مقاله ها

لیزر آقایان تهران و شایعات مربوط به آن

لیزر آقایان تهران

با توجه به بالا رفتن آگاهی مردم و فاصله گرفتن از عقاید پوچ و شایعات عجیب، امروزه مردان نیز به مراکز و کلینیک‌های لیزر آقایان تهران مراجعه می‌کنند. در مراکز لیزر آقایان خدمات جوانسازی، از بین بردن مو‌های زائد و رفع لک وجای جوش و… ارائه می‌شود.

از بین بردن موی زائد، لک و جای جوش یا جوانسازی نیاز به چندین بار مراجعه به کلینیک‌های لیزر دارد که مستلزم هزینه است. اما با خرید دستگاه لیزر خانگی می‌توانید همهٔ این کار‌ها را در خانه‌ خود انجام دهید.

لیزر صورت

چرا مردان موی صورت را لیزر می ‌کنند؟

چون همیشه مردان را با ریش و سبیل دیده‌اید شاید برایتان جای تعجب باشد که چرا مردان موی صورت خود را لیزر می‌کنند. در این بخش چند دلیل شایع برای انجام اینکار گفته می‌شود:

  • صورت بعضی از مردان خیلی پو مو است طوری که از گردن شروع می‌شود و تا گونه‌ها پیش می‌رود، در این صورت افراد صورت خود را با لیزر آنکاراد می‌کنند.
  • بعضی دیگر نیز به دلیل تاس شدن سر می‌خواهد دیگر ریش هم نداشته باشند.
  • عده‌ای نیز از اصلاح روزانه خسته شده‌اند و ترجیح می‌دهند ریش نداشته باشند.
  • البته افراد زیادی برای از بین بردن موهای زائد قسمت بینی و گوش و قسمت بالایی گونه اقدام به لیزر درمانی می‌کنند. این مدل لیزر آقایان بسیار طرفدار دارد، چراکه از شاخصه‌های تمیزی، نداشتن موی گوش و بینی است.

مزایای لیزر دائمی موی زائد

از لیزر برای از بین بردن موهای زائد همه‌ی قسمت‌های بدن می‌توان استفاده کرد. لیزر آقایان تهران چون باعث کاهش دائمی مو می‌شود دیگر دردسر‌های از بین بردن مو‌های زائد را ندارید و زمانتان نیز برای این کار هدر نمی‌رود‌. از طرفی باعث کاهش هزینه‌ها در دراز مدت می‌شود.

جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

برای بعضی از قسمت‌ها به دلیل حساسیت بالا، پزشکان توصیه‌هایی می‌کنند برای مثال به منظور حساسیت غدد لنفاوی در زیر بغل توصیه می‌شود از موم یا و وکس برای از بین بردن موی زائد این قسمت استفاده نشود ولی برای لیزر این محدودیت‌ها وجود ندارد و یک روش ایمن و تأیید شده از FDA است.

مطالب دیگر   لیزر موی مردان به همراه لیست قیمت لیزر آقایان

لیزر موی زائد برای کدام جنس مو مناسب نیست؟

معمولاً لیزر موی زائد برای موهای سیاه بیشتر اثر می‌کند چون رنگدانه‌های آن، انرژی لیزر را جذب می‌کنند. افراد با موهای سفید، خاکستری و قرمز نمی‌توانند با استفاده از لیزر آقایان تهران اقدام به حذف دائمی مو‌های زائد خود کنند.

آیا لیزرمو‌های ناحیه تناسلی مردان باعث سرطان یا ناباروری می ‌شود؟

همه ما درباره لیزر‌های ناحیه تناسلی شایعاتی شنیده‌ایم؛ مثلاً که اگر کسی از لیزر در این قسمت بدن استفاده کند دیگر بچه ‌دار نمی‌شود یا اینکه لیزر ناحیه تناسلی باعث سرطان می‌شود.

همه‌ این شایعات مبتنی بر نا آگاهی ما است، چراکه این لیزر‌ها مثل لیزر‌های جراحی نیستند که به لایه‌های عمیق نفوذ کنند بلکه فقط ۳ الی ۴ میلی می‌تواند نفوذ کند و به دلیل وجود رنگدانه، جذب فولیکول مو می‌شود و سعی در تخریب آن دارد. اگر برای لیزر درمانی به مراکز معتبر لیزر آقایان تهران مراجعه کرده باشید؛ لیزر ناحیه تناسلی سرطان یا ناباروری ایجاد نمی‌کند؛ چرا که لیزردرمانی توسط افراد ناشی می‌تواند خساراتی جبران ناپذیری برای افراد ایجاد کند.

لیزر آقایان تهران

تعداد جلسات و قیمت لیزر آقایان تهران

معمولاً هرچه مو‌های بدن ضخیم‌تر باشند به تعداد جلسات لیزر بیشتری نیاز است. موی مردان به دلیل هورمون‌های موجود ضخیم‌تر و بیشتر از مو‌های بدن زنان است. این امر باعث می‌شود به تعداد جلسات لیزر بیشتری نسبت به خانم‌ها نیاز داشته باشند. در نتیجه هزینهٔ لیزر برای آقایان بیشتر از خانم‌ها است.

میخوای دستگاه لیزر خونگی داشته باشی که از شر موهای زائد خلاص شی؟ برای خرید لیزر خونگی کلیک کن

عوارض لیزر آقایان تهران

لیزربه فولیکول مو آسیب وارد می‌سازد و بدن هر شخص سالمی در برابر آسیب وارده یک واکنش نشان می‌دهد این واکنش در حالت معمول قرمزی و التهاب پوست است. این عوارض بعد از سه تا پنج ساعت کم می‌شوند و بعد دو روز کاملا از بین ‌می‌روند.

ممکن است بعد لیزر احساس کنید قسمت‌های از پوستتان روشن‌تر یا تیره‌تر شده که آن هم بعد مدت کوتاهی از بین می‌رود و در موارد خیلی نادر امکان پوسته پوسته شدن پوست وجود دارد که در اثر خشکی پوست است و خیلی زود بر طرف می‌شود و مسئله نگران‌ کننده نیست. به منظور کاهش عوارض بعد لیزر می‌توانید از کمپرس یخ برای قسمت‌های ملتهب و قرمز استفاده کنید.

البته همه موارد گفته شده فوق مربوط به عوارض ناشی از لیزر آقایان تهران است که توسط افراد متخصص انجام شده است. اگر در مراکز و کلینیک‌های نامعتبر به بهانه‌ی ارزان بودن، اقدام به لیزر درمانی کنید؛ ممکن است عوارض شدیدی مثل سوختگی و اسکار و زخم در پوستتان ایجاد شود که بسیار ناخوشایند است و پشیمانی به همراه خواهد داشت.

نقش مهارت و تجربه درکاهش عوارض ناشی از لیزر

هرچقدر طول موج لیزر بیشتر و مدت هر پالس کمتر باشد عوارض لیزر کمتر می‌شود؛ چرا که انرژی کمتری منتقل می‌شود و درنتیجه به تعداد پالس‌ها و تعداد جلسات بیشتری نیاز است.

لیزر آقایان تهران

تنظیم طول موج مناسب و مدت نگهداری هر پالس به تجربه‌ کسی مربوط است که لیزر درمانی می‌کند چرا که باید طول موج و مدت نگهداری را طوری تنظیم کند که نه عوارض زیاد باشد و نه تعداد جلسات خیلی زیاد شود؛ بنابراین برای لیزر آقایان تهران به افراد با تجربه و کاردان مراجعه کنید.

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

چرا مردان نیاز به خدمات پوست دارند؟

اگرچه زنان پوست حساس‌تری نسبت به مردان دارند اما پوست آقایان به دلیل شرایط زیر بیشتر آسیب می‌بینند:

  • قرار گرفتن در معرض نور آفتاب
  • قرار گرفتن در معرض آلودگی‌ها
  • عدم استفاده از ضدآفتاب و مرطوب‌کننده‌ها
  • داشتن استرس کاری و شغلی بیشتر نسبت به اکثر زنان
  • استعمال دخانیات یا الکل‌ها
  • بی‌خوابی ناشی از شرایط شغلی

همه‌ موارد فوق باعث ایجاد چین و چروک و تیرگی پوست آقایان می‌شود. بنابراین با مراجعه به مراکز لیزر آقایان خدمات مربوط به لایه‌برداری و جوانسازی پوست را دریافت می‌کنند.

مطالب دیگر  آموزش کار با دستگاه لیزر خانگی تک کاره

جوانسازی پوست در مراکز لیزر آقایان تهران

برای جوانسازی پوست نیاز به لایه ‌برداری و تحریک کلاژن‌سازی است از روش‌های موثر برای اینکار استفاده از لیزراست. لیزر‌های مختلفی مثل لیزرco2، لیزر اربیوم، لیزر فرکشنال و…در کلینیک‌های لیزر آقایان تهران وجود دارند که با توجه به نوع پوست و عارضه و شرایط بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای مثال برای پوست تیره معمولاً از لیزر اربیوم استفاده می‌شود یا لیزر فرکشنال عوارض کمتر و زمان بهبودی کوتاه‌تری دارد. بعد از استفاده از لیزر برای جوانسازی، چین و چروک و لک‌ها از بین ‌می‌روند و پوست سفت‌تر و کشیده‌تر می‌شود.

علاوه بر جوانسازی و پاکسازی پوست، در کلینیک‌های لیزر آقایان در تهران برای از بین بردن جای جوش و اسکار‌های زخم، لک و کک و مک‌ها، ترک‌های ناشی از چاقی و لاغری، خاکوبی‌ها، انواع خال‌ها و…از لیزر‌های مختلف استفاده می‌شود.

آیا لیزر برای مردان دردناک است؟

استفاده از لیزر برای ازبین بردن مو‌های زائد یا جوانسازی پوست و مواد دیگر مقدار کمی درد دارد. این درد ممکن است برای قسمتی‌های حساس بدن که گیرنده هاس عصبی زیادی دارند کمی بیشتر و آزار‌دهنده باشد. در صورت حساس بودن به درد می‌توانید به منظور راحتی قبل از شروع جلسه لیزر آقایان تهران از مواد بی‌حس‌ کنندهٔ موضعی استفاده کنید. البته اگر فردی حساس نباشید این درد بعد مدتی برایتان عادی می‌شود. قابل ذکر است که دستگاه‌های لیزر آقایان محل مورد نظر را خنک می‌کنند که باعث کاهش احساس درد می‌شود.

لیزر آقایان تهران
دستگاه لیزر خانگی

اگر وقت و حوصله‌ کافی برای مراجعه به مراکز لیزر آقایان تهران برای گرفتن خدمات از بین بردن مو‌های زائد، جوانسازی پوست، از بین بردن لک و … را ندارید، می‌توانید دستگاه لیزر خانگی تهیه کرده و از آن استفاده کنید. این دستگاه هم به صورت سیمی و هم شارژی موجود است.

اگر از دستگاه لیزر خانگی طبق دستوراستفاده کنید، هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت و شما می‌توانید بعد لیزر به کار‌های خود برسید. با خرید این محصول بجای رفتن به کلینیک‌های لیزر آقایان می‌توانید درهزینه ‌هایتان صرفه‌ جویی کنید و محدودیت‌های زمانی و مکانی را ازبین ببرید و به نتایج مطلوب درعین راحتی دست یابید.

چرا آقایان از لیزر استفاده می ‌کنند؟

لیزر از روش‌های پر طرفدار برای جوانسازی و از بین بردن جای جوش و لک است که روز به روز طرفداران زیادی پیدا می‌کند که عوارض جزئی دارد. هر چند لیزر یک آسیب در لایه‌های پوست ایجاد می‌کند، اما اگر از افراد با تجربه و تحصیل کرده برای لیزر آقایان تهران استفاده شود این عوارض به حداقل خواهید رسید. یک روش ساده برای جوانسازی، لکه بری و از بین بردن مو‌های زائد که نیاز به مراجعه به کلینیک‌های لیزر آقایان ندارد استفاده از دستگاه‌های لیزر خانگی است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *