درمارولر, مقاله ها

قیمت میکرونیدلینگ چقدر می باشد؟

قیمت میکرونیدلینگ

قیمت میکرونیدلینگ داشته چهره ای زیبا و پوستی صاف و شاداب یکی از خواسته های تمامی افراد می باشد. این امر از زمان های قدیم در بین مردان و زنان مورد توجه قرار گرفته بود و به همین دلیل روش های درمانی سنتی و مدرن بسیاری به این منظور روی کار آمده است. افراد با بهره گیری از این روش ها میتوانند تمامی مشکلات پوستی خود را درمان کنند و از ایجاد چین و چروک بر پوست خود، جلوگیری نمایند.

در این بین یکی از بهترین و موثرترین روش ها میکرونیدلینگ می باشد که قدمت آن به نسبت سایر روش ها بیشتر بوده و میتوان به نوعی آغاز آن را از دوره مصریان باستان دانست. اما سوالاتی از قبیل اینکه میکرونیدلینگ چیست؟ قیمت میکرونیدلنیگ به چه صورت است؟ و … شاید در ذهن بسیاری از شما ایجاد شده باشد. در ادامه مقاله به بررسی این موضوع میپردازیم.

قیمت میکرونیدلینگ

عناوین این مقاله

نحوه اثرگذاری میکرونیدلینگ

همانطور که بیان شد میکرونیدلینگ با تاثیری که بر افزایش کلاژن سازی دارد به رفع مشکلات پوستی متعدد کمک میکند. با ورود سوزن های ظریف موجود در سری درمارولر به درون پوست، منافذ بسیار ریزی در لایه خارجی پوست ایجاد می شود که با ایجاد تحریک مکانیکال، منجر میگردند تا سلول های پوستی کلاژن بیشتری تولید کنند.

توجه کنید که منافذ ایجاد شده توسط میکرونیدلینگ باید به صورت عمودی و در تمامی مناطق پوستی ایجاد شود به گونه ای که هیچگونه ارتباط افقی با یکدیگر نداشته باشند. چرا که در غیر اینصورت احتمال آسیب پوستی وجود دارد.

به بیان کلی میتوان نحوه اثرگذاری میکرونیدلینگ را به این شکل توضیح داد: ورود تعدادی زیادی سوزن ریز و ظریف به درون پوست منجر به ایجاد میکروکانال هایی در لایه های ایپیدرم و درم میشود و در نتیجه این فرآیند فاکتورهای رشد مانند فیبروبلاست ها و پلاکت های خونی افزایش پیدا کرده و عملکرد آن ها بهبود میابد. در نتیجه افزایش تولید این هورمون ها پروتئین های کلاژن و الاستین افزایش پیدا میکند و در پی آن مشکلات پوستی درمان میگردد.

آیا همه افراد میتوانند از میکرونیدلینگ استفاده کنند؟

درست است که میکرونیدلینگ روشی بدون عوارض و کم خطر است اما با این حال توصیه می شود، افرادی که دارای مسائل و مشکلات خاصی هستند از میکرونیدلینگ استفاده نکنند. از جمله کسانی که نباید از میکرونیدلینگ استفاده کنند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اشخاصی که در پوست خود دارای عفونت، زگیل، کراتوز های خورشیدی و … هستند.
 • کسانی که دارای آکنه فعال و یا تبخال در ناحیه تحت درمان می باشند.
 • بیمارانی که از داروهای ضد انعقاد خون استفاده میکنند.
 • افرادی که تحت شیمی درمانی و یا پرتو درمانی هستند.
 • بیمارانی که درگیر بیماری دیابت کنترل نشده هستند.
 • افرادی که مبتلا به سرطان های مختلف پوستی هستند.
 • بیمارانی که از داروهای خاصی استفاده میکنند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری هموفیلی هستند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری های مرتبط با سیستم ایمنی بدن هستند.
 • افرادی که دچار عفونت در بدن خود هستند.
 • بانوان باردار و شیرده نباید از میکرونیدلینگ استفاده کنند. و …

برای تاثیرگذاری میکرونیدلینگ چند جلسه مورد نیاز است؟

سوالی که در ذهن بسیاری از علاقه مندان به میکرونیدلینگ ایجاد می شود این است که برای اثرگذاری میکرونیدلینگ به چند جلسه درمانی نیاز است؟ در پاسخ باید گفت که با یک جلسه استفاده از میکرونیدلینگ مطمئنا نتیجه ای حاصل نمی شود و برای نتیجه گیری با این دستگاه باید صبور باشید.

به طور کل تعداد جلسات درمان با میکرونیدلینگ به عوامل مختلفی مانند نوع مشکل پوستی، شدت آسیب، نوع آن و … بستگی دارد و بنابراین این امر با تشخیص پزشک متخصص تعیین می شود. اما معمولا بین ۴ تا ۶ جلسه درمانی برای دیدن نتایج میکرونیدلینگ مورد نیاز است. و ممکن است بعضی به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند یا برعکس. بین جلسات میکرونیدلینگ باید بین ۴ تا ۶ هفته فاصله بیفتد و بعد از گذشت ۶ ماه تا ۱ سال میتوانید شاهد تاثیرات آن باشید.

چرا استفاده از میکرونیدلینگ را جایگزین سایر روش های درمان زیبایی کنیم؟

در حالی که میکرونیدلینگ یک درمان زیبایی محبوب و موثر است، سناریوهای خاصی وجود دارد که ممکن است روش‌های جایگزین ترجیح داده شود. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا ممکن است فردی جایگزین استفاده از میکرونیدلینگ با سایر روش های درمان زیبایی شود:

حساسیت پوستی:

میکرونیدلینگ شامل ایجاد سوراخ های کوچک در پوست است که ممکن است برای افرادی با پوست بسیار حساس یا واکنش پذیر مناسب نباشد. برخی از افراد ممکن است این روش را ناراحت کننده بدانند یا پس از آن دچار سوزش یا قرمزی پوست شوند. در چنین مواردی، درمان‌های جایگزین که برای پوست ملایم‌تر هستند، مانند درمان‌های غیرتهاجمی صورت یا درمان‌های تسکین‌دهنده پوست، ممکن است ترجیح داده شوند.

نگرانی های خاص پوست:

میکرونیدلینگ برای مشکلات مختلف پوست، از جمله خطوط ظریف، چین و چروک، اسکار آکنه و بافت ناهموار پوست مفید است. با این حال، سایر درمان‌ها ممکن است تخصصی‌تر یا برای نگرانی‌های خاص هدفمند باشند. به عنوان مثال، لایه برداری با لیزر ممکن است برای چین و چروک های عمیق یا انواع خاصی از رنگدانه ها موثرتر باشد، در حالی که لایه برداری شیمیایی ممکن است برای رفع عیوب سطحی پوست مناسب تر باشد.

زمان و راحتی:

میکرونیدلینگ معمولاً برای دستیابی به نتایج مطلوب نیاز به جلسات متعددی با فاصله چند هفته از هم دارد. برخی از افراد ممکن است درمان‌های زیبایی را ترجیح دهند که نتایج سریع‌تری ارائه می‌دهند یا به جلسات کمتری نیاز دارند. جایگزین‌هایی مانند درمان‌های لیزری یا درمان‌های مبتنی بر فرکانس رادیویی می‌توانند پیشرفت‌های قابل‌توجهی را در یک بازه زمانی کوتاه‌تر ایجاد کنند.

ملاحظات هزینه:

هزینه درمان های میکرونیدلینگ، به ویژه زمانی که توسط متخصصان انجام شود، می تواند متفاوت باشد. برخی از افراد ممکن است درمان های جایگزینی را انتخاب کنند که با بودجه آنها بهتر باشد یا نتایج قابل مقایسه ای ارائه دهد. در نظر گرفتن هزینه و ارزش طولانی مدت هر گزینه درمانی زیبایی ضروری است.

ترجیحات شخصی:

انتخاب های درمان زیبایی بسیار فردی هستند و ترجیحات شخصی نقش مهمی ایفا می کنند. برخی از افراد ممکن است ترس از سوزن یا ناراحتی مرتبط با میکرونیدلینگ داشته باشند، که آنها را به دنبال روش‌های جایگزینی می‌کند که بهتر با سطح راحتی آنها هماهنگ باشد. هرکسی ترجیحات متفاوتی دارد و مهم است که درمانی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد.

بسیار مهم است که با یک متخصص پوست یا متخصص مراقبت از پوست مشورت کنید تا در مورد نگرانی ها، اهداف و هر گونه ملاحظات یا محدودیت هایی که ممکن است داشته باشید صحبت کنید. آنها می توانند نیازهای شما را ارزیابی کنند و شما را به سمت مناسب ترین و موثرترین روش درمان زیبایی بر اساس شرایط فردی شما راهنمایی کنند.

مطالب دیگر  قیمت لیزر و نکات مهم مربوط به انجام لیزر

معرفی میکرونیدلینگ و کاربردهای آن

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های درمان مشکلات پوستی می باشد که مدت هاست مورد استفاده قرار میگیرد. در این روش از دستگاه هایی با بدنه پلاستیکی و دهانه ای دارای هزاران سوزن ریز و ظریف استفاده می شود. استفاده از میکرونیدلینگ با افزایش تولید کلاژن و افزایش سرعت گرش خون به جوانسازی و رفع مشکلات پوستی کمک میکند. به عبارتی هدف از میکرونیلدینگ را میتوان بهبود بخشیدن به ظاهر پوست دانست.

یکی از مزیت هایی که منجر به افزایش طرفداران میکرونیدلینگ شده است، غیر تهاجمی بودن و عدم ایجاد درد می باشد. امروزه در سراسر جهان میکرونیدلینگ به عنوان یک روش درمان موثر شناخته شده و مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین میتوان نتیجه گرفت میکرونیدلینگ با افزایش کلاژن سازی، به شما در داشتن پوستی صاف و شفاف کمک میکند.(قیمت میکرونیدلینگ)

خدمات لیزر

کاربردهای میکرونیدلینگ

 • سفت کردن و کشیدگی پوست صورت
 • تحریک فولیکول مو و کمک به درمان ریزش مو
 • درمان ترک ها و سلولیت های موجود در پوست قسمت های مختلف بدن مانند ران، شکم و …
 • از بین بردن چین و چروک های ایجاد شده در پوست
 • رفع جای زخم، آکنه، سوختگی و …
 • رفع منافذ باز پوست
 • پاک کردن تاتو
 • از بین بردن تیرگی پوست در قسمت های مختلف بدن
 • و …

قیمت میکرونیدلینگ

موضوع قیمت و هزینه میکرونیدلینگ یکی از موضوعاتی است که به یک دغدغه برای علاقه مندان به این درمان تبدیل شده است. به طور کل بهتر است بدانید هزینه استفاده از میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش ها کم تر می باشد و بنابراین از نظر اقتصادی به صرفه تر است. با این حال نمیتوان به طور قطع قیمت میکرونیدلینگ را بیان کرد. چرا که این امر به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله تعداد جلسات، زمان مورد نیاز برای هر جلسه، محل درمان و … در ادامه شما را با عوامل تاثیرگذار بر قیمت میکرونیدلینگ قسمت های مختلف آشنا میکنیم.

قیمت میکرونیدلینگ

قیمت میکرونیدلینگ قسمت های مختلف

قیمت میکرونیدلینگ صورت

 • در درمان مشکلات پوست صورت با میکرونیدلینگ، سرعت گردش خون در این ناحیه بیشتر شده و در نتیجه مواد مغذی و اکسیژن رسانی به سلول های پوستی بیشتر خواهد شد. قیمت میکرونیدلینگ صورت به عوامل متعددی از جمله ناحیه، وسعت و میزان آسیب، متخصصی که به آن مراجعه میکنید و … بستگی دارد.
قیمت میکرونیدلینگ پا
 • امروزه بیشتر افراد دچار سلولیت در قسمت ران پاهای خود می باشند. سلولیت ها به ترک های پوستی گفته میشود که روی سطح پا در اثر عوامل مختلف مانند چاقی و لاغری ایجاد میگردد و میکرونیدلینگ تاثیر چشم گیری در از بین بردن آن خواهد داشت. هرچه ترک های پوستی عمیق تر باشد و تعداد آن ها بیشتر باشد، قیمت میکرونیدلینگ افزایش میابد.
قیمت میکرونیدلینگ گردن
 • با افزایش سن و ایجاد چین و چروک در سطح پوست، یکی از اتفاقاتی که در افراد رخ میدهد، افتادگی و شل شدن پوست گردن می باشد. بهتر است بدانید هرچه سن بیشتر شود ضخامت پوست گردن کمتر شده و در نتیجه پوست گردن دچار افتادگی خواهد شد. با استفاده از میکرونیدلنیگ میتوانید این مشکلات را درمان کنید . قیمت میکرونیدلینگ گردن به شدت و میزان چین و چروک و افتادگی گردن بستگی دارد.
قیمت میکرونیدلینگ شکم
 • بعد از دوران بارداری و یا در اثر چاقی و لاغری ممکن است پوست شکم دچار ترک و یا چین و چروک شود. استفاده از میکرونیدلینگ در رفع این چین و چروک های ایجاد شده تاثیرگذار می باشد. قیمت میکرونیدلینگ شکم به عواملی مانند وسعت ناحیه انجام میکرونیدلینگ، عمیق بودن یا نبودن چروک های پوستی و تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان بستگی دارد.

قیمت میکرونیدلینگ دست

 • از دیگر قسمت های بدن که با افزایش سن دچار پیری و چین و چروک می شود، پوست دست می باشد. که سلامت و شادابی آن برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این ممکن است پوست دست دچار زخم، سوختگی و … شود. میکرونیدلینگ بر بهبود وضعیت این قسمت نیز تاثیرات شگفت انگیزی خواهد داشت. قیمت میکرونیدلینگ دست به عواملی از جمله نوع و شدت آسیب یا سوختگی، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان و … بستگی دارد.

چه عواملی بر قیمت میکرونیدلینگ موثر است؟

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان، بسته به نوع مشکل و محل وقوع آن متفاوت است و این امر در قیمت میکرونیدلینگ موثر است. معمولا تعداد جلسات مورد نیاز در این روش بین سه تا شش جلسه است که به فاصله هر دو تا شش هفته باید انجام شود.

استفاده از سرم های دارویی ویژه

 • میکرونیدلینگ در جذب بهتر و بیشتر سرم های دارویی و تقویتی موثر است. از این رو اگر در زمان استفاده از درمان میکرونیدلینگ از سرم های خاص از جمله هیالورونیک اسید که در درمان رفع چین و چروک های پوستی و جلوگیری از پیری اثر گذار است، منجر به افزایش قیمت میکرونیدلینگ خواهد شد. کلینیک ها و مراکز تخصصی بسیاری وجود دارد که همیشه از این محلول و سرم ها همزمان با درمان میکرونیدلینگ استفاده میکنند. بنابراین قبل از اقدام به درمان در رابطه با این موضوع اطلاعات لازم را به دست آورید.

قیمت میکرونیدلینگ

استفاده یا عدم استفاده از امواج رادیویی

 • در مواقعی ممکن است برای درمان و رفع جای زخم و اسکار از امواج رادیویی و الکترومغناطیسی استفاده شود. در این روش بین چهار تا شش جلسه درمانی مورد نیاز است. به طور کل جلسات میکرونیدلینگ در رفع جای اسکار، جوش و … هزینه های زیادی را در بر میگیرد و استفاده از امواج رایویی در کنار این درمان منجر به افزایش قیمت میکرونیدلینگ خواهد شد.

مطالب دیگر  درمارولر برای جای جوش

استفاده از پلاسمای غنی شده از پلاکت ها در میکرونیدلینگ
 • در زمان هایی متخصص تشخیص میدهد که میکرونیدلینگ با سایر روش های درمانی مانند PRP ترکیب شود و در درمان چین و چروک و جوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که میکرونیدلینگ با درمان هایی از این قبیل ترکیب شود، قیمت آن بیشتر خواهد شد.(افزودن این روش های درمانی با میکرونیدلینگ کمتر از ترکیب میکرونیدلینگ و امواج مغناطیسی می باشد.)
ناحیه ای که مورد درمان قرار گرفته است.
 • یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت میکرونیدلینگ منطقه و همچنین مشکلی است که قصد درمان آن را دارید. به این معنی که هرچه ناحیه تحت درمان بزرگتر باشد و میزان جراحت عمیق تر، قیمت جلسات درمانی افزایش خواهد یافت.(همچنین استفاده از میکرونیدلینگ به همراه سایر روش ها نیز منجر به افزایش قیمت خواهد شد.)

مدت زمان لازم برای ریکاوری

 • معمولا زمان جلسات میکرونیدلینگ، ۳۰ دقیقه می باشد. همچنین در صورتی که از مواد بی حسی موضی قبل از درمان استفاده شود، این فرآیند نیز ۳۰ دقیقه زمان خواهد برد. از آنجا که پوست ناحیه تحت درمان ممکن است دچار سوختگی و التهاب شود، بعد از پایان درمان از مواد خنک کننده روی ناحیه مد نظر استفاده میکنند. بنابراین میتوان گفت جلسات این درمان به صرف چند ساعت زمان نیاز دارد. مدت زمان مورد نیاز برای درمان در قیمت میکرونیدلینگ آن تاثیرگذار خواهد بود.
قیمت میکرونیدلینگ

قیمت میکرونیدلینگ صورت

دلایل محبوبیت میکرونیدلینگ

در بالا شما را با  کاربردهای میکرونیدلینگ در درمان مشکلات پوستی متعدد آشنا کردیم. حال ممکن است این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان ایجاد شود که چرا استفاده از این دستگاه محبوبیت بالایی دارد و امروزه جایگزین سایر روش های درمان زیبایی شده است؟ در پاسخ باید گفت این دستگاه علاوه بر کاربردهای بینظیرش مزیت های بیشمار دیگری را نیز به همراه دارد که منجر شده امروزه به عنوان بهترین روش درمان زیبایی شناخته شود.

از جمله مزیت های این روش درمانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش های درمانی، به دوره درمان کوتاه تری نیاز دارد و تاثیرگذاری آن نیز بالاتر می باشد.
 • برای درمان با میکرونیدلینگ به استفاده از مواد یا داروهای شیمیایی نیاز نیست و با استفاده از این دستگاه میتوان به روش های طبیعی مشکلات پوستی متعدد را درمان کرد.
 • هزینه استفاده از میکرونیدلینگ برای درمان مشکلات پوستی نسبت به سایر روش ها کم تر و به صرفه تر می باشد.
 • میکرونیدلینگ منجر به ایجاد هیچگونه احساس دردی نخواهد شد.
 • درمان با میکرونیدلینگ منجر به ایجاد خونریزی یا سایر اثرات جانبی نخواهد شد.
 • رفع مشکلات پوستی مختلف و جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ به وسیله آنزیم های طبیعی پوست انجام میشود که این امر کمک میکند تا بافت های قدیمی و آسیب دیده پوستی ترمیم شوند یا بافت های جدیدی ایجاد گردند.
 • میکرونیدلینگ به تنهایی قادر است طیف وسیعی از مشکلات پوستی را درمان کند.
 • میکرونیدلینگ قادر است بر روی طیف وسیعی از انواع و رنگ پوست اثر بگذارد.
 • میکرونیدلینگ بر نواحی مختلف بدن که نمیتوان از لایه بردار، لیزر و .. در آن استفاده کرد اثر میگذارد و قابل استفاده می باشد.

آیا همه افراد میتوانند از میکرونیدلینگ استفاده کنند؟

در بالا بیان کردیم که میکرونیدلینگ روشی ایمن و بدون خطر می باشد که تمامی افراد با هر نوع رنگ پوست و مشکل پوستی میتوانند از آن استفاده کنند. اما با این حال توصیه میشود افرادی که دارای یکی از مشکلات پوستی زیر هستند از این روش استفاده نکنند.

از جمله افرادی که نباید از میکرونیدلینگ برای درمان مشکلات پوستی خود استفاده کنند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اشخاصی که در پوست خود دارای عفونت، زگیل، کراتوز های خورشیدی و … هستند.
 • کسانی که دارای آکنه فعال و یا تبخال در ناحیه تحت درمان می باشند.
 • بیمارانی که از داروهای ضد انعقاد خون استفاده میکنند.
 • افرادی که تحت شیمی درمانی و یا پرتو درمانی هستند.
 • بیمارانی که درگیر بیماری دیابت کنترل نشده هستند.
 • افرادی که مبتلا به سرطان های مختلف پوستی هستند.
 • بیمارانی که از داروهای خاصی استفاده میکنند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری هموفیلی هستند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری های مرتبط با سیستم ایمنی بدن هستند.
 • افرادی که دچار عفونت در بدن خود هستند.
 • بانوان باردار و شیرده نباید از میکرونیدلینگ استفاده کنند. و…

تاثیر میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست چقدر است؟

میکرونیدلینگ یک روش و تکنولوژی جدید در جوانسازی پوست است که تأثیرات قابل توجهی بر روی بهبود و زیبایی پوست دارد. این روش شامل استفاده از دستگاهی به نام میکرونیدلر است که شامل سوزن های بسیار نازک و ریز است که به صورت انحصاری و کنترل شده در پوست فرو می‌رود و میکروترک‌هایی را ایجاد می‌کند. این میکروترک‌ها باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست می‌شوند و بهبود جوانسازی و زیبایی پوست را تسریع می‌کنند. تاثیرات مثبت میکرونیدلینگ بر روی جوانسازی پوست شامل موارد زیر می‌باشد:

تحریک تولید کلاژن:

میکرونیدلینگ با ایجاد میکروترک‌ها در پوست، به تحریک سلول‌های پوستی می‌پردازد که باعث افزایش تولید کلاژن و الاستین می‌شوند. این فرآیند باعث تقویت و آسیب‌دیدگی بافت پوستی می‌شود و بازسازی آن را تسریع میکند.

کاهش چین و چروک پوستی:

به علت تقویت کلاژن و الاستین، میکرونیدلینگ می‌تواند به بهبود چین و چروک‌های پوستی کمک کند و پوست را صاف و جوان‌تر نماید.

ترمیم آسیب‌های پوستی:

میکرونیدلینگ می‌تواند در درمان مشکلات پوستی مانند زخم‌ها، جوش‌ها، لکه‌های پوستی و سایر آسیب‌های پوستی مؤثر باشد و باعث بهبود و ترمیم سریع‌تر آن‌ها شود.

افزایش جذب مواد مراقبت از پوست: 

میکرونیدلینگ می‌تواند با افزایش جذب محصولات مراقبت از پوست، اثرات مثبت آن‌ها را تقویت کرده و بهبود جوانسازی پوست را تسریع بخشد.

مزیت های میکرونیدلینگ

همانطور که در بالا اشاره کردیم در دنیای امروز استفاده از میکرونیدلینگ در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل افراد استفاده از این دستگاه را به انجام عمل جراحی و یا سایر روش ها ترجیح میدهند. در بالا شما را با معجزات و فواید میکرونیدلینگ آشنا کردیم در ادامه نیز دلایلی را بیان میکنیم که در محبوبیت بالای این دستگاه بسیار موثر بوده است:

میکرونیدلینگ به دوره درمانی کوتاه تری نسبت به سایر روش ها نیاز دارد. به بیان دیگر تاثیرگذاری میکرونیدلینگ بالا می باشد.

درمان با استفاده از میکرونیدلینگ به استفاده از مواد شیمیایی نیاز ندارد و با روش های کاملا طبیعی مشکلات پوستی را درمان میکند.

استفاده از میکرونیدلینگ نسبت به سایر روش های درمانی از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

میکرونیدلینگ هیچگونه احساس دردی ایجاد نمیکند و منجر به خونریزی یا سایر اثرات جانبی نمیگردد.

درجوانسازی پوست با استفاده از میکرونیدلینگ از آنزیم های طبیعی پوست استفاده می شود. این فرآیند منجر به ایجاد بافت های جدید و ترمیم بافت های قدیمی پوست خواهد شد.

امروزه میکرونیدلینگ در کشور های جهان اول به عنوان یکی از محبوب ترین روش های برای ترمیم طیف وسیعی از مشکلات پوستی شناخته می شود.

سوالات متداول

آیا هزینه میکرونیدلینگ تحت پوشش بیمه ای می باشد؟

خیر- چرا که این درمان جز خدمات زیبایی محسوب می شود و تحت پوشش بیمه ای نمی باشد.

معمولا درمان میکرونیدلینگ به چند جلسه نیاز دارد؟

به طور کل درمان با میکرونیدلینگ به ۳ تا ۶ جلسه درمانی نیاز دارد.

آیا انجام میکرونیدلینگ دردناک است؟

خیر- این درمان هیچگونه احساس دردی به همراه نخواهد داشت.

نویسنده: المیناز اردیبهشت

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *