دستگاه لیزر خانگی, مقاله ها

آشنایی با مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

معایت-و-مزایای-لیزر-خانگی

آشنایی با مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی هما سنتر : در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از دستگاه های محبوب در بین بانوان بپردازیم. همانطور که میدانید از بین بردن موهای زائد صورت و بدن همواره یکی از دغدغه های بانوان بوده و به این منظور روش های مختلفی را مورد استفاده قرار میدادند. با پیشرفت های تکنولوژی انواع دستگاه لیزر خانگی و کلینیکی روی کار آمد که تاثیر فوق العاده ای در رفع موهای زائد دارد و به همین دلیل توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

همانطور که میدانید انواع کلینیکی دستگاه های لیزر مدت هاست مورد استفاده قرار میگیرد و قدرت بیشتری دارد اما دستگاه لیزر خانگی به دلیل قابلیت استفاده راحت در منزل امکانات بیشماری را برای بانوان فراهم آورده است. در ادامه مقاله اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیارتان قرار میدهیم. # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

چگونه دستگاه لیزر خانگی منجر به از بین رفتن موهای زائد می شود؟

دستگاه‌های لیزر خانگی می‌توانند به کاهش و از بین بردن موهای زائد بر روی پوست کمک کنند. این دستگاه‌ها از تکنولوژی لیزر نورپردازی استفاده می‌کنند که با تأثیر نور لیزر بر روی پوست، بصورت انتخابی ریشه مو را می‌توانند تخریب کنند. زمانی که لیزر به پوست می‌رسد، نور آن توسط ماده‌ی پیگمانتی به نام ملانین که در موها وجود دارد جذب می‌شود. این جذب نور، به صورت حرارتی باعث تخریب ریشه مو می‌شود و باعث کاهش رشد مو می‌شود.

درمان با دستگاه لیزر خانگی به صورت مداوم و متعددی صورت می‌گیرد. چندین جلسه لازم است تا موهای زائد به طور کامل از بین بروند. علاوه بر این، درمان با لیزر خانگی برای کاهش رشد موها و ضعیف کردن آنها استفاده می‌شود و نمی‌توان آنها را به طور دائمی حذف کرد. استفاده از دستگاه لیزر خانگی برای حذف موهای زائد باید با دقت و به توجه به دستورالعمل‌ها انجام شود. نکات زیر ممکن است در اجرای صحیح این روش به شما کمک کند:

تمیز کردن و آماده‌سازی پوست:

قبل از استفاده از دستگاه لیزر، پوست باید بدون هرگونه محصول مراقبتی، آرایشی یا روغنی باشد. پوست باید تمیز و خشک باشد. # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

تنظیمات و پارامترها:

دستگاه لیزر خانگی معمولاً از تنظیمات قابل تنظیم برای شدت نور و طول موج برخوردار است. بر اساس راهنمایی‌ها و نوع پوست خود، پارامترهای مناسب را تنظیم کنید. تا از بروز هرگونه آسیب در پوست جلوگیری کنید.

آزمایش در منطقه کوچک:

قبل از استفاده از دستگاه لیزر بر روی یک منطقه بزرگ از بدن، بهتر است روی یک قسمت کوچک و حساس از پوست آزمایش کنید تا ببینید آیا پوست شما به درستی به لیزر واکنش نشان می‌دهد و آیا مشکلی برای شما ایجاد می‌شود یا خیر. # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

رعایت دستورالعمل‌ها:

به دقت دستورالعمل‌های تولیدکننده محصول را دنبال کنید. این دستورالعمل ها شامل تعداد جلسات، فواصل زمانی بین جلسات، مدت زمان استفاده از لیزر بر روی هر ناحیه و سایر راهنمایی‌ها است.

لیزر خونگی

مراقبت پس از درمان:

پس از استفاده از دستگاه لیزر، پوست حساسیت بیشتر خواهد داشت. از این رو توصیه می شود، پوست را مرطوب کرده و از آن مراقبت کنید و از آفتاب‌سوزی و تماس با مواد آگراندنت خودداری کنید.

مهم است که قبل از استفاده از دستگاه لیزر خانگی، با پزشک متخصص پوست مشورت کنید. او می‌تواند شما را راهنمایی کند و بر اساس نوع پوست و شرایط شما، بهترین روش درمان را تعیین کند. # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

انواع دستگاه های لیزر خانگی هما سنتر کدام است؟

امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید انواع دستگاه های لیزر خانگی کرده اند. از جمله معروف ترین انواع دستگاه لیزر خانگی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه لیزر خانگی deess هما سنتر
 • دستگاه لیزر خانگی تریا
 • دستگاه لیزر خانگی رمینگتون
 • دستگاه لیزر خانگی الکساندرا

لیزر خونگی

آیا همه افراد میتوانند از دستگاه لیزر خانگی هما سنتر استفاده کنند؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای استفاده از دستگاه لیزر خانگی بهتر است به پزشک متخصص مراجعه شود. به طور کل این روش درمانی برای تمامی افراد قابل استفاده است. اما با این حال توصیه میشود افرادی که دارای یکی از بیماری های زیر هستند این روش را مورد استفاده قرار ندهند:

 • افرادی که دارای اختلالات هورمونی هستند.
 • بیمارانی که از داروهای خاصی استفاده میکنند.
 • افرادی که دارای بیماری های خاصی هستند.
 • کسانی در محل لیزر سابقه ایجاد گوشت اضافی دارند.
 • افرادی که دائما تبخال میزنند.
 • کسانی که داری عفونت های فعال مانند جوش های چرکی هستند.
 • کسانی که برنزه کرده اند.
 • کسانی که در محل لیزر تاتو، خال یا کک و مک دارند.
 • افرادی که از داروی ایزوترتینویین استفاده میکنند.
 • افرادی که از داروهای حاوی طلا استفاده میکنند.
 • افرادی ک دارای سابقه بیماری لوپوس هستند.
 • زنان باردار # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

لیزر صورت

آشنایی با مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی هما سنتر

مزیت های دستگاه لیزر خانگی هما سنتر

عملکرد دستگاه های لیزر خانگی را میتوان بدون عوارض دانست. در صورت داشتن عوارض احتمالی نیز به سرعت برطرف میگردند و خطرناک نخواهند بود.

دستگاه های لیزر خانگی نسبت به سایر روش ها هیچ احساس دردی ایجاد نمیکند. در صورت احساس درد نیز میتوانید از کرم های بی حس کننده موضعی استفاده کنید.

دستگاه های لیزر خانگی اثر بخشی سریعی دارند و بعد از چند جلسه میتوانید نتایج آن را مشاهده کنید.

استفاده از دستگاه لیزر خانگی در رفع دائمی، موهای زائد موثر است.

در استفاده از دستگاه لیزر خانگی هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی شود.

در مدت زمان کم میتوان با استفاده از دستگاه لیزر خانگی منطقه وسیعی را درمان کرد.

استفاده از دستگاه لیزر خانگی به ندرت منجر به تغییر رنگدانه یا ایجاد زخم میشود.

میتوان میزان درجه و تابش پرتوهای دستگاه لیزر خانگی را با توجه به نقاط حساس بدن تنظیم کرد. و … # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک کنید

دستگاه لیزر خانگی

در خرید دستگاه لیزر خانگی هما سنتر باید به چه نکاتی توجه کرد؟
 • چگونگی عملکرد دستگاه
 • توجه به قیمت دستگاه
 • شکل ظاهری دستگاه
 • استاندارد بودن دستگاه
 • تعدا شات های لیزر
 • سبک بودن دستگاه
 • سالم بودن بدنه دستگاه
 • همراه داشتن اقلام اضافی
 • عوارض احتمالی دستگاه لیزر خانگی
 • احتمال ایجاد سوختگی در ناحیه انجام لیزر
 • احتمال وقوع کم کاری و یا پرکاری برای رنگدانه های پوستی
 • احساس سوزش در ناحیه انجام لیزر
 • احتمال تغییر رنگ پوست در نواحی انجام لیزر
 • احتمال ایجاد لکه های سفید روی پوست
 • احتمال تورم و التهاب در اطراف فولیکول های مو و … # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی
جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶
دستگاه لیزر خانگی با دستگاه های لیزر کلینیکی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

در دستگاه لیزر خانگی از اشعه IPL استفاده میشود. جالب است بدانید این اشعه لیزر نبوده و در واقع ترکیبی از امواج مادون قرمز به همراه پرتوهای نور رنگی که در محدوده پایین تری قرار دارد، می باشد. اما در دستگاه های لیزر کلینیکی از پرتوهای نور تک رنگ استفاده می شود که تمامی امواج از طول موج یکسانی برخوردارند. اما تفاوت این دو در چیست؟ طبیعتا مراجعه به کلینیک ها و استفاده از دستگاه های لیزر توسط افراد متخصص ایمنی بیشتری خواهد داشت و شما کاملا بدون عوارض میتوانید نسبت به رفع موهای زائد خود اقدام کنید.

علاو بر این طبق تحقیقات صورت رفته این موضوع مشخص شده است که افرادی که دستگاه لیزر خانگی را مورد استفاده قرار داده اند ۶۰ تا ۷۵ در صد از موهای زائدشان از بین رفته در حالی که با لیزر های کلینیکی بیش از ۸۰ در صد موهای زائد شما از بین میرود. در دستگاه های لیزر کلینیکی ۴ فاکتور تاثیر گذار است. که عبارتند از نوع دستگاه، طول موج، پروتکل درمانی و مهارت افرادی که این کار را انجام میدهند. یعنی با توجه به شرایط هر فرد از نوع درمان مخصوص به آن استفاده می شود. اما روند تاثیرگذاری دستگاه های خانگی بر روی تمامی افراد یکسان می باشد. # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

مطالب دیگر  تفاوت دستگاه لیزر خانگی با دستگاه الکساندرایت

سوالات متداول

آیا دستگاه لیزر خانگی برای آقایان نیز قابل استفاده است؟

بله- اما در نواحی مختلف مانند سینه باید مدت طولانی تری از دستگاه استفاده شود.

طول درمان استفاده از دستگاه لیزر خانگی چه مدت می باشد؟

این امر با توجه به ناحیه مد نظر و نوع و جنس مو مشخص میگردد.

هر چند وقت یک بار باید از دستگاه لیزر خانگی استفاده شود؟

معمولا توصیه می شود هر دو هفته یک بار از این دستگاه استفاده کنید.

توصیه میکنیم برای رهایی دائمی از شر موهای زائد، با پرداخت هزینه به صرفه دستگاه لیزر خانگی تهیه کنید و به راحتی مورد استفاده قرار دهید. # مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

نوشته های مرتبط

1 نظر در “آشنایی با مزایا و معایب دستگاه لیزر خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *