شما باید قبل از خرید با کارایی های دستگاه آشنا شوید و با توجه به کارایی مورد نظر خود هر یک را تهیه کنید.
 • بهتر است دستگاه لیزر خانگی ضد آب تهیه کنید. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا
بهتر است دستگاه های لیزر خانگی، ضد آب باشند چرا که داشتن این ویژگی منجر میشود بتوانید در محیط های مرطوب و خیس نیز دستگاه را مورد استفاده قرار دهید.
 • به ظاهر دستگاه لیزر خانگی توجه کنید.
 • ظاهر دستگاه از دیگر مواردی است که در زمان خرید باید مورد توجه قرار دهید. طبیعتا دستگاه لیزر خانگی باید خوش دست باشد تا به شما این امکان را دهد بتوانید به راحتی برای نواحی مختلف بدن مانند کمر، پشت و … از آن استفاده کنید. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا
 • سبک بودن دستگاه لیزر خانگی
 • سبک بودن دستگاه لیزر خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که هرچه وزن دستگاه سنگین تر باشد استفاده از آن دشوارتر خواهد بود. بنابراین بهتر است مدلی را تهیه کنید که دارای وزن سبکی باشد.
 • به سالم بودن بدنه دستگاه توجه کنید.
 • در زمان خرید بدنه دستگاه را بررسی کنید و از سالم بودن بدنه آن اطمینان حاصل کنید. بدنه دستگاه باید سالم، بدون شکستگی، فرورفتگی و … باشد.
 • توجه کنید دستگاه لیزر در هر تابش چه تعداد شات ساطع میکند.
 • شات همان باریکه های نوری می باشد که از دستگاه خارج شده و به پوست بدن و ریشه مو برخورد میکند. بیشتر دستگاه های لیزر خانگی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند دارای تعداد شات های نا محدود می باشند. توجه کنید در صورتی که دستگاه تعداد شات مناسبی نداشته باشد باید هر ماهه هزینه هایی را برای شارژ دستگاه صرف کنند.
 • اقلام اضافی همراه دستگاه را بررسی کنید.
 • به همراه دستگاه لیزر معمولا اقلام اضافی مانند سری های متنوع، عینک محافظ، پایه های نگه دارنده و … وجود دارند. اما باید بدانید تمام این اقلام مورد استفاده قرار نمیگیرند اما ممکن است هزینه شما را بیشتر کند. بنابراین توجه کنید دستگاه مورد نظر شما اقلام اضافی به همراه نداشته باشد. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

معرفی چند برند معروف دستگاه لیزر خانگی در دنیا

 • دستگاه لیزر خانگی DEESS Hair Removal System Series 3
 • دستگاه لیزر خانگی Braun Gillette Venus Silk-Expert IPL 5001
 • دستگاه لیزر خانگی Tria Beauty Hair Removal Laser 4X
 • دستگاه لیزر خانگی The Remington iLight Pro Hair Removal System
 • دستگاه لیزر خانگی Illuminage Touch Device
 • دستگاه لیزر خانگی Silk’n Infinity و … # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

بهترین نمایندگی فروش لیزر خانگی در ایران

در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین انواع دستگاه لیزر خانگی در دنیا آشنا کنیم. حال سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که بهترین لیزر خانگی در ایران کدام است؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که یکی از معیار های مهمی که یک دستگاه لیزر خانگی باید ازآن برخوردار باشد، داشتن نمایندگی معتبر برای فروش است. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

با توجه به این موضوع میتوان گفت بهترین برند دستگاه لیزر خانگی در ایران ، دس (DEESS ) می باشد که علاه بر ویژگی ها و مزیت های بیشمارش دارای نمایندگی معتبر در کشور ما است. نمایندگی رسمی هماسنتر، نمایندگی فروش محصولات دس می باشد که دارای سابقه درخشان و تجربه بالا در این زمینه بوده و میتوانید با اطمینان خاطر این دستگاه را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

ویژگی های دستگاه لیزر خانگی DEESS

همانطور که بیان کردیم دستگاه لیزر خانگی دِس یکی از بهترین دستگاه های لیزر در ایران می باشد که از نمایندگی معتبر برخوردار است. در ادامه ویژگی های این دستگاه را معرفی میکنیم:

این دستگاه باید در زمان مصرف به برق متصل شود و شارژی نمی باشد. این مورد از مزیت های دستگاه لیزر خانگی دس است که محدودیت استفاده را از بین میبرد.

در زمان استفاده از دستگاه لیزر خانگی دس دیگر نیازی به استفاده از ژل نمی باشد.

دستگاه لیزر خانگی دس دارای اشعه های یو وی است که هیچ خطر و عوارضی برای شما به همراه ندارد.

طراحی این دستگاه بسیار ساده می باشد و تنها در روی آن یک دکمه تعبیه شده است که تنظیمات مورد نیاز توسط همان دکمه اعمال می شود.

بعد از گذشت ۶ تا ۱۲ جلسه بیش از ۹۰ درصد از موهای زائد از بین خواهد رفت.

دستگاه لیزر خانگی دس برای تمامی نوع و طیف رنگی پوست قابل استفاده است.

این دستگاه علاوه بر رفع موهای زائد در از بین بردن جوش و آکنه و جوانسازی پوست نیز موثر است.

مزیت های استفاده از دستگاه لیزر خانگی DEESS

مهم ترین مزیت دستگاه لیزر خانگی دس چند کاره بودن آن است. به این معنی که علاوه بر رفع دائمی موهای زائد این دستگاه مزیت های دیگری نیز برای پوست شما به همراه دارد که منجر به محبوبیتش گشته است. از کاربردهای این برند دستگاه لیزر خانگی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن

در بالا شما را با کاربرد دستگاه لیزر خانگی دس در از بین بردن دائمی موهای زائد صورت و بدن آشنا کردیم. اما این برند تغییرات و تکنولوژی های مختلف دیگری را نیز به دستگاه های خود اضافه کرده است که منجر گشته تا کاربردهای گسترده تری داشته باشد. برای از بین بردن موهای زائد اشعه های این دستگاه از یک فیلتر تعبیه شده در آن عبور میکند و به همین دلیل مستقیما با ریشه موهای شما برخورد کرده و با سوزاندن آن در از بین بردن دائمی آن موثر است. از این رو از دقت بالایی برخوردار است و به این ترتیب از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری می شود.

درمان جای جوش و آکنه

ایجاد جوش و آکنه روی پوست یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد درگیر آن هستند. چرا که این مشکلات ظاهر ناخوشایندی را ایجاد میکنند و از این رو افراد به دنبال روش های مختلف برای درمان آن هستند. یکی از کارایی های دستگاه لیزر خانگی دس، درمان جای جوش و آکنه های پوستی می باشد. به این منظور در این دستگاه فیلتر دیگری به نام فیلتر پورفیریت تعبیه شده که اشعه های لیزر از آن خارج شده و منجر به نابودی کلی میکروب های آکنه میگردد. در نتیجه پوستی صاف، شاداب بدون هیچگونه لک و آکنه ای خواهید داشت.

کمک به جوانسازی پوست

یکی دیگر از مزیت های چشم گیر دستگاه لیزر خانگی دس، جوانسازی و رفع چین و چروک های پوستی است. دستگاه لیزر خانگی دس دارای فیلتر دیگری، به نام فیلتر جوانسازی می باشد. با عبور اشعه های لیزر از فیلتر جوانسازی، پوست صوت گرم شده و در نتیجه جریان گردش خون افزایش پیدا میکند. افزایش جریان گردش خون منجر به تولید پروتئین های کلاژن و الاستین بیشتری شده و در نهایت جوانسازی پوست و رفع چین و چروک های پوستی را به همراه دارد.

مطالب دیگر  درمارولر یا غلتک پوستی

سوالات متداول

آیا برای خرید بهترین دستگاه لیزر خانگی نیاز به صرف هزینه بالایی است؟

خیر- دستگاه های لیزر خانگی از نظر اقتصادی به صرفه می باشند.

بهتر است هر چند وقت یکبار از دستگاه لیزر خانگی استفاده شود؟

این موضوع بستگی به نوع دستگاه دارد اما معمولا باید به صورت هفتگی مورد استفاده قرار گیرد.

آیا تمامی افراد میتوانند از دستگاه لیزر خانگی استفاده کنند؟

خیر- بعضی افراد با ویژگی های خاص مانند کسانی که برنزه کرده اند، سولاریوم کرده اند و … نمیتوانند از این دستگاه استفاده کنند.

میتوانید با صرف هزینه ، بهترین دستگاه لیزر خانگی را تهیه کنید و به راحتی از آن برای رفع موهای زائد صورت و بدن خود استفاده نمایید. # بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

بهترین دستگاه لیزر خانگی در دنیا

[ez-toc]

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *