میکرونیدلینگ, مقاله ها

قیمت میکرونیدلینگ صورت

قیمت میکرونیدلینگ صورت

قیمت میکرونیدلینگ صورت : داشتن پوستی صاف و شفاف یکی از موضوعاتی است که تمامی افراد در هر سن و سال و با هر جنسیتی به آن اهمیت میدهند. ممکن است به وجود آمدن جوش، ضایعه های پوستی، ایجاد کک و مک، چین و چروک و … زیبایی و سلامت پوست را تحت تاثیر قرار دهد.

به همین دلیل مردم از زمان های قدیم، روش های مختلفی را به منظور داشتن پوستی صاف مورد استفاده قرار میدادند. با پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیای امروز این روش ها افزایش یافته و داروها و دستگاه های مختلفی به این منظور روی کار آمده است.

یکی از این روش ها که قدمت استفاده از آن به حدود ۵۰ سال پیش باز میگردد، میکرونیدلینگ می باشد. که تاثیرگذاری آن امروزه بر هیچکس پوشیده نیست. تمامی مشکلات پوستی با استفاده از این روش، درمان میگردد و علاوه بر آن از ایجاد چین و چروک و پیری جلوگیری میکند. قیمت میرکونیدلینگ صورت یکی از دغدغه های علاقه مندان به استفاده از این روش می باشد که در این مقاله به بیان مطالبی در رابطه با آن میپردازیم.

خدمات لیزر

میکرونیدلینگ صورت چیست؟ و روش استفاده از آن چگونه است؟

میکرونیدلینگ

درمان میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاه های مخصوصی انجام میگیرد که دارای انواع مختلفی است. بعضی از انواع آن قابلیت استفاده خانگی را نیز دارند و بعضی دیگر در کلینیک های تخصصی مورد استفاده قرار میگیرند. سری میکرونیدلینگ دارای سوزن های ریز بسیاری می باشد که با ایجاد منافذ روی پوست به افزایش گردش خون و تولید کلاژن کمک میکند و مشکلات پوستی را درمان می نماید.

استفاده از این روش احساس دردی به همراه ندارد. در افرادی که دارای پوست حساسی می باشند برای کمتر احساس کردن درد و سوزش از بی حس کننده های موضعی استفاده میشود. ایجاد سوراخ های ریز روی پوست به جذب بهتر مواد تقویتی و سرم ها نیز کمک میکند و منجر می شود تاثیرگذاری آن دوچندان گردد.(قیمت میکرونیدلینگ صورت)

قیمت میکرونیدلینگ صورت

روش استفاده از میکرونیدلینگ

 • میکرونیدلینگ با تولید کلاژن و الاستین به سفت شدن و کشیدگی پوست صورت، گردن، پا و … کمک میکند.
 • میکرونیدلینگ منجر به تحریک و افزایش فولیکول های مو میگردد و در نتیجه از ریزش مو جلوگیری میکند و همچنین در افزایش رشد مو موثر است.
 • میکرونیدلینگ قادر است سلولیت های ایجاد شده روی پوست قسمت های مختلف بدن را درمان کند.
 • میکرونیدلینگ منجر به افزایش جریان خون میگردد و در از بین بردن چین و چروک موثر است.
 • میکرونیدلینگ به جذب بیشتر سرم های پوستی کمک میکند و در نتیجه تاثیرگذاری آن ها را دو چندان می کند.
 • (قیمت میکرونیدلینگ صورت)
مطالب دیگر  رفع خطوط صورت با میکرونیدلینگ
مزیت ها و معایب استفاده از میکرونیدلینگ صورت
مزایای میکرونیدلینگ
 • میکرونیدلینگ به جوانسازی پوست و درمان مشکلات پوستی متفاوت کمک میکند. (این درمان را با عملکرد طبیعی بدن و بدون استفاده از مواد و داروهای شیمیایی انجام میدهد.)
 • میکرونیدلینگ مناسب استفاده برای پوست های حساس و نازک می باشد.
 • میکرونیدلینگ در رفع تیرگی پوست و روشن شدن بیشتر آن موثر است.
 • استفاده از میکرونیدلینگ نیاز به مصرف داروهای بیهوشی و انجام عمل جراحی ندارد و به صورت سرپایی انجام می شود.
 • میکرونیدلینگ برای تمامی افراد و تمام مشکلات پوستی مناسب است.
 • میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش های درمان به هزینه های کمتری نیاز دارد.
 • میکرونیدلینگ مناسب افرادی است که نمیتوانند از لایه بردار و یا لیزر برای درمان مشکلات پوستی خود استفاده کنند.
 • میکرونیدلینگ آسیبی به اپیدرم های پوست نمی رساند و کاملا بی خطر و بدون عوارض است.
 • افراد بعد از استفاده از میکرونیدلینگ میتوانند به سرعت به فعالیت های روزمره خود ادامه دهند. اما ممکن است بعد از استفاده از سایر روش ها فرد نیاز به استراحت داشته باشد.(قیمت میکرونیدلینگ صورت)

قیمت میکرونیدلینگ صورت

معایب میکرونیدلینگ

 • امکان ایجاد قرمزی و تورم روی پوست صورت که در روز های اول ایجاد میشود و به سرعت بر طرف میگردد.(حدود ۷۲ ساعت )
 • ممکن است در افرادی میکرونیدلینگ منجر به ایجاد حساسیت و آلرژی شود.(حساسیت به مواد فلزی)
 • انجام میکرونیدلینگ در افرادی که دارای آکنه یا جوش های فعال هستند، ممکن است خطراتی از جمله پاره شدن جوش و آکنه را در پی داشته باشد.(این افراد باید تا از بین رفتن این جوش ها از استفاده میکروندلینگ خودداری نمایند.)
 • ممکن است بعد از استفاده از میکرونیدلینگ به دلیل وارد شدن فشار زیاد روی پوست، فرد با قرار گرفتن در تابش مستقیم نور آفتاب دچار آفتاب سوختگی شود.
 • استفاده از میکرونیدلینگ در مواقعی ممکن است منجر به ایجاد کهیر و یا جوش شود.
 • استفاده از میکرونیدلینگ ممکن است التهاب و ورم بسیار کمی را روی پوست ایجاد کند.
 • خارش و احساس سوزش از دیگر عوارض احتمالی میکرونیدلینگ است.
 • افرادی که دارای سابقه تبخال هستند بهتر است این روش را مورد استفاده قرار ندهند. چرا که میکرونیدلینگ منجر به تشدید تبخال میگردد.
عوامل موثر بر قیمت میکرونیدلینگ صورت

ابتدا بهتر است بدانید قیمت میکرونیدلینگ صورت در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آن میپردازیم. اما به طور کل هزینه درمانی این روش از ۵۰۰ هزار تومان شروع میشود. عواملی که منجر به افزایش قیمت میکرونیدلینگ میگردد. عبارت است از:

روش مورد استفاده در انجام میکرونیدلیگ صورت

مهم ترین عامل تاثیر گذار در مشخص شدن قیمت میکرونیدلینگ صورت، روش مورد استفاده میباشد.

 • در مواقعی ممکن است پزشک متخصص به همراه میکرونیدلینگ از سرم های تقویتی مانند اسید هیالورونیک استفاده کند که این موضوع منجر به بیشتر شدن تاثیر گذاری میکرونیدلینگ میگردد اما قیمت آن را نیز افزایش میدهد.
 • در روش دیگر متخصصان از امواج رادیویی در کنار میکرونیدلینگ استفاده میکنند. این روش درمانی نیز تاثیر گذاری میکرونیدلینگ را در درمان جوانسازی، رفع جای جوش و زخم و … دوچندان میکند.
 • روش درمانی دیگری نیز وجود دارد که میکرونیدلنیگ و prp باهم ترکیب میشود. این روش درمانی تاثیر چشم گیری در کشیدگی و سفت شدن پوست دارد. این روش حداقل باید سه جلسه تکرار شود.
پزشک متخصص، مهارت و تجربه کاری او
 • طبیعتا موضوع دیگری که در قیمت میکرونیدلینگ صورت تاثیر گذار است تجربه و مهارت پزشک می باشد. هر چه پزشک شما مهارت و تجربه بیشتری داشته باشد شما با اطمینان بیشتری به او مراجعه میکنید و در نتیجه تاثیر بیشتری روی پوست صورت شما خواهد گذاشت.
 برای خرید دستگاه میکرونیدلینگ صورت کلیک کنید
منطقه مورد درمان و اندازه آن
 • انجام میکرونیدلینگ در بعضی از مناطق حساس پوست به دقت و ظرافت بیشتری نیاز دارد. در نتیجه بسته به نوع منطقه مورد درمان و میزان مساحت آن هزینه تعیین میشود. هرچه وسعت ناحیه مورد درمان بیشتر باشد قیمت میکرونیدلینگ نیز افزایش میابد. (قیمت میکرونیدلینگ صورت)
قیمت میکرونیدلینگ صورت
موقعیت مطب و کلینیک مورد نظر
 • طبیعتا قیمت استفاده از میکرونیدلینگ در شهر های مختلف کشور یکسان نمی باشد. بنابراین موقیعت و محل قرار گیری کلینیک از دیگر عوامل موثر بر قیمت میکرونیلینگ صورت می باشد. جالب است بدانید قیمت انجام میکرونیدلینگ در کلینیک ها مختلف استان تهران نیز متفاوت است. چرا که پزشکان با مهارت و تجربه متفاوتی در آن فعالیت میکنند و ممکن است از دستگاه های مختلفی استفاده کنند.
برای مراقبت های بعد از انجام میکرونیدلینگ صورت چقدر باید هزینه شود؟

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که میکرونیدلینگ زخم های ریز بسیاری روی سطح پوست صورت ایجاد میکند و در واقع اثرگذاری آن به این طریق است. سوزن های موجود در دهانه میکرونیدلنیگ با ورود به پوست ممکن است خونریزی به همراه داشته باشند و یا منجر به قرمزی و التهاب در ناحیه ورود سوزن گردند.

از این رو توصیه میشود مراقبت های لازم بعد از انجام میکرونیدلینگ را انجام دهید تا به بهبود سریعتر زخم کمک کند. مراقبت های بعد از انجام میکرونیدلینگ نیاز به صرف هزینه به منظور تهیه کرم های مرطوب کننده، کرم پودرهای ترمیمی، مصرف کرم ضد آفتاب، استفاده از تغذیه مناسب و انواع سرم های شستشو خواهد داشت.(قیمت میکرونیدلینگ صورت)

مطالب دیگر  لیزر آقایان تهران و شایعات مربوط به آن

سوالات متداول

آیا هزینه درمان میکرونیدلینگ تحت پوشش بیمه ای می باشد؟

خیر- میکرونیدلینگ یک روش درمان زیبایی است و تحت پوشش بیمه ای قرار نمیگیرد.

تعداد جلسات مورد نیاز در درمان میکرونیدلینگ چقدر است؟

این امر بسته به نوع پوست و مشکل پوستی متفاوت است.

آیا میکرونیدلینگ با درد همراه است؟

خیر- استفاده از میکرونیدلینگ هیچگونه احساس دردی به همراه نخواهد داشت.

نویسنده: المیناز اردیبهشت

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *