مقاله ها

لیزر ران چگونه انجام می شود؟

لیزر ران

می‌خواهیم در مورد لیزر ران صحبت کنیم. موهای زائد و اصلاح آن‌ها جزو معضلاتی هستند که باید برای آن‌ها چاره‌ای اندیشید. لیزر یک راه بسیار خوب برای خلاص شدن از دست موهای زائد برای مدت طولانی یا همیشه است.

امروزه این امکان فراهم شده که با لیزر کردن بتوانید رشد موهای هرجای بدن را که تمایل داشته باشید برای مدت یا همیشه متوقف نمایید.

لیزر صورت

لیزر کردن را هم می‌توانید در آرایشگاه یا کلینیک انجام دهید و هم این امکان فراهم است که در خانه به آن بپردازید.

خلاص شدن از دست موهای زائد پا، به عنوان بزرگترین عضو بدن، به روش‌های دیگر زمان‌بر است پس با لیزر ران و لیزر کردن بقیه پا می‌توان برای مدت طولانی یا همیشه از صرف زمان برای از بین بردن موهای زائد پا راحت شد.

نگران قیمت و هزینه لیزر نباشید چرا که کاملا به صرفه است. اگر قصد دارید در خانه خودتان موهای زائد خود را با دستگاه لیزر خانگی لیزر کنید بدانید که نحوه انجام آن سخت نمی‌باشد.

مطالب دیگر  تفاوت دستگاه لیزر خانگی با دستگاه الکساندرایت

لیزر ران چیست؟

عمل لیزر یک روش برای درمان بیماری یا افزایش زیبایی به شمار می‌رود. لیزر برای درمان لکه‌های پوستی و رفع موهای زائد هم استفاده می‌شود. این دستگاه با تابش اشعه بر نقاط پوست کار می‌کند. لیزر در رنگدانه مو حرارت ایجاد می‌کند و سپس با تخریب فولیکول مو رشد مجدد مو را به حداقل می‌رساند. دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد سری مخصوص دارد. لیزر ران و دیگر اعضای بدن با دستگاه لیزر به سادگی صورت می‌پذیرد.

جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

انواع لیزر و کاربرد آن

با توجه به انواع مختلف این دستگاه بیان می‌داریم که سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های پزشکی، درمانی و زیبایی لیزر مخصوص به خود را دارند که آن‌ها هم متنوع هستند و اما لیزرهای خانگی هم دارای تنوع می‌باشند. با توجه به نوع و کیفیت دستگاه لیزر خانگی می‌توان انتظار داشت که قیمت‌های متفاوتی هم داشته باشند.

لیزر ران

برخی از انواع لیزر خانگی دارای چند سری هستند و این موضوع بیانگر طول عمر بالا و ظرفیت خوب دستگاه لیزر است. در این میان لیزرهایی هم هستند که برای یک بار استفاده برای کل بدن طراحی شده‌اند. لیزر ران و دیگر اعضای بدن به راحتی توسط این دستگاه‌ها صورت می‌پذیرد.

مزایای لیزر موهای زائد

کرم موبر، اپیلاسیون، شیو کردن با تیغ، الکترولیز و… روش‌هایی مختلفی برای رهایی از موهای زائد هستند که هر کدام بدیل‌هایی دارند که سبب می‌شود از آن‌ها صرف نظر کنیم. در روش شیو با تیغ پس از مدت کوتاهی رشد موهای زائد را می‌بینیم. کرم موبر ما را از شر موهای زائد می‌رهاند ولی بوی نامطبوعی آن آزار دهنده است.

اپیلاسیون با ریشه کن کردن موها برای چند هفته گزینه خوبی به نظر می‌رسد اما برای این که دوباره آن را انجام دهید باید چند روز موهای زائد بلند را روی بدن خود تحمل کنید. لیزر ران و دیگر اعضای بدن بر الکترولیز پیشی می‌گیرد چرا که روش الکترولیز ریشه مو بسیار زمان بر است به طوری که برای منطقه کوچکی مثل پشت لب باید دو ساعت وقت صرف کرد چه برسد به سطح وسیع پا و کمر. در اینجا می‌بینیم که لیزر هم زمان را غنیمت می‌شمارند و هم تاثیر بیشتری دارد. این که موهای زائد به طور دائم رفع می‌شود مهم‌ترین مزیت لیزر می‌باشد.

میخوای دستگاه لیزر خونگی داشته باشی که از شر موهای زائد خلاص شی؟ برای خرید لیزر خونگی کلیک کن
عوارض لیزر کردن موهای زائد

بعضی از دستگاه‌های لیزر فقط به رنگ سیاه حساس هستند و موهای سفید، قرمز و یا خاکستری را تحت تاثیر قرار نمی‌دهند. یکی از ویژگی‌هایی که لیزر کردن دارد و خوب نیست این است که با یک بار لیزر ران یا دیگر قسمت‌های بدن به طور کامل ریشه کن نمی‌شوند و باید چند بار در چند جلسه لیزر انجام شود.

قیمت لیزر ران

قبلاً لیزر برای کسانی که پوست تیره ای داشتند امکان پذیر نبود اما امروزه این مشکل رفع شده و دستگاه‌های پیشرفته لیزر برای همه پوست‌ها لیزر را امکان پذیر کرده‌اند. فاصله بین دو جلسه لیزر باید تقریبا شش هفته باشد که این فرآیند لیزر را طولانی می‌کند.

اگر شخصی که دارد لیزر را انجام می‌دهد آموزش لازم را ندیده باشد فردی که لیزر می‌شود ممکن است شاهد سوختگی یا زخم را روی پوست خود باشد. سوختن پوست توسط دستگاه لیزر به ندرت اتفاق می‌افتد و این در صورتی است که دستگاه به درستی تنظیم نشده باشد. لیزر ران یا دیگر اعضای بدن باید وقتی صورت پذیرد که پوست پاکیزه باشد.

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

قیمت لیزر ران

یکی از دلایلی که برخی افراد برای صرف نظر از لیزر کردن مطرح می‌کنند قیمت بالا است اما در نظر داشته باشید که با این روش برای همیشه از شر موهای زائد خود راحت خواهید شد.
با توجه به دستگاه لیزر، مکان لیزر کردن و تکنسین لیزر قیمت تعیین می‌شود. اگر قصد دارید در منزل لیزر کنید می‌توانید با خرید دستگاه لیزر و نگاه کردن فایل آموزشی همراه آن این فرآیند را شروع نمایید. قیمت دستگاه‌های لیزر مختلف با توجه به برند، کیفیت و قابلیت‌های آن تعیین می‌شود.

چرا لیزر ران را انجام دهیم؟

لیزر ران و دیگر اعضای بدن که سطح وسیعی دارند یک پیشنهاد عالی برای افرادی است که از اصلاح کردن موهای زائد به روش‌های دیگر خسته شده‌اند. با توجه به مزایای خوب و بسیار لیزر به این نتیجه می‌رسیم که لیزر یک روش موثر در راه رهایی از شر موهای زائد برای همیشه است.

لیزر در خانه

به تازگی دستگاه‌های لیزر خانگی وارد بازار ایران شده است. هما سنتر به شما کمک می‌کند تا از میان این دستگاه‌های لیزر خانگی بهترین گزینه مناسب خود را بیابید و تهیه نمایید. انواع مختلف این دستگاه برای خرید موجود می‌باشد. روش کار دستگاه‌های لیزر خانگی مشابه دستگاه‌های لیزر در کلینیک‌ها است.

برای لیزر ران یا قسمت‌های دیگر بدن می‌توانید از لیزر خانگی استفاده نمایید اما دقت داشته باشید که بعضی از دستگاه‌های لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی مناسب نیستند پس هنگام خرید به این موضوع توجه کنید.

تفاوت لیزرهای خانگی با کلینیکی این است که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که خطر کمتری داشته باشند و استفاده از آن‌ها به سادگی امکان پذیر باشد. نحوه به کار بردن این دستگاه‌ها در فایل آموزشی به همراه دستگاه برای شما ارسال می‌شود.

آیا لیزر برای خانم های باردار یا شیرده مضر است؟

تا الان این موضوع اثبات علمی نداشته و نظریه‌ای مبنی بر مضر بودن لیزر ران یا دیگر اعضای بدن برای خانم‌های باردار یا شیرده مطرح نشده اما بهتر است که به دلیل استرس و اضطرابی که ممکن است هنگام لیزر کردن به سراغ این خانم‌ها بیاید تا زمان فارغ شدن و پایان شیردهی از لیزر صرف نظر کنند.

آیا میزان اثر بخشی لیزرهای خانگی با کلینیکی برابر است؟

لیزرهای خانگی هم مانند لیزرهای کلینیکی به منظور به حداقل رساندن رشد موهای زائد طراحی شده‌اند. اگر موهای پر پشت و زیادی دارید خرید این لیزرها به شما پیشنهاد می‌شود چرا که مرتبا به اصلاح نیاز خواهید داشت ولی با استفاده از لیزرهای خانگی می‌توانید نیاز خود را به اصلاح موهای زائد کاهش دهید. لیزر ران یا دیگر اعضای بدن توسط این لیزرها ممکن است پس با خیال راحت و اطمینان به خرید این لیزرها بپردازید.

آیا خودمان می‌توانیم از لیزر خانگی استفاده کنیم یا باید از کسی کمک بگیریم؟

این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به صورت فردی می‌توان از آن استفاده نمود و نیازی نیست برای لیزر از دیگران کمک بگیرید. نحوه استفاده از لیزر خانگی به همراه خود دستگاه برای شما ارسال می‌شود.

سوختن پوست توسط لیزر خانگی

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که توسط دستگاه لیزر ممکن است اتفاق بیفتد سوختگی است. اگر در استفاده از دستگاه لیزر خانگی یا کلینیکی دقت لازم وجود نداشته باشد ممکن است پوست فرد بسوزد. لیزر ران هم توسط لیزر خانگی و هم لیزر کلینیکی صورت می‌پذیرد.

لیزر ران

تکنولوژی لیزرهای خانگی

در دستگاه‌های لیزر خانگی از تکنولوژی آی پی ال یا به عبارتی سیستم‌های شدید نور پالسی استفاده شده است. این تکنولوژی لیزر نیست بلکه استفاده از فلش لامپ‌های زنون می‌باشد که نور با چند طول موج ایجاد می‌کنند که می‌تواند اثرات مختلفی روی پوست داشته باشد. با تابش پالس نوری شدید موجب رفع موهای زائد روی پوست صورت، کمر، دست، پا و دیگر نواحی می‌شود.

پالس نوری با تمرکز بر فولیکول موها باعث ایجاد گرما، تخریب موهای زائد را به دنبال دارد. اگر به درستی از این تکنولوژی استفاده شود حین لیزر ران یا دیگر اعضای بدن سوختگی ایجاد نخواهد شد.

لیزر کردن دردناک است؟

در فرآیند لیزر خانگی مانند لیزر در کلینیک نیازی به ماده بی‌حس کننده نیست اما در بیشتر اوقات از ژل خنک کننده استفاده می‌کنند تا هنگام لیزر کردن سوزش کوچکی که حس می‌شود کاهش یابد. هنگام انجام لیزر سوزش کوچکی در ناحیه‌ای که لیزر تابش می‌کند حس می‌شود اما این سوزش با ژل خنک کننده و دستگاه‌های خنک کننده تسکین می‌یابد.

مطالب دیگر  آموزش کار با دستگاه لیزر خانگی تک کاره
هیچ روشی دائمی نیست

تا به حال هیچ روشی پیدا نشده که تمام موهای زائد را برای همیشه محو کند اما با استفاده از لیزر می‌توان برای مدت خیلی طولانی از شر بیشتر موهای زائد خلاص شد. لیزر ران و دیگر اعضای بدن برای مدت طولانی ممکن است اما دائمی بودن برای هیچ روشی تایید نشده. ماندگارترین روشی که در حال حاضر برای رفع موهای زائد وجود دارد لیزر کلینیکی یا خانگی می‌باشد.

لیزر و رفع موهای زائد ران

رفع موهای زائد یکی از مسائلی است که ذهن خیلی‌ها را به خود درگیر کرده. برای رفع موهای زائد روش‌هایی مختلفی وجود دارد که هر کدام مزایا و مضراتی را به دنبال خود می‌آورند. لیزر در میان این روش‌های متنوع، دارای مزایای بیشتری است و به صرفه‌تر می‌باشد.

برای لیزر کردن هم می‌توانید به کلینیک‌ها مراجعه نمایید و هم با تهیه لیزر خانگی در خانه به لیزر کردن بپردازید. اگر قصد دارید با لیزر خانگی، لیزر ران یا دیگر اعضای بدن را انجام دهید می‌توانید از فایل آموزشی که همراه دستگاه برای شما ارسال می‌شود استفاده نمایید.

تکنولوژی لیزر خانگی با لیزر کلینیکی متفاوت است. همه لیزرهای خانگی برای لیزر کردن موهای زائد نواحی تناسلی مناسب نیستند پس هنگام تهیه لیزر خانگی به این موضوع توجه داشته باشید. هیچ روشی به طور دائم موهای زائد بدن را حذف نمی‌کند اما لیزر طولانی‌ترین مدت رهایی از موهای زائد را فراهم می‌نماید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *