درمارولر, مقاله ها

نمایندگی درمارولر در تهران

نمایندگی درمارولر در تهران

نمایندگی درمارولر در تهران : دستگاه زیبا سازی پوست درمارولر یکی از جدیدترین دستگاه های مورد استفاده در درمان زیبایی و جوانسازی پوستی می باشد که میتوان عملکرد آن را با عملکرد لیزر و پیلینگ شیمیایی مشابه دانست. استفاده از این دستگاه هم به تنهایی تاثیرات چشم گیری در جوانسازی پوست دارد و هم میتواند به همراه سایر روش های درمانی مانند مزوتراپی و PRP استفاده گردد.

سری درمارولر ها سوزن های ریز و ظریفی دارد که به درون پوست وارد می شود و با تحریک سلول های پوستی برای تولید الاستین و کلاژن به جوانسازی و رفع چین و چروک های پوستی کمک میکند. در دنیای امروز درمارولر به عنوان یکی از بهترین دستگاه کلاژن سازی شناخته می شود. از این رو نمایندگی های مختلفی روی کار آمده و اقدام به فروش این محصولات کاربردی نموده است. در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار میدهیم.

لیزر صورت

روش درمانی درمارولر ها

نمایندگی درمارولر در تهران : همانطور که بیان کردیم در درمان درمارولر هدف اصلی کمک به تولید کلاژن و الاستین می باشد که در جوانی و رفع مشکلات پوستی تاثیرات بسیاری دارد. سری غلطک مانند درمارولر شامل تعداد زیادی سوزن های ریز و ظریف است که زخم ها و منافذ سطی روی پوست ایجاد میکند. در نتیجه سلول های پوستی برای ترمیم این زخم ها مجبور به تولید کلاژن و الاستین خواهند شد. که در ترمیم و بازسازی سلول های پوستی موثر است و در نتیجه میتواند تمامی مشکلات پوستی را درمان نماید. # نمایندگی درمارولر در تهران

علاوه بر این استفاده از درمارولر کمک میکند محصولات آرایشی و تقویتی بهتر و بیشتر جذب پوست شوند و در نتیجه تاثیرگذاری دو  چندانی داشته باشند. در نتیجه تولید طبیعی کلاژن و جذب بیشتر محصولات تقویتی استحکام پوست بیشتر میشود، منافذ پوستی بسته میشوند، چین و چروک ها از بین میروند، جای جوش و لک درمان میگردد و بسیاری موارد دیگر. استفاده از درمارولر محدودیت سنی نخواهد داشت و برای هر نوع طیف پوستی قابل استفاده است.

درمارولر چگونه به درمان مشکلات پوستی کمک میکند؟

سوالی که در ذهن اکثر استفاده کنندگان از درمارولر ایجاد می شود این است که درمارولر چگونه به جوانسازی پوست کمک میکند؟ اکثر طرفداران این روش تصوری از چگونگی عملکرد درمارولینگ ندارند. باید بدانید عملکرد اصلی درمارولر تقویت کلاژن سازی می باشد. همانطور که میدانید کلاژن پروتئینی است که اصلی ترین عامل حفظ سلامت و شادابی پوست می باشد.

با گذشت زمان میزان این پروتئین در بدن کاهش پیدا میکند. به طوری که تحقیقات نشان داده است کلاژن بعد از ۲۰ سالگی در بدن انسان شروع به تخلیه شدن میکند و اثرات آن به صورت ایجاد چین و چروک، کاهش انعطاف پذیری پوست و … نمایان میگردد. حال درمارولر با ایجاد منافذ ریز روی پوست و کمک به جذب بیشتر مواد و سرم های تقویتی کمک میکند مراحل زیر در پوست اتفاق بیفتد:

 • بافت های اسکار برای ترویج بهبود شکسته میشود.
 • لایه خارجی پوست لایه برداری شده و استحکام آن بیشتر می شود.
 • خطوط و چین و چروک های روی پوست محو می شود.
 • منافذ باز پوست کمتر شده و یا بسته می شود.
 • علائم کششی روی پوست از بین میرود.

عوارض احتمالی استفاده از درمارولر

درمارولر نیز در کنار فواید بی شمارش ممکن است همانند سایر روش ها عوارضی داشته باشد. اما میتوانید مطمئن باشید این عوارض آسیب جدی به پوست وارد نمیکند و بعد از چند روز درمان میگردد. از جمله عوارض احتمالی درمارولر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

اشتراک گذاری درمارولر بین دو یا چند نفر ممکن است منجر به بروز عفونت و مشکلات پوستی شود.

ورود سوزن های درمارولر به درون پوست ممکن است منجر به بروز زخم و خونریزی شود. اما جای نگرانی نیست چرا که این خونریزی ها بسیار کم بوده و بعد از مدت کوتاهی درمان میگردد.

درمارولر را نباید در قسمت هایی از بدن که دارای زخم و اسکار های بزرگ است، استفاده کرد.

باید بدانید اثرگذاری درمارولر به میزان کلاژن و الاستین تولید شده، بستگی دارد. (به منظور نتیجه گیری بهتر لازم است این دستگاه را چندین مرتبه مورد استفاده قرار دهید. مشکلات بسیار شدید و وخیم پوستی را میتوان بعد از ۴ تا ۶ جلسه درمان کرد و بهبود کامل آن را مشاهده نمود.)

قبل از هر بار استفاده از درمارولر دستگاه را به طور کامل با مواد ضد عفونی کننده مختلف، تمیز کنید. برای اینکار میتوانید از محلول پر اکسید هیدروژن و ایزو پروپیل الکل استفاده کنید.

جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

نتایج قابل مشاهده با استفاده از درمارولر

 • افزایش تولید کلاژن
 • افزایش خاصیت ارتجاعی و الاستیته پوست
 • جوانسازی و جلوگیری از پیری زودرس
 • رفع چین و چروک های سطحی ایجاد شده روی پوست
 • درمان استرچ مارک یا کشیدگی های پوستی
 • درمان جای زخم و جوش و …
 • درمان ضایعت ایجاد شده در اثر بیماری پیگمانته
 • کمک به جذب بهتر و بیشتر مواد، کرم ها، ویتامین ها و … # نمایندگی درمارولر در تهران
موارد کاربرد درمارولر

کاهش چین و چروک های پوستی و جوانسازی

یکی از دلایل مهم و عمده ای که منجر به پیری و ایجاد چین و چروک روی پوست صورت می شود، عدم توانایی بدن در تولید کلاژن و الاستین می باشد. استفاده از درمارولر با ایجاد منافذ و زخم های ریز و سطحی سلول های بنیادی پوست را تحریک میکند تا میزان تولید این پروتئین ها را افزایش دهند. در نتیجه کلاژن های تولید شده به محل مد نظر میرسد و پوستی جوان و شاداب خواهید داشت. # نمایندگی درمارولر در تهران

نمایندگی درمارولر در تهران

درمان جای جوش و آکنه

درمارولر امروزه بهترین و موثرترین راه برای رفع جوش و آکنه های پوستی می باشد. به عبارتی ایجاد سوراخ های ریز و ظریف به تولید عروق خوانی جدید کمک میکند و بافت های دارای اسکار را به طور کامل از بین خواهد برد. # نمایندگی درمارولر در تهران

میخوای دستگاه لیزر خونگی داشته باشی که از شر موهای زائد خلاص شی؟ برای خرید لیزر خونگی کلیک کن
درمان استرچ مارک و ترک های پوستی

همانطور که میدانید در تمام مناطق بدن فیبرهای الاستین و کلاژن وجود دارند. در مواقعی ممکن است این فیبرها قادر به فعالیت و عملکرد نباشند که در نتیجه آن خطوط قرمز رنگی روی پوست ایجاد میگردد. ترک های پوستی در ابتدا به رنگ قرمز و بنفش می باشند و بعد از گذشت مدت زمانی به رنگ سفید در می اید.

در این حالت درمان آن ها دشوار تر خواهد بود. امروزه میکرونیدلینگ و استفاده از دستگاه درمارولر موثر ترین روشی است که به طور کامل این ترک های ایجاد شده را درمان میکند. بعد از گذشت ۵ تا ۷ جلسه میتوانید شاهد اثرگذاری این روش درمانی در از بین رفتن ترک های پوستی باشید. # نمایندگی درمارولر در تهران

درمان آثار زخم و سوختگی شدید

نمایندگی درمارولر در تهران : درمارولر قادر است جای زخم  های شدید و یا سوختگی را به طور کامل درمان کند و آثار آن را از روی پوست محو نماید. بعد از گذشت ۴ تا ۵ جلسه از استفاده درمارولر میتوانید شاهد محو شدن جای زخم، بخیه، سوختگی و … باشید.

درمان لک و تیرگی مناطق مختلف پوست

درمارولر میتواند به طور طبیعی تمامی لک های ایجاد شده در تمامی مناطق بدن که در اثر عوامل مختلف مانند دوارن بارداری، عدم تنظیم هورمون و … ایجاد شده است را درمان کند. # نمایندگی درمارولر در تهران

مطالب دیگر  دستگاه میکرودرم خانگی چیست؟

کمک به درمان ریزش مو و رشد مجدد موی سر

درمارولر قادر است فولیکول های موی سر را تقویت کند. این کار به استحکام ریشه مو، جلوگیری از ریزش آن و در مواردی در رشد مجدد موی سر موثر است.

توصیه هایی برای انتخاب یک دستگاه درمارولر مناسب پوست

امروزه درمارولر ها در انواع و با قیمت های مختلفی در بازار موجود هستند. اما انتخاب و تهیه یک درمارولر مناسب و اصل از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که این دستگاه به طور مستقیم با پوست مناطق حساس بدن در ارتباط است و در صورت تهیه دستگاه نا مناسب احتمال بروز آسیب های جبران ناپذیر به پوست صورت وجود خواهد داشت.

سوزن های به کار رفته در سری این دستگاه خراش های ریز و کوچکی روی پوست ایجادمیکند، میزان کلاژن و الاستین افزایش میابد و در نتیجه مشکلات پوستی بر طرف میگردد. توصیه میکنیم خرید این دستگاه را با مشورت متخصصان و از نمایندگی های معتبر انجام دهید. در ادامه نکاتی که در خرید دستگاه درمارولر باید مورد توجه قرار گیرد را بیان میکنیم.

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

توجه به سایز دسته دستگاه ماساژور درمارولر

همانطور که بیان شد درمارولر قابل استفاده برای تمامی نقاط بدن و یا حتی کف سر می باشد. از این رو در زمان تهیه توجه کنید اندازه دسته آن به گونه ای باشد که به راحتی بتوان آن را در دست گرفت و مورد استفاده قرار داد. پس یکی از موارد مهم در انتخاب درمارولر مناسب مورد توجه قرار دادن سایز دسته آن می باشد. # نمایندگی درمارولر در تهران

سری دستگاه و تعداد سوزن های به کار رفته در آن

نمایندگی درمارولر در تهران : از دیگر نکات مهم در انتخای درمارولر مناسب سری دستگاه و تعداد سوزن های به کار رفته در آن می باشد. درمارولر ها با سایز دهانه و تعداد سوزن های مختلفی در بازار موجود است. که ممکن است بسیاری از افراد در انتخاب سایز سری مناسب دچار مشکل شوند. بهتر است بدانید به طور کل درمارولرهایی با دهانه پهن و سری متشکل از تعداد زیادی سوزن مناسب تر است. چرا که سطح بیشتری را در بر میگیرد و سرعت انجام درمان بیشتر میشود. اما با این حال برای مناطقی از صورت مانند پشت لب، اطراف چشم و .. باید از سوزن هایی با سری کوچکتر استفاده شود. # نمایندگی درمارولر در تهران

نمایندگی درمارولر در تهران

اندازه و سایز سوزن های مورد استفاد در درمارولر

همانطور که میدانید سوزن های به کار رفته در سری درمارولر در اندازه های مختلفی از۰٫۲۵ تا ۵٫۷۵ در بازار موجود است. در انتخاب سایز سوزن بهتر است با پزشک متخصص در این زمینه مشورت شود. چرا که سایز این سوزن ها با توجه به نوع مشکل پوستی انتخاب میگردد.

به طور مثال برای نواحی دور چشم، دور لب و … باید از سوزن های ظریف استفاده شود و برای رفع چین و چروک های عمیق و یا ترک های پوستی از سوزن هایی با اندازه بزرگتر استفاده میگردد. توجه کنید در صورت انتخاب سایز سوزن نامناسب ممکن است آسیب جدی و جبران ناپذیری در پوست ایجاد شود. # نمایندگی درمارولر در تهران

نمایندگی درمارولر در تهران

همانطور که بیان کردیم کاربردهای چشم گیر دمارولر و امکان استفاده راحت از آن منجر به محبوبیت بالای این دستگاه گردیده است. در نتیجه بسیاری از افراد به دنبال تهیه و استفاده از درمارولر مناسب پوست خود می باشند. از این رو امروزه نمایندگی های بسیاری به منظور فروش درمارولر در تهران وجود دارد که میتوانید با خیال راحت دستگاه مد نظر خود را از آن خریداری کرده و با خیال راحت برای درمان مشکلات پوستی خود مورد استفاده قرار دهید. # نمایندگی درمارولر در تهران

مطالب دیگر  عمر مفید درمارولر

سوالات متداول
 • ۱٫ درمارولرهای استیل بهتر هستند یا درمارولرهای تیتانیومی؟
 • هر دو این جنس ها مناسب است اما درمارولرهایی با سری استیل بهتر هستند.
 • ۲٫ آیا درمارولر و میکرونیدلینگ با یکدیگر متفاوت هستند؟
 • خیر- هر دو این روش های مشابه هم عمل میکنند. درمارولر روش خانگی میکرونیدلینگ است.
 • ۳٫ آیا تهیه و استفاده از درمارولر محدودیت سنی دارد؟
 • خیر- تمام افراد در هر سن و با هر رنگ پوستی میتوانند از این دستگاه استفاده کنند.

در صورتی که قصد دارید نسبت به تهیه درمارولر برای زیبایی و جوانسازی پوست خود اقدام کنید توصیه میشود از نمایندگی درمارولر در تهران خرید نمایید. # نمایندگی درمارولر در تهران

نمایندگی درمارولر در تهران

قیمت بهترین دستگاه درمارولر

درمارولر ها به دلیل محبوبیت بالایی که دارند، در انواع مختلفی در بازار موجود هستند. هریک از این دستگاه ها با توجه به ویژگی هایی که دارند دارای قیمت متفاوتی هستند. بنابراین میتوان گفت که قیمت درمارولر به عوامل متعددی بستگی دارد. اما به طور کل باید بدانید استفاده از این روش درمانی نسبت به سایر درمان ها از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت درمارولر عبارت است از:

تعداد سوزن های به کار رفته در سری دستگاه

درمارولر هایی که دارای سری بزرگتر می باشند طبیعتا تعداد سوزن های بیشتری دارند و استفاده از آن ها راحتتر می باشد. به عبارتی درمان با درمارولرهایی با سری پهن تر سریع تر انجام میگیرد. از این رو میتوان گفت تعداد سوزن های سری دستگاه در قیمت درمارولر موثر است. (توجه کنید در مناطقی از پوست مانند دور لب و اطراف چشم باید از درمارولر های کوچکتر استفاده شود.)

اندازه سوزن ها

طول سوزن های درمارولر بین ۰٫۲۵ تا ۱٫۵ می باشد که اندازه سوزن ها در قیمت دستگاه موثر است. برای درمان های مختلف از سوزن هایی با سایز ها متفاوت استفاده میگردد.

جنس سوزن های درمارولر

سوزن های به کار رفته در سری درمارولر در دو جنس استیل و تیتانیوم در بازار موجود است که مزیت ها و معایب خاص خود را دارند. درمارولر های تیتانیومی از قیمت بالاتری برخوردارند و …

آیا همه افراد میتوانند از درمارولر استفاده کنند؟

درست که درمارولر روشی با ایمنی بالا و بدون عوارض جانبی میباشد اما با این حال بهتر است افرادی که دارای هر یک از مشکلات زیر هستند این دستگاه را مورد استفاده قرار ندهند. از جمله کسانی که نباید از درمارولر در رفع مشکلات پوستی خود استفاده کنند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افرادی که به سوزن های فلزی حساسیت دارند.
 • افرادی که در محل تحت درمان دارای التهاب، عفونت یا تبخال هستند.
 • افرادی که مستعد کلوئید و یا اسکار هیپرتروفیک هستند.
 • افرادی که دارای مشکلات انعقاد خون هستند.

نحوه اثرگذاری درمارولر به چه صورت است؟

نمایندگی درمارولر در تهران : همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم سری درمارولر دارای تعداد متعددی سوزن ریز و ظریف است که با حرکت روی پوست وارد آن شده و منافذ بسیار ریزی را ایجاد میکنند. لازم است بدانید منافذ ایجاد شده توسط این دستگاه کاملا سطحی هستند و در لایه خارجی پوست ایجاد میشوند بنابراین هیچ آسیب جدی به پوست وارد نخواهد شد.

درمارولر ها از این جهت غیر تهاجمی شناخته میشوند که آسیب کامل کنترل شده ای در پوست ایجاد میکنند و به این ترتیب منجر به از بین رفتن بافت های آسیب دیده پوست میشوند. البته باید بدانید که ورود سوزن به درون پوست ممکن است خونریزی بسیار خفیفی را ایجاد کند اما به هیچ وجه جای نگرانی نمیباشد چرا که این خونریزی بسیار کم بوده و بعد از مدت کوتاهی درمان میگردد. در واقع با ورود سوزن های درمارولر به درون پوست مراحل زیر اتفاق می افتد:

مرحله اول: پوست موادی را آزاد میکند که هورمون های رشد را تحریک میکنند.

مرحله دوم: رگ های خونی جدیدی در پوست ایجاد می شود.

مرحله سوم: پوست اقدام به تولید کلاژن بیشتری میکند.

بعد از گذشت ۵ روز از این فرآیند کلاژن های تولید شده به ناحیه تحت درمان میرسند و به این ترتیب منجر به درمان جای جوش و ترک های پوستی خواهند شد. جالب است بدانید که درمارولر ها علاوه بر درمان این مشکلات سایر مشکلات پوستی که در این مناطق وجود دارد را نیز درمان خواهد کرد.

نویسنده: المیناز اردیبهشت

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *