مقاله ها

 لیزر موی مردان به همراه لیست قیمت لیزر آقایان

لیست قیمت لیزر آقایان

لیست قیمت لیزر آقایان ؛ لیزر موهای زائد که امروزه به روشی محبوب برای از بین بردن مو‌های بدن تبدیل شده است که یکی از راهکارهای بی‌نقص برای رسیدن به بدنی سالم و زیبا می‌باشد. شاید فکر کنید لیزر تنها برای از بین بردن مو‌های نواحی خاص بدن استفاده می‌شود، اما این روش برای حذف تمامی مو‌ها کاربرد دارد.

جالب است بدانید که برخی از افراد از لیزر مو‌های سر استفاده می‌کنند تا به طاسی کامل برسند. در این مقاله علاوه بر بررسی لیزر و روش‌های انجام آن، لیست قیمت لیزر آقایان و فواید لیزر مو‌های زائد را بررسی خواهیم کرد.

لیزر صورت

لیزر مو‌های زائد چیست؟

لیزر مو‌های زائد در واقع روشی کلینیکی برای حذف تمامی مو‌های بدن است که در آن اشعهٔ نوری پرانرژی به پوست تابیده و با اثرات شیمیایی باعث غیرفعال شدن چرخه‌ی رشد مو‌ها می‌شود. به دلیل برد کوتاه و بی‌خطر بودن این نوع تابش، در طول دوره لیزر هیچ آسیبی به پوست وارد نخواهد شد. اما این امنیت به شرط انجام لیزر در محلی تأیید شده و با دستگاه و اپراتور مناسب می‌باشد.

لیست قیمت لیزر آقایان

قیمت لیزر باتوجه به حجم موهای زائد و همچنین کلینیک انجام دهنده متفاوت خواهد بود. در واقع عوامل بسیاری در تعیین لیست قیمت لیزر آقایان موثرند اما توجه داشته باشید که هزینه بالا صرفا بیانگر کیفیت بالا نیست.

جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

لیزر چه اثری بر موهای زائد دارد؟

طی پروسه لیزر ارگان‌های کوچکی از بدن به نام فولیکول مویی مورد هدف قرار گرفته و از بین ‌می‌روند. انرژی و طول موج بالای این نوع لیزر باعث ایجاد حرارت در پیاز مو شده و فولیکول را تحت تاثیر قرار می‌دهد. لیزر در واقع جذب رنگدانه‌های مو می‌شود که تراکم این رنگدانه‌ها در پیاز مو بسیار بالاست و به همین علت در مدت زمان بسیار کوتاهی پیاز مو آسیب خواهد دید.

مطالب دیگر  آموزش کار با دستگاه لیزر خانگی تک کاره

زمانی که فولیکول آسیب ببیند، ساقه مو تحت تاثیر قرار گرفته و ضعیف می‌شود. به همین علت در مراحل ابتدایی نیز ریزش مو را تجربه خواهید کرد. پس از این و در طول جلسات درمانی، آسیب‌های مکرر به فولیکول باعث مرگ آن شده و در نهایت مویی از آن رشد نمی‌کند.

این روش درمانی روشی بسیار عالی برای از بین بردن دائمی تمامی مو‌های بدن و صورت است که فواید بسیار دیگری چون روشن کردن و لایه ‌برداری پوست هم دارد. لیست قیمت لیزر آقایان شامل دستگاه‌های متنوعی است که هر یک درجه سفیدکنندگی متفاوتی خواهند داشت.

میخوای دستگاه لیزر خونگی داشته باشی که از شر موهای زائد خلاص شی؟ برای خرید لیزر خونگی کلیک کن

مزایای لیزر مو‌های زائد و لیست قیمت لیزر آقایان

لیزر مو‌های زائد در آقایان نسبت به بانوان زمان کمتری نیاز داشته و فواید بسیار بالایی برای خلاص شدن از شر تراکم بالای مو‌ها دارد. همچنین با توجه به لیست قیمت لیزر آقایان، هزینه این درمان برای آقایان بسیار مناسب است. یکی از اصلی‌ترین دلایل انجام لیزر در آقایان زیبایی و بهداشت پوست می‌باشد.

بسیاری از افراد از پرمویی و توزیع نامناسب مو‌ها در نواحی مختلف بدن رنج می‌برند. این موضوع همچنین باعث ایجاد خارش به خصوص در فصول گرم سال می‌شود که بهداشت و راحتی فرد را تهدید می‌کند. لیزر مو‌های زائد در این حالت بهترین انتخاب برای سلامت و زیبایی است.

لیست قیمت لیزر آقایان

 همچنین جالب است بدانید که با استفاده از لیزر قادر خواهید بود شکل‌دهی و آنکادر مو‌های صورت را نیز انجام دهید. در این حالت نیاز به اصلاح‌های مکرر و هزینه‌های اضافی را نخواهید داشت. مبلغ موردنیاز برای لیزر و شکل دهی صورت نیز بسیار مناسب و در حد هزینه پرداخت شده برای آرایشگاه خواهد بود.

این نوع لیزر به خصوص برای افرادی که ریش آن‌ها از پایین گردن تا بالای گونه‌ها ادامه دارد، روشی ایده‌آل محسوب می‌شود. قیمت لیزر ریش را می‌توانید از لیست قیمت لیزر آقایان استخراج کنید.

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

درمان بیماری ‌های پوستی در آقایان با لیزرو لیست قیمت لیزر آقایان

به غیر از زیبایی و بهداشت و راحتی اصلاح، پرمویی و بیماری‌های چون سودوفولیکولیت باربی یا التهاب کاذب ریش با استفاده از لیزر قابل درمان است. در این بیماری‌ها گاه مو‌ها به سمت داخل و یا به صورت نامنظم رشد کرده و باعث ایجاد ناراحتی و درد می‌شوند. حتی ممکن است مو از پوست خارج شود، به سمت پایین قوس بزند و از جای دیگر به پوست فرو برود و باعث التهاب شود.

خوشه‌هایی از جوش‌های قرمز یا سیاه رنگ ملتهب که کمی بعد از اصلاح روی گردن ظاهر می‌شوند، ناشی از همین مشکل هستند. در این حالت انجام لیزر با روشی سریع و مقرون به صرفه در مرکزی معتبر، تمامی مشکلات ناشی از پر مویی را در عرض چند جلسه درمان کرده و بهبود می‌بخشد.

مطالب دیگر  آیا دستگاه لیزر خانگی خوبه؟

لیزر چه اثری بر فولیکولیت های پوستی دارد؟

بیماری دیگر قابل درمان با لیزر فولیکولیت‌های مکرر پوستی در آقایان است. این افراد به طور مداوم دچار جوش‌های سرسفید و کوچکی می‌شوند که در واقع ناشی از التهاب فولیکول‌های مویی هستند. همانطور که گفتیم لیزر باعث از بین رفتن فولیکول‌های مو می‌شود و بنابراین در پایان تمامی مشکلات ناشی از فولیکول‌ها درمان خواهند شد.

لیست قیمت لیزر آقایان

طول دوره درمانی در آقایان حدود ۶ تا ۸ جلسه درمانی با فاصله حدود ۲ ماه می‌باشد. لیست قیمت لیزر آقایان با توجه به نواحی لیزر شده و جنس مو متفاوت خواهد بود. در طی این جلسات بسیاری از مو‌ها در مرحله آنژن رشد و بقیه در مرحله خفته یا مرده قرار دارند.

بسیاری از مو‌ها بعد از دو هفته از اولین جلسه شروع به ریزش خواهند کرد و پس از آن فولیکول‌های جدید رشد می‌کنند که نیاز به جلسات بعدی را ایجاد می‌کنند. با رعایت تمامی نکات و انتخاب محل مناسب و مجرب برای انجام لیزر، پس از اتمام جلسات ۹۰ درصد از مو‌های زائد شما از بین خواهد رفت و به نتیجه مطلوب دست خواهید یافت. در لیست قیمت لیزر آقایان همچنین طول دوره‌های درمانی و نواحی لیزر قابل مشاهده است.

نکات انجام لیزر

پیش از انجام لیزر بایستی تمام مو‌های محل لیزر را اصلاح کرده و از بین ببرید. وجود ساقه مو در هر اندازه‌ای میزان اثرگذاری لیزر را کاهش داده و باعث جذب اشعه به ساقه خواهد شد. همچنین توجه داشته باشید که این اصلاح را با استفاده از موم یا وکس انجام ندهید؛ چرا که در این حالت فولیکول مو از بین رفته و اثرگذاری لیزر کاهش خواهد یافت.

در واقع به همین علت است که یک ماه قبل از انجام لیزر باید استفاده از موم و وکس را متوقف کنید. همچنین توجه داشته باشید که قبل از انجام لیزر، مو‌های خود را برنزه نکنید. این امر موجب آسیب‌پذیری بیشتر پوست خواهد شد.

نکته دیگر جلوگیری از مرطوب شدن پوست تا ۲ ساعت بعد از انجام لیزر است. سعی کنید بعد از انجام لیزر تا یک روز به حمام نرفته و محل لیزر را در معرض نور آفتاب و رطوبت قرار ندهید. در لیست قیمت لیزر آقایان تمامی نکات مهم قابل رعایت را خواهید دید.

لیست قیمت لیزر آقایان

در آخر توجه داشته باشید که دستگاه‌های مختلف مناسب پوست‌های مختلف می‌باشند. پیش از انجام لیزر نوع و رنگ پوست خود را در نظر داشته باشید. همچنین در انتخاب دستگاه و اپراتور مرکز انجام لیزر بسیار دقت کنید. عدم شناخت دستگاه و کیفیت کار انجام شده امکان آسیب به پوست و عوارض جبران نشدنی را خواهد داشت.

لیزر خانگی روشی مقرون به صرفه!

وقتی بحث از بین بردن و لیزر پیش می‌آید، دوست داریم در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه این کار را انجام دهیم. البته با توجه به لیست قیمت لیزر آقایان، انجام لیزر در کلینیک نیز به صرفه خواهد بود. اما اگر علاقه مند به نوآوری هستید، جالب است بدانید از وقتی دستگاه‌های خانگی روانه بازار شده‌اند، استفاده از آن‌ها زیادتر شده و بیشتر عموم افراد از این دستگاه‌ها برای از بین بردن لیزر استفاده می‌نمایند.

دیگر نیاز نیست با هر سری پرداخت قیمت لیزر خود را انجام دهید؛ بلکه با خریدن دستگاه و آن هم یک بار برای همیشه می‌توانید در خانه به راحتی از مزایا و کاربردهای اینچنین دستگاهی بهره‌مند شوید. دستگاه لیزر خانگی جزو پر طرفدارترین دستگاه‌ها در سال‌های اخیر بوده است.

تجربه لیزر با هما سنتر!

هدف ما در این مقاله کمک به شما برای از بین بردن موهای زائدتان است. هما سنتر با داشتن تجربه در این زمینه به شما کمک می‌نماید و دستگاه‌های خانگی مخصوص این کار را برایتان فراهم آورده تا بتوانید در خانه نیز به راحتی لیزر خود را انجام دهید. برای اطلاع از لیست قیمت لیزر آقایان می‌توانید با مشاوران ما در این زمینه در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *