مقاله ها

نکات مهم در خصوص لیزر ابرو که باید توجه کرد

لیزر ابرو

لیزر ابرو ؛ یکی از راه های اثر گذار، برای از بین بردن موهای زائد ابرو لیزر کردن می باشد، که تاثیر بسزایی در ظاهر شما می گذارد. همانطور که میدانید اصلاح آنها بسیار آسان و بی هزینه است. ولی کمتر از یک هفته ، بار دیگر موهای زائد آن رشد می کنند.

همین مسئله باعث می شود ما بیشتر به سالن های زیبایی برویم، با این حال، در دراز  مدت ما، مبلغ زیادی را برای آن هزینه میکنیم.  آیا میدانید که به روش های گوناگون دیگر هم میتوانید ابرو های خود را اصلاح کنید و همچنین نتیجه دلخواهتان را بگیرید؟ بله درسته راه حل لیزر کردن ابرو می باشد.

لیزر صورت

کاربرد های لیزر ابرو چه چیز هایی می باشد؟

شاید به نظر شما فاصله بین ابروها ، باعث جذابیت بیشتر شما شود.  چون بیشتر افراد ابرو های پیوندی را عامل زیبایی می دانند، برخلاف سایر افرادی که فکر می کنند باید موهای زائد بین ابروها را از بین ببرند. یکی از راه حل های مناسب برای این افراد لیزر کردن ابرو  است.

شما نمی توانید ابروهای خود را با  لیزر فرم دهید، فقط می توانید از رشد موهای زائد آن جلوگیری کنید.  علاوه براین ، این تکنیک فقط مختص زنان نیست. مردان هم اگر از ابرو های خود راضی نیستند یا دوست دارند ابرو های منظمی داشته باشند، بدون هیچ اشکالی میتوانند از لیزر استفاده کنند.

مطالب دیگر  همه چیز درباره لیزر موهای زائد

فواید لیزر ابرو چیست؟

اول از همه، این نکته را بدانید که لیزر کردن ابرو، یک تکنیک ایمن و اثر گذار است.  هرکسی برای انجام این کار به متخصص لیزر موهای زائد مراجعه کند، مطمئنا هیچ نشانه ای از زخم یا درماتیت نخواهد داشت. و به راحتی ، موهای زائد بین ابرو و بالای ابرو برداشته می شود.

لیزر ابرو

درحقیقت لیزر موهای ابرو بدون درد نیست، فقط درد آن قابل تحمل می باشد. در هنگام لیزر شما گرما و حرارت را حس می کنید که بسیار طبیعی و جزئی می باشد. زیرا حذف موهای زائد با استفاده از پرتوهای لیزر انجام می شود.  این تکنیک موهای زائد و ضخیم در بینی را همینطور از بین می برد.

نتیجه لیزر موهای ابرو طولانی مدت و همیشگی است و اگر موهای زائد در این قسمت ها رشد کند، ریشه آنها  بسیار ضعیف است.

جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

لیزر موهای زائد همیشگی است یا نه؟

برداشتن موهای زائد نیازی به مراقبت های خاص ندارد. معمولا این روش در دراز مدت برای شما هزینه کمی خواهد داشت.

آیا لیزر ابرو برای همه افراد مناسب است؟

توجه داشته باشید که لیزرکردن مو برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند مناسب است.  البته بستگی به نتیجه آن هم دارد.  در دوره لیزر، اشعه هایی با طول موج های محدود شده به فولیکول های مو تابیده می شود.  هر چه رنگ پوست روشن تر و موهای زائد تیره تر باشد، دیدن آن آسان تر است و اشعه به راحتی ریشه ها را ازبین می برد. حالا سوال این است که لیزر موهای زائد برای کسایی که پوست تیره دارند خوب است یانه؟

جواب ما به این سوال خیر است چون این افراد از طریق روش های جدید، می توانند از مزایای لیزر موهای زائد نیز استفاده کنند. اما بهتر است بسته به رنگ پوست از دستگاه لیزر مناسب استفاده شود. این دو عامل اثر بسزایی در نتیجه نهایی کار خواهند داشت. افرادی که پوست تیره دارند، از اشعه های طول موج بلندتر استفاده می شود.

و کسانی که تحت درمان هایی مانند تزریق ژل، بوتاکس یا سایر روش های جوانسازی پوست روی صورت خود هستند، باید پزشک را مطلع کنند تا او متوجه فاصله زمانی مناسب شود.

میخوای دستگاه لیزر خونگی داشته باشی که از شر موهای زائد خلاص شی؟ برای خرید لیزر خونگی کلیک کن

لیزر برای ابرو معمولا چند جلسه است؟

جلسات لیزر موهای زائد برای مردان و زنان بستگی به اندازه ناحیه و میزان رشد مو دارد.  برای لیزر ابرو و موهای اطراف،در هر جلسه تقریبا ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول میکشد.  موهایی که در نقاط مختلف بدن وجود دارد زمان رشد متفاوتی دارند، بنابراین بین جلسات لیزر فاصله می گذارند. زیرا لیزر زمانی موثر است که موها درزمان رشد خود قرار دارند.  به همین دلیل، شما نتیجه مطلوبی ازانجام لیزر می گیرید.  اغلب سه تا چهار هفته فاصله بین هرجلسه لیزر وجود دارد.

لیزر ابرو
لیزر کردن باعث تغییر شکل ابرو میشود؟

توجه داشته باشید که لیزر موهای ابرو برای حالت دهی ابرو نیست. این روش فقط برای ازبین بردن موهای زائد در بین ابروها و بالای آن است.   بهتر است قبل از لیزر را همان شکل که میخواهید اصلاح کنید ، و بعد از لیزر استفاده کنید تا بیشتر موهای بالای ابرو شما از بین نرود.

نتایج لیزر ابرو همیشگی است؟

بله معمولا لیزر موهای ابرو در زمان طولانی همیشگی است. با توجه به اینکه هرکسی پوست و مو متفاوتی دارد، احتمالا لازم است یک بار در سال بعد از اتمام چند جلسه لیزر ابرو، درمان را دوباره تکرار کنید.  این به معنی رشد مجدد موهای ابرو نمی باشد، بعد از لیزر موهای نرم و نازکی رشد میکنند که بعد از چند بار تکرار این عمل به طور کامل ناپدید می شوند.

بااستفاده از لیزر چگونه موهای زائد دربین دو ابرو را از بین ببریم؟

بهتراست درابتدا به نکاتی توجه کنید تا نتیجه مطلوبی از این روش بگیرید.  در اولین قدم از شما خواسته می شود تا یک ماه از هیچ روشی برای برداشتن ابروهای اضافی استفاده نکنید.

بهترین کار این است که موها را از قبل بتراشید ، این کار چرخه رشد مو را فعال می کند و نتیجه بهتری خواهد گرفت.

از قرار گرفتن در مدت زمان طولانی در معرض نور خورشید برای ۴ تا ۶ هفته خودداری کنید.  هنگام بیرون رفتن از منزل حتما از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده کنید.  قبل از لیزر ابروها نبایدپوست برنزه باشد.

لیزر ابرو

درهنگام کار بهتر است از عینک استفاده شود، چون احتمال آسیب جدی به چشم وجود دارد. خاصیت این عینک ها محافظت از چشم در برابر اشعه است.  حتما در طول درمان چشمان خود را ببندید.

قبل از لیزر مو باید آزمایش حساسیت انجام شود، به ویژه که لیزر ابرو در صورت قرار دارد و  پوست این قسمت بسیار حساس است. تست حساسیت دربخش کمی از بدن انجام می شود و در صورت عدم حساسیت، روی پوست صورت انجام می شود.  اگر سابقه بیماری های پوستی، تبخال دارید، حتماً به متخصص خود گزارش دهید.

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

لیزر ابرو معایبی هم دارد؟

لیزر ابرو به طور جدی معایبی ندارد. اگر به مراکز و افرادی که در آن تخصص ندارند مراجعه می کنید ممکن است سلامت شما به خطر می افتد.  توجه داشته باشید که بعضی از داروها و یا بیماری ها باعث محدود کردن عمل لیزر ابرو می شوند.  باید متخصص در ابتدا اطلاعات دقیقی از وضعیت سلامتی شما دریافت کند.

در روش لیزر از تابش اشعه و گرما استفاده می شود، التهاب و قرمزی خفیف در این بخش طبیعی است.  به وجود آمدن این موارد موقتی و سریع برطرف می شوند.

لیزر ابرو

معایب دیگر لیزر تغییر رنگ و مقیاس پوست است که این مشکلات هم در  مدت زمان کمی از بین می روند. بعد از لیزر موهای زائد حتما توصیه های درمانی را رعایت کنید.

بهترین کار برای لیزر ابرو، به کلینیک زیبایی معتبر رفتن و مشورت با متخصص است.

مطالب دیگر  آیا لیزر موهای کمر مؤثر است؟

آقایان هم میتوانند از لیزر ابرو استفاده کنند؟

لیزر کردن ابرو تنها مختص زنان نیست و مردان هم می توانند از این روش برای اصلاح ابرو استفاده کنند.  هیچ تفاوتی در نحوه انجام کار وجود ندارد و باید بعداً مراقبت های آن توسط آقایان انجام بشود.

مراقبت های لیزر ابرو

  • باید از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید برای یک هفته بعد از لیزر ابرو اجتناب کرد. نباید پوست را گرم نگهدارید، باید از کرم ضد آفتاب مناسب برای محافظت از پوست خود استفاده کنید.
  • تقریبا چهار هفته نگذارید پوستتان برنزه یا تیره شود.
  • از مرطوب کننده های ملایم برای از بین بردن التهاب و قرمزی پوست استفاده کنید. که بهترین آن ژل آلوئه ورا است.
  • در لیزر موهای زائد، ابروها و سایر نواحی بدن مانند لیزر بیکینی و بهتراست از کمپرس سرد برای کم کردن عفونت های پوستی استفاده کنید. زیرا سرما باعث کند کردن جریان خون  می شود و مانند مسکن ها عمل می کند.
  • نباید از لوازم آرایشی استفاده کنید، بگذارید پوست کاملاً بازسازی شود.
  • به هیچ عنوان از وان آب گرم استفاده نکنید.
  • ورزش کردن ممنوع است زیرا بدن گرم و عرق میکند.
  • به استخر نروید و شنا نکنید.  آب استخر حاوی کلر است وپوست شمارا تحریک میکند.
  • آب فراوانی بنوشید تا پوست شما خشک نشود.

میزان قیمت لیزر ابرو

هزینه لیزر ابرو بستگی به نوع پوست، دستگاه، تعداد جلسات، مهارت تکنسین و منطقه جغرافیایی دارد. هر چه مساحت بیشتر باشد هزینه آن بیشتر می شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *