دستگاه جوانسازی پوست, مقاله ها

سریع ترین راه جوانسازی پوست

سریع ترین راه جوانسازی پوست

جوانسازی پوست یکی از درمان های زیبایی است که اغلب افراد چه دیر و چه زود به دنبال روش هایی برای انجام آن می باشند. به طور کلی جوانسازی پوست از طریق روش های جراحی و غیر جراحی صورت می گیرد. که ما در این مقاله قصد داریم شما را با متداول ترین و محبوب ترین روش های جوانسازی پوست آشنا کرده و مطالبی را در زمینه سریع ترین راه جوانسازی پوست بیان کنیم.

معرفی انواع روش های جوانسازی صورت

  • جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس
  • جوانسازی پوست با تزریق ژل و چربی
  • جوانسازی پوست با روش لیفت صورت
  • جوانسازی پوست با لیزر
  • جوانسازی پوست با میکرودرم
  • جوانسازی پوست با هیدرودرم
  • جوانسازی پوست با پی ار پی
  • جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ
  • جوانسازی پوست با لایه برداری و ….

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس به چه صورت انجام می شود؟

تزریق بوتاکس یه راهکار سریع برای درمان چین و چروک ها، افتادگی پوست، از بین بردن خطوط پوستی و … می باشد. در واقع متخصصان با تزریق ماده بوتاکس موجب فلج شدن عضله ها و در نتیجه کاهش چین و چروک های پوست می شوند. لازم به ذکر است که بوتاکس تا چند سال می تواند موجب جوانسازی پوست شود اما پس از مدتی رفته رفته اثر آن کاهش می یابد. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

مطالب دیگر  آیا لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی مفید است؟

معرفی روش جوانسازی پوست با تزریق ژل و چربی

یکی دیگر از متداول ترین روش های جوانسازی پوست، تزریق ژل می باشد که امروزه مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. لازم به ذکر است که این روش شباهت بسیاری به تزریق بوتاکس دارد. طوری که بسیاری از افراد این دو روش را یکی می دانند. اما باید بدانید که در تزریق ژل، متخصصان با استفاده از یک سرنگ مواد را در فاصله بین بافت ها وارد کرده و با برجسته سازی موجب از بین رفتن چین و چروک ها و خطوط پوستی می شوند.

حال تزریق چربی به این صورت است که متخصصان چربی بخشی از بدن بیمار را به قسمت دیگر منتقل می کنند. به طور مثال پزشکان بخشی از چربی را از ناحیه باسن برداشت کرده و پس از آماده سازی، از آن برای از بین بردن چین و چروک ها، خطوط پوستی و برجسته سازی لب، گونه و …. استفاده می کنند. لازم است بدانید که استفاده از این روش کاملاً ایمن بوده و از آنجایی که مواد چربی طبیعی و از بدن خود فرد است، از این رو بدون هیچ گونه حساسیت و آلرژی صورت می گیرد. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

سریع ترین راه جوانسازی پوست

آشنایی با جوانسازی پوست با روش لیفت

لیفت صورت از روش های تهاجمی برای درمان پوست می باشد. به این منظور که این روش به عمل جراحی نیاز دارد با بی هوشی همراه است. برای جراحی لیفت صورت در قسمت های مختلف از جمله جلوی گوش، پشت گوش، زیر چانه و …. برش هایی را ایجاد کرده و موجب اصلاح مواردی از جمله پیری پوست، لیفت صورت، از بین رفتن چین و چروک ها و خطوط پوستی می شوند. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

جوانسازی پوست با لیزر

در روش لیزر، متخصصان پرتو های لیزری را وارد لایه های عمیق پوست کرده و موجب تحریک تولید کلاژن سلول های پوستی و در نتیجه از بین بردن چین وچروک ها، شفاف سازی و نرمی پوست، بهبود رنگ پوست، بهبود خطوط اطراف چشم، رفع خط اخم، خنده و پیشانی، بهبود لک های پوستی و ….. می شود. به طور کلی لازم است بدانید که جوانسازی پوست با لیزر از طریق دستگاه های مختلفی انجام می شود که در ادامه به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

لیزر فرکشنال CO2

همان طور که از نامش پیداست، فاکتور اصلی در این دستگاه، گاز دی اکسید کربن می باشد. متخصصان با دستگاه فرکشنال این گاز را وارد لایه های پوست کرده و در این صورت موجب از بین رفتن جای جوش، زخم و آکنه، کاهش لک و چین و چروک های پوستی می شوند.

لیزر کلاژن

در واقع هدف از انجام درمان با لیزر کلاژن، تحریک تولید کلاژن در زیر پوست می باشد. که این امر موجب سفت شدن پوست، از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی، چین و چروک ها و در نتیجه جوانسازی پوست می شود.

لیزر RF

یکی از ایمن ترین دستگاه های لیزر، دستگاه RF می باشد. از این لیزر می توان در بخش های مختلفی از بدن از جمله جوانسازی دور لب، از بین بردن خطوط دور چشم، خط پیشانی و … استفاده نمود. درباره نحوه اعمال RF باید گفت که ابتدا پرتو های ار اف بر روی لایه خارجی پوست که دارای سلول های آسیب دیده و مرده می باشد، اثر کرده و آن ها را از بین می برد. سپس موجب تحریک ساخت کلاژن در لایه زیرین پوست شده و از این طریق موجب بهبود مشکلات پوستی می شود. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

 برای خرید دستگاه جوانسازی پوست خانگی پرفروش هما سنتر کلیک کنید

جوانسازی پوست با میکرودرم چگونه است؟

یکی دیگر از سریع ترین راه جوانسازی پوست، استفاده از دستگاه میکرودرم می باشد. میکرودرم را می توان این گونه توصیف کرد که این دستگاه دارای یک سری دایره ای ماننده است که متخصصان آن را به صورت دورانی بر روی پوست حرکت داده و موجب مکش سلول های مرده و در نتیجه افزایش گردش خون و جوانسازی پوست می شوند.

مطالب دیگر  آیا لیزر موهای زائد برای درمان موهای زیر پوستی مفید است؟

جوانسازی پوست با هیدرودرم

یکی از کم خطرترین تکنیک های جوانسازی پوست، استفاده از روش هیدرودرم می باشد. در این رو یک ماده ای به نام کریستال آلومینیوم را بر روی پوست ریخته تا پوست ساییده شود. سپس لایه خارجی را با آب شست و شو داده تا بافت های آسیب دیده و مرده از بین بروند. با استفاده از این روش حتی می توان میزان چربی پوست را متعادل کرد. لازم است بدانید که پس از انجام هیدرودرم پوست نیازی به گذراندن دوره نقاهت نیست.

سریع ترین راه جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با پی ار پی

در روش پی ار پی با استفاده از سلول های خونی خود فرد، موجب بهبود مشکلات پوستی می شوند. از آنجایی که در سلول های خونی پلاکت وجود داشته و این پلاکت ها موجب رشد سلول های جدید می شود، از این رو سلول های قدیمی و آسیب دیده از بین رفته و سلول های جدید جایگزین آن ها می شوند. و این موضوع می تواند موجب زیبایی و جوانی پوست افراد شود. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

مطالب دیگر  بهترین دستگاه جوانسازی پوست

نحوه جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ شامل چندین سوزن کوچک و نازک می باشد که متخصصان این سوزن ها را وارد پوست افراد می کنند. با ورود این سوزن ها یک آسیب سطحی به پوست وارد می شود که موجب افزایش کلاژن سازی در پوست می شود. لازم به ذکر است که استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ یک روش بی خطر و کم هزینه است و برای از بین بردن چین و چروک ها، جوانسازی دور لب، از بین بردن ضایع های پوستی، کاهش تیرگی و لک های پوستی و …. مورد استفاده قرار می گیرد. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

برای خرید دستگاه لیزر خانگی پرفروش هما سنتر با ما در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

جوانسازی پوست با لایه برداری

لایه برداری یکی دیگر از شیوه های محبوب برای جوانسازی پوست می باشد. به طور کلی لایه برداری را می توان به سه دسته لایه برداری مکانیکی، لایه برداری با لیزر و لایه برداری شیمیایی تقسیم بندی کرد. لازم است بدانید که لایه برداری مکانیکی همان روش های میکرودرم و هیدرودرم می باشد که در مطالب بالا به آن ها اشاره شد. حال منظور از لایه برداری شیمیایی چیست؟

در لایه برداری شیمیایی با استفاده از دارو ها و یا کرم های لایه بردار، این عمل را انجام می دهند. در واقع لایه بردار های اسیدی سلول‌های پوست را شل کرده و لایه‌های بالایی را بر می ‌دارد. به طور کلی لایه برداری شیمیایی روشی آسان است و بدون هیچ دردی انجام می شود. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

سریع ترین راه جوانسازی پوست

سریع ترین راه جوانسازی پوست چیست؟

در این مقاله شما را با انواع روش ها و تکنیک های مختلف جوانسازی پوست آشنا کردیم. حال ممکن است برای شما سوال پیش آید که در میان این روش ها سریع ترین راه جوانسازی پوست کدام است؟ لازم است بدانید که به طور قطع نمی توان گفت که کدام روش سریع تر است. چرا که هر فردی باید متناسب با شرایط پوستی خود، تکنیک مناسب خود را پیدا کند. (سریع ترین راه جوانسازی پوست)

خدمات لیزر

سوالات متداول

آیا جوانسازی پوست نیاز به صرف هزینه های بالایی دارد؟

خیر. انجام جوانسازی پوست نسبتاً به صرفه می باشد.

کدام روش جوانسازی پوست، ماندگاری بالایی دارد؟

ماندگاری هر روشی با توجه به شرایط پوستی هر فرد متفاوت است.

نتیجه مثبت استفاده از تکنیک های جوانسازی پوست به چه عواملی بستگی دارد؟

به میزان چین و چروک ها، سن، انتخاب نوع روش، بافت پوست و … بستگی دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *