مقاله ها, دستگاه جوانسازی پوست

بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه

بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه

بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه به طور کلی عوامل مختلفی در روند پیری پوست، چین و چروک های پوستی، شل شدگی و افتادگی پوست و …. تاثیر گذار می باشند. در این مواقع لیفتینگ صورت می تواند بهترین روش برای کاهش نشانه های پیری بر روی پوست صورت باشد.

لازم به ذکر است که روش های مختلفی برای لیفتینگ صورت وجود دارد که می توان روش های لیفت صورت را به سه دسته، از جمله روش های تهاجمی، روش های غیر تهاجمی و لیفت صورت در خانه تقسیم کرد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با این تکنیک ها آشنا کرده و راجع به بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه مطالبی را بیان کنیم.

خدمات لیزر

معرفی روش های لیفتینگ به صورت تهاجمی

روش های تهاجمی روش هایی است که متخصصان با عمل جراحی  و بی هوشی، عمل لیفت صورت را انجام می دهند. در ادامه روش های مختلف تهاجمی را معرفی خواهیم کرد. (بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه)

لیفتینگ صورت با نخ

در این روش از نخ های مخصوص به منظور کشیدن پوست استفاده می کنند. متخصصان برای انجام این کار نخی را از سطح پوست عبور داده و تعدادی گره را در قسمت های مختلف ایجاد می کنند. ایجاد این گره ها موجب کشیده شدن پوست می شود.

مطالب دیگر  درمان خانگی زیبایی صورت
بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه
لیفت صورت با تزریق چربی

در این روش متخصصان چربی قسمتی از بدن خود فرد را برداشت کرده و آن را آماده سازی می کنند. سپس طی یک عمل، چربی را به نواحی مد نظر در پوست تزریق کرده و این گونه موجب جوانسازی پوست و همچنین لیفتینگ صورت می شوند.

چگونه می توان به صورت غیر تهاجمی، لیفت صورت انجام داد؟

روش های غیر تهاجمی به تکینک هایی گفته می شود که در آن هیچ گونه بی هوشی و جراحی صورت نگرفته و بدون درد و خونریزی می باشد.

برای خرید دستگاه درمارولر پرفروش هما سنتر با ما در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

لیفتینگ صورت با هایفوتراپی

هایفوتراپی از جدیدترین تکنیک ها به منظور جوانسازی و لیفت صورت می باشد. در این روش با استفاده از دستگاه هایفو امواج فراصوت متمرکز شده را با شدت به قسمت مدنظر برای درمان می فرستند. در این صورت این امواج موجب گرم شدن بافت پوست شده و این موضوع موجب تحریک کلاژن سازی و در نتیجه جوانسازی پوست، کاهش چین و چروک ها، لیفت صورت و …. می شود.

لیفتینگ صورت به روش آر اف (بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه)

در این روش متخصصان با استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال، موج الکترومغناطیس را بر روی پوست می تابانند. این دستگاه دارای سوزن های نازکی است که وارد کردن آن بر روی پوست، موجب آسیب سطحی پوست شده و این آسیب سبب تحریک کلاژن سازی پوست می شود. بنابراین استفاده از این دستگاه در سفت شدن پوست و لیفتینگ صورت موثر است. لازم است بدانید که روش آر اف فرکشنال بدون هیچ گونه عمل جراحی و خونریزی انجام می شود، از این رو این روش با عوارض جانبی کمی همراه است.

اندولیفت

یکی دیگر از روش های غیر تهاجمی، اندولیفت می باشد. در این روش از لیزر برای درمان چین و چروک ها، خطوط پوست و لیفت پوست استفاده می کنند. در واقع پرتو های لیزر به بافت های پوست نفوذ کرده و موجب تجزیه چربی ها و در نتیجه استحکام آن می شود. لازم به ذکر است که این نوع روش تنها به یک جلسه درمان نیاز دارد و اثرات آن تا حداقل ۳ سال ادامه خواهد داشت.

مطالب دیگر  چگونگی استفاده از درمارولر

پس از انجام لیفتینگ صورت چه مراقبت هایی را باید انجام داد؟

  • پس از لیفت صورت باید تا سه روز از حمام کردن پرهیز کنید.
  • از قرار گرفتن طولانی مدت در برابر نور خورشید جلوگیری کنید.
  • پس از انجام لیفتینگ صورت، بهتر است از یخ به منظور جلوگیری از کبودی استفاده کنید. لازم است که پس از استفاده از یخ، از کمپرس آب گرم استفاده کنید.
  • بهتر است تا مدتی از رفتن به استخر جلوگیری کنید.
  • لازم است با مدتی پس از لیفتینگ صورت از لوازم آرایش استفاده نشود.

بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه

مقایسه لیفتینگ صورت به روش تهاجمی و غیر تهاجمی

لیفت صورت به روش تهاجمی نیاز به یک دکتر متخصص و متبحر در این زمینه دارد. چرا که در روش تهاجمی نیاز است که قسمت هایی از پوست بریده شده و سپس کشیده شود. اما در لیفتینگ صورت به روش غیر تهاجمی، نیاز به متخصص حرفه ای برای جراحی نیست. چرا که در این تکنیک، از هیچ گونه عمل جراحی و بی هوشی انجام نمی شود و تنها لازم است که متخصص نحوه کار با دستگاه ها را بلد باشد. (بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه)

لیفت صورت به روش تهاجمی ماندگاری بالاتری نسبت به لیفتینگ صورت به روش غیر تهاجمی دارد.

انجام لیفتینگ صورت به روش غیر تهاجمی بدون هیچگونه درد و بی هوشی انجام می شود. اما روش تهاجمی با عملیات بی هوشی و جراحی صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که عوارض ایجاد شده پس از درمان در روش غیر تهاجمی بسیار کمتر از روش تهاجمی می باشد.

لیفتینگ صورت به روش تهاجمی هزینه بیشتری نسبت به روش غیر تهاجمی دارد. 

آشنایی با روش لیفتینگ صورت در خانه

ماسک تخم مرغ

برای تهیه ماسک تخم مرغ تنها کافی است که سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کرده و آن را هم بزنید. سپس آن را بر روی پوست خود قرار داده و پس از خشک شدن، صورتتان را شست و شو دهید. استفاده از این ماسک دو الی سه بار در هفته می تواند تاثیر بسزایی در جوانسازی پوست و کشیده شدن آن داشته باشد. همچنین لازم است بدانید که شما می توانید برای تاثیر هر چه بیشتر این ماسک از خاک رس نیز استفاده کنید. (بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه)

مطالب دیگر  درمارولر اصل
استفاده از روغن های گیاهی

شما می توانید با استفاده از روغن های گیاهی از جمله روغن زیتون، روغن بادام و …. صورت خود را ماساژ دهید. در واقع ماساژ صورت را می توان یکی از بهترین روش های لیفتینگ صورت در خانه دانست. اما لازم به ذک راست که در هنگام ماساژ دادن باید بیشتر بر روی نحوه ماساژ خود در قسمت های پیشانی، آرواره و نواحی گونه ها دقت کنید. در واقع این کار در لیفت صورت بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

ماسک ویتامین E

استفاده از کپسول ویتامین E در جوانسازی پوست، از بین رفتن چین و چروک های پوست و در لیفت صورت تاثیر گذار می باشد. برای استفاده از این ماسک، لازم است که محتویات این کپسول را بر روی صورت و گردن خود بمالید و پس از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه آن را با استفاده از یک پارچه تمیز پاک کنید. (بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه)

استفاده از تکنیک های ورزشی صورت

به طور کل ورزش صورت یکی از بهترین روش های لیفتینگ صورت در خانه به شمار می رود. در واقع این ورزش ها تاثیر بسزایی در بهبود انعطاف پذیری پوست و تقویت ماهیچه های صورت داشته و موجب از بین رفتن سلول های مرده در سطح پوست می شود.

استفاده از رژیم غذایی مناسب

رژیم غذایی مناسب و استفاده از میوه ها و سبزی هایی از جمله آووکادو، انگور، انواع توت ها، اسفناج، هویج و ….،  ویتامین C، ویتامین E، و ویتامین D و … می تواند روند شل شدگی صورت و پیری پوست را کاهش دهد. (بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه)

بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه

ماسک زردچوبه

یکی دیگر از بهترین روش های لیفتینگ صورت در خانه، استفاده از ماسک زرد چوبه می باشد. برای تهیه این ماسک تنها لازم است که پودر زردچوبه را با مقداری آب نیشکر مخلوط کرده و خمیر به دست آمده را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه آن را بر روی صورتتان قرار دهید. از آنجایی که ممکن است پس از مصرف زردچوبه صورت رنگ زرد به خود بگیرد، از این رو پس از برداشتن ماسک می توانید با شیر صورت خود را شست و شو دهید. (بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه)

سوالات متداول

لیفت صورت تا چه مدت ماندگاری است؟

با توجه به روش مورد استفاده برای لیفتینگ صورت، ماندگاری آن متفاوت خواهد بود.

کدام روش برای لیفت صورت مناسب تر است؟

انتخاب هر روش با توجه به شرایط پوستی هر فرد، متفاوت می باشد.

بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه کدام است؟

استفاده از ماسک های طبیعی را می توان بهترین روش لیفتینگ صورت در خانه دانست.

نویسنده: المیناز اردیبهشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *