مقاله ها

بررسی کامل لیزر موی صورت مردان

لیزر موی صورت مردان

لیزر موی صورت مردان ؛ به طور کلی وجود مو‌های زائد به خصوص در ناحیه صورت یکی از دغدغه‌های اصلی افراد در زمینه زیبایی است. اگرچه وجود مو‌های زائد در نواحی مختلف بدن نیز مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‌گیرد، ولی با این حال رفع مو‌های زائد نواحی صورت از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است.

شاید در نگاه اول لیزر صورت فقط مخصوص خانم‌ها باشد، ولی باید بدانید که این مورد در زیبایی صورت مردان نیز بسیار تأثیرگذار است.

 در این مقاله قصد داریم شما را با روند انجام لیزر مو‌ی صورت مردان و همچنین مزیت‌های آن آشنا کنیم.

لیزر صورت

نحوه عملکرد لیزر صورت:

در ابتدا بیاید با روند کلی و مکانیسم اجرایی لیزر صورت مردان آشنا شویم.

فولیکول‌ها در واقع همان پیاز‌های مو هستند که در بخش‌های مختلف بدن و صورت که در آن‌ها رویش مو اتفاق افتاده است وجود دارند. در واقع مو‌های صورت و بدنی که ما مشاهده می‌کنیم، دارای رنگدانه یا ملاتونینی هستند که به واسطه وجود فولیکول که ریشه اصلی مو می‌باشد رشد پیدا می‌کنند. در نتیجه وقتی که این فولیکول‌ها آسیب ببینند و یا از بین بروند، دیگر مویی در آن ناحیه رشد پیدا نمی‌کند.

 هنگام انجام فرایند لیزر مو‌ی صورت مردان، پرتوهای لیزری با مشخصات تنظیم شده به بخش‌های مورد نظر تابیده می‌شوند و فولیکول‌های آن منطقه را از بین می‌برند و در نتیجه این مورد باعث می‌شود تا دیگر مویی در مناطق لیزر شده به رشد نکند.

لیزر موی صورت مردان

با توجه به ساختار حساس پوست صورت، نمی‌توان هر روشی را برای حذف مو‌های زائد در پیش گرفت. چرا که ممکن است در بلند مدت پوست صورت شما آسیب دید و در عین حال رویش مو در آن مناطق نیز بیشتر هم شود. در نتیجه بهترین روش حال حاضر برای برای رفع مو‌های صورت لیزر می‌باشد در ادامه بیشتر با ویژگی‌های آن آشنا خواهیم شد.

جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

نواحی مختلف قابل لیزر موی صورت مردان

لیزر موی صورت مردان  : باید بدانید چه شما می‌توانید هر ناحیه از صورت خود را لیزر کنید. در واقع محدودیتی از بابت انجام لیزر در نواحی مختلف صورت وجود ندارد و افراد بر اساس خواسته‌ها و سطح نیاز خود می‌توانند درخواست لیزر هر یک از نواحی صورت خود را داشته باشند.

طبق آمار به دست آمده عموماً لیزر مو‌ی صورت مردان برای نواحی ریش و سبیل بسیار رایج می‌باشد. همانطور که می‌دانید رشد و سبیل تأثیر بسزایی بر زیبایی صورت مردان دارند و به همین دلیل منظم و آنکارد بودن این نواحی می‌تواند زیبایی صورت شما را دوچندان کند.

مطالب دیگر  فواید لیزر ناحیه تناسلی

همچنین ممکن است به علت رویش بیش از حد و سریع مو‌های زائد در ناحیه گردن و زیر چانه، فرم ریش خراب شود و در نتیجه لیزر گزینه مناسبی برای حذف دائمی مو‌های زائد این ناحیه می‌باشد. البته باید این مورد را نیز ذکر کنیم که ممکن است شما از وجود و رویش ریش و سبیل در صورت خود تمایل چندانی نداشته باشید و در این شرایط انتخاب با شماست و می‌توانید به راحتی ریشو سیبل را به طور دائمی از صورت خود حذف کنید.

همچنین از دیگر نواحی قابل لیزر نیز می‌توانیم به نواحی ابرو و پشت گردن نیز اشاره کنیم.

عوارض لیزر مو‌های صورت:

تا اینجا با مکانیسم لیزر مو‌ی صورت مردان و همچنین نواحی مختلف قابل لیزر آشنا شدید. در ادامه قصد داریم شما را با عوارض لیزر صورت نیز آشنا کنیم.

به طور کلی باید بدانید که اکثر عوارض لیزر صورت زود گذر بوده و تقریباً بی‌خطر می‌باشند. در نتیجه نگرانی زیادی از بابت عوارض پس از لیزر وجود ندارد. ولی به عنوان عوارض کلی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

پوست پوست شدن

گاهی ممکن است به دلیل نوع دستگاه لیزر، منطقه مورد نظر، پوست پوست است شود. به طور کلی پوست پوست شدن نواحی صورت زودگذر می‌باشد و پس از ۲ تا ۳ هفته به طور کامل برطرف خواهد شد. در لیزر موی صورت مردان هم به این صورت است.

میخوای دستگاه لیزر خونگی داشته باشی که از شر موهای زائد خلاص شی؟ برای خرید لیزر خونگی کلیک کن
درد

لیزر موی صورت مردان : وجود درد خفیف در نواحی لیزر شده صورت نیز می‌تواند از عوارض کلی این فرایند باشد. به طور متوسط ممکن است در حدود یک تا دو هفته احساس درد خفیفی در نواحی لیزر شده صورت خود داشته باشید. ولی جای هیچ نگرانی نیست و باید بدانید که این عارضه نیست مانند عارضه قبلی پس از مدتی به طور کامل برطرف خواهد شد.

لیزر موی صورت مردان
قرمزی

لیزر موی صورت مردان : از دیگر عوارض شایع لیزر مو‌های صورت مردان می‌توانیم به قرمزی پوست اشاره کنیم. پوست صورت به دلیل حساسیت بالا و ساختار ویژه خود بر اثر تابش لیزر‌هایی با طول موج مشخص، واکنش دفاعی از خود نشان داده و در نتیجه سبب قرمزی صورت شما می‌شود. قرمزی صورت نیز در مدت زمان کوتاهی به طور کامل از بین می‌رود.

مطالب دیگر  میکرونیدلینگ دستی از کجا بخرم؟
تاول

اگر دستگاهی لیزر صورت با پوست شما مطابق نبوده و برای آن مناسب نباشد، ممکن است پس از چند روز تاول‌هایی را در نواحی لیزر شده پوست خود مشاهده کنید. اگرچه این مورد نیز همانند دیگر عوارض برطرف خواهد شد، ولی به طور کلی در صورتی که دستگاه با پوست شما مطابقت نداشته و تنظیمات درستی بر آن اعمال نشده باشد، تاول‌هایی در ناحیه پوست شما به وجود نخواهد آمد.  در کل بعید است که پس از انجام لیزر موی صورت مردان این عوارض تجربه شود.

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

اسکار

ایجاد اسکار یا بافت جوشگاهی یکی از عوارض برگشت ناپذیر لیزر مو‌های صورت مردان است که ممکن است به دلیل عدم مهارت کافی اپراتور و یا عدم مطابقت دستگاه با پوست شما ایجاد شود. در نتیجه شما باید از دستگاه و مهارت کافی اپراتور خود اطمینان کامل حاصل کنید تا این عرضه برگشت ناپذیر بر روی پوست شما به وجود نیاید.

لیزر موی صورت مردان

نکاتی مهم درباره لیزر صورت:

در ادامه این نکات مهمی را درباره لیزر مو‌های صورت مردان به شما می‌گوییم که بهتر از پس از انجام این فرایند به آن‌ها توجه داشته باشید.

  •  جلسه اول لیزر می‌بایست تمام مو‌های زائد نواحی مد نظر صورت خود را به طور کامل شیو کنید.
  •  به هیچ عنوان نباید آرایشی در صورت شما وجود داشته باشد و یا از کرم خاصی استفاده کرده باشید
  • باید توجه داشته باشید تا در صورتی که دارای بیماری پوستی خاصی می‌باشید، حتماً قبل از انجام فرایند لیزر با پزشک خود مشورت کرده و در صورت تأیید این کار را انجام دهید. همچنین توصیه می‌کنیم که این مورد را با اپراتور‌های لیزر نیز در میان بگذارید.
  • باید به این نکته توجه داشته باشید که تا یک هفته پس از لیزر موی صورت مردان نباید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرید و در صورتی که نیاز باشد تا به بیرون از منزل خود بروید، حتماً از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.
  • تا یک ماه قبل از لیزر مو‌های صورت به هیچ عنوان از وکس استفاده نکرده و نواحی صورت خود را به طور ریشه‌ای اصلاح نکنید.
استفاد از لیزر خانگی موی صورت:

جالب است بدانید که در حال حاضر نیازی نیست تا هزینه و زمان زیادی را برای رفع مو‌های زائد صورت خود متحمل شوید. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، امروزه استفاده از دستگاه‌های لیزر خانگی گزینه بسیار مناسب‌تری برای رفع دائمی و لیزر مو‌ی صورت مردان می‌باشد.

مطالب دیگر  12 واقعیت درمورد عوارض لیزر موهای زائد

 استفاده از لیزر خانگی گزینه مقرون به صرفه‌ای بوده و شما فقط با یک بار هزینه می‌توانید برای نواحی مختلف بدن و همچنین صورت خود از آن استفاده کرده و نتایج دلخواه خود را دریافت کنید.

همچنین دیگر نیازی نیست تا وقت خود را صرف حضور در کلینیک‌های لیزر کرده و در جلسات ۱۰ تا ۱۵تایی شرکت کنید. فقط کافی است لیزر خانگی را خریداری کرده و با استفاده از آن نواحی مختلف صورت خود را لیزر کنید.

لیزر موی صورت مردان

این دستگاه‌ها دارای حساسیت بسیار بالایی می‌باشد و می‌تواند نتایج دلخواه شما را حاصل کند. نحوه عملکرد لیزر خانگی به گونه‌ای است که با توجه به راهنمای استفاده از دستگاه، می‌توانید میزان نور آن را تنظیم کرده و دوره‌های یک ماهه، سه ماه و شش ماهه‌ای را برای خود در نظر بگیرید و بر طبق برنامه مشخصی به طور دوره‌ای مو‌های زائد صورت خود را لیزر کرده و آن‌ها را از بین ببرید.

همچنین یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های لیزر خانگی یکبار مصرف نبودن آن است. در واقع با یک بار هزینه و خرید این محصول، تمام اعضای خانواده شما نیز می‌توانند از دستگاه استفاده کرده و هیچ محدودیتی از بابت تعداد دفعات استفاده وجود ندارد. دیگر هم نگران لیزر موی صورت مردان نیستید.

دریافت مشاوره تخصصی لیزر موی صورت مردان

لیزر موی صورت مردان : در این مقاله به طور کامل شما را با نحوه عملکرد لیزر مو‌ی صورت مردان، مزیت‌ها، عوارض و همچنین استفاده از دستگاه لیزر خانگی آشنا کردیم.

طبق موارد ذکر شده قطعاً می‌توانید به این نتیجه برسید که استفاده از دستگاه لیزر خانگی می‌تواند عاملی تأثیرگذارتر و در عین حال مقرون به صرفه‌تر باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی در زمینه لیزر و همچنین دستگاه‌های لیزر خانگی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده با مجموعه هما سنتر در تماس باشید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه وب سایت، انواع مدل‌های لیزر خانگی را مشاهده کرده و بر اساس سطح نیاز و خواسته‌های خود هر یک از آن‌ها را به صورت اورجینال خریداری کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *