درمارولر, مقاله ها

بهترین مارک درمارولر

بهترین مارک درمارولر

بهترین مارک درمارولر : امروزه تلاش برای برخورداری از پوستی صاف، شاداب و شفاف در بین تمامی افراد به چشم میخورد و از این رو کارهای بسیاری را در طول روز به این منظور انجام میدهند. از تحقیق و تهیه دستگاه های مراقبت از پوست گرفته تا استفاده از محصولات مراقبتی، تقویتی و کلاژن ساز . پیدا کردن محصولات و دستگاه های مفید به این منظور را میتوان یه فرآیند ماجراجویی بی انتها دانست.

یکی از بهترین و مدرن ترین روش هایی که به این منظور روی کار آمده است استفاده از دستگاه درمارولر می باشد که علاوه بر عملکرد در حذف رنگدانه ها منجر به افزایش کلاژن سازی میگردد و در صافی و شادابی پوست تاثیرگذار است. اگر تا کنون نام درمارولر و چگونگی عملکرد آن به گوشتان نخورده است نگران نباشید. در این مقاله قصد داریم به معرفی این دستگاه کاربردی و بهترین مارک درمارولر بپردازیم.

آیا استفاده از درمارولر عوارضی به همراه دارد؟

همانند سایر روش های درمانی استفاده از درمارولر نیز ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد. بنابراین در زمان خرید و استفاده از این دستگاه باید مواردی را رعایت کنید. از جمله عوارض احتمالی درمارولر ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

درمارولر نباید توسط چندین نفر به اشتراک گذاشته شود. چرا که در این صورت احتمال بروز عفونت های پوستی وجود دارد.

استفاده از درمارولر ها به دلیل وجود سوزن های ریز در سری آن ها ممکن است منجر به بروز خونریزی بسیار کم و خفیفی شود که به سرعت درمان خواهد شد.

برای درمان زخم ها و اسکارهای بزرگ از درمارولر استفاده نکنید.

برای نتیجه گیری از استفاده از درمارولر باید صبور باشید چرا که درمان با این دستگاه به چندین جلسه درمانی نیز دارد.

قبل و بعد از استفاده از درمارولر باید دستگاه را با مواد مناسب مانند پر اکسید هیدروژن و ایزوپروپیل الکل ضد عفونی کنید تا از آلودگی ها پاک شود و در نتیجه منجر به ایجاد زخم و عفونت نشود.

گام به گام استفاده از درمارولر

 • ۱- سری درمارولر از سوزن هایی با سایزهای مختلف تشکیل شده است. که در ابتدا باید با توجه به نوع مشکل پوستی سری مورد نیاز را تهیه کنید.
 • ۲- قبل از استفاده از درمارولر پوست صورت خود را بشورید و کاملا تمیز کنید.
 • ۳- بهتر است به مدت ۲۰ دقیقه پیش از استفاده از درمارولر از کرم های بی حس کننده موضعی استفاده کنید.
 • ۴- دستگاه درمارولر را قبل از مصرف ضد عفونی کنید.
 • ۵- درمارولر را میتوانید هم به تنهایی مورد استفاده قرار دهید و هم به همراه سرم و روغن های تقویتی که در این صورت مواد تقویتی بیشتر و بهتر جذب پوست میگردند.
 • ۶- میتوانید از کوکتل های مورد استفاده در مزوتراپی همزمان با درمارولر استفاده کنید.
 • ۷- بعد از اینکه کرم یا روغن مورد نظر را روی پوست خود پخش کردید. دستگاه درمارولر را در تمامی جهات افقی، عمودی، راست و چپ روی صورت حرکت میدهید.
 • ۸- از وارد آوردن فشار زیاد به پوست جلوگیری کنید چرا که ممکن است مویرگ های پوست صورت پاره شود و خطوط قرمزی روی پوست ایجاد شود. توصیه میشود برای تنظیم میزان فشار وارده با متخصصان مشورت کنید.
 • ۹- توجه کنید دستگاه درمارولر در هر ناحیه حدود ۱۰ بار حرکت کند.
 • ۱۰- در زمان استفاده از درمارولر میتوانید به طور همزمان میزان سرم و کرم های تقویتی را افزایش دهید.
 • ۱۱- فراموش نکنید برای نواحی اطراف چشم از درمارولر هایی با سایز سوزن کوچکتر استفاده کنید. معمولا از سوزن های ۰٫۵ میلی متری به این منظور استفاده می شود.
 • ۱۲- بهتر است بعد از پایان استفاده از درمارولر، از ماسک صورت مناسب استفاده کنید.
 • ۱۳- در انتها دستگاه درمارولر را ضدعفونی کنید و درون جعبه قرار دهید.

لیزر صورت

معرفی دستگاه درمارولر

درمارولر دستگاهی مدرن و کاربردی در رفع مشکلات پوستی و حفظ جوانی و شادابی پوست است. به عبارتی این دستگاه همانند یک چرخ دستی کوچک است که سری آن پر از سوزن بوده و با ایجاد سوراخ های ریز و سطحی در پوست و تولید کلاژن در ایجاد بافت های جدید و درمان جای زخم، جوش و آکنه موثر است. علاوه بر این استفاده از این دستگاه به جذب بهتر و بیشتر محصولات آرایشی و مراقبی نیز کمک خواهد کرد. اما عملکرد درمارولر در پوست چگونه است؟ در ادامه به بیان توضیحاتی در این رابطه میپردازیم. # بهترین مارک درمارولر

مطالب دیگر  جزییات و مشخصات آیس رولر یخی

چگونگی اثر گذاری درمارولر بر پوست

درمارولر ها بر روی تمامی انواع پوست به جز پوست افرادی که داری جوش یا آکنه فعال هستند اثر میگذارد و به بهبود و درمان آن کمک میکند. سوزن های به کار رفته در این دستگاه بسیار کوچک و ریز هستند و در سایز های مختلفی وجود دارند که باید با توجه به نوع مشکل پوستی انتخاب شوند و مورد استفاده قرار گیرند.

ایجاد سوراخ های ریز توسط درمارولر ممکن است خونریزی بسیار خفیفی را در پی داشته باشد که این امر سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده، بافت های آسیب دیده را نابود میکند، به رشد بیشتر سلول های پوستی کمک مینماید ، تولید پروتئین های کلاژن و الاستین را افزایش میدهد.

کلاژن های تولید شده بعد از گذشت ۵ روز به ناحیه مورد درمان رسیده و به ترمیم آن ناحیه میکنند. مجموع این عوامل به جوانسازی و داشتن پوستی صاف و شاداب کمک خواهد کرد.

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

چرا باید از درمارولر استفاده کنیم؟؟

زیبایی یکی از موارد بسیار مهم می باشد که در تمام دوره های زمانی و در بین تمامی افراد جدا از جنسیت توجهات بسیاری به آن می شود. روش های مراقبت از پوست بسته به منطقه جغرافیایی، فرهنگ و زمان با یکدیگر متفاوت هستند. همانطور که بی شک همه شما میدانید مهم ترین عامل تاثیر گذار در زیباتر دیده شدن چهره فرد داشتن پوستی صاف و شاداب می باشد. از این رو افرادی که خواستار داشتن ظاهری زیبا هستند روش های مراقبت از پوست را در روتین کارهای روزانه خود قرار میدهند.

پزشکان و متخصصان پوست و زیبایی با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روش های مختلفی را برای حفظ جوانی پوست پیشنهاد میدهند که درمارولر یکی از بهترین آن ها می باشد. اینکه چرا باید از درمارولر استفاده کنیم؟

سوالی است که در ذهن بسیاری ایجاد میشود. درمارولر روشی راحت و موثر در رفع مشکلات پوستی است که تهاجمی نبوده، هیچگونه عوارض جانبی ندارد و بر روی تمامی انواع پوست کاربرد دارد. به طوری که میتوان تاثیرات آن را با روش های گران قیمت مراقبت از پوست یکسان دانست. # بهترین مارک درمارولر

بهترین مارک درمارولر
این دستگاه قادر به رفع بسیاری از مشکلات پوستی می باشد که در ادامه به بیان آن میپردازیم:
 • تقویت و تولید کلاژن در پوست صورت
 • درمان جای زخم و سوختگی
 • جوانسازی پوست
 • رساندن داروهای درمانی و واکسن به بدن افراد
 • بهبود ظاهر پوست
 • رفع شل شدگی پوست (سفت شدن و استحکام پوست)
 • درمان چین و چروک های پوستی
 • از بین بردن چربی پوست و رفع آلودگی های پوستی
 • از بین بردن منافذ پوست
 • درمان کشیدگی و رفع ترک های پوستی و …
معرفی بهترین مارک درمارولر

درمارولر در انواع مارک و برندها در بازار موجود است. در ادامه به معرفی سه برند معروف درمارولر میپردازیم:

درمارولر زد جی تی اس

درمارولر زد جی تی اس یکی از انواع معروف درمارولرها می باشد که سری غلطکی آن دارای ۱۹۲ سوزن ریز و ظریف از جنس تیتانیوم می باشد. استفاده از این دستگاه به راحتی امکان پذیر است که در عین حال دارای اثرات  فوق العاده ای در حفظ زیبایی و سلامت پوست می باشد و میتوان تاثیر گذاری آن را با سایر روش های گران قیمت برابر دانست.

درمارولر زد جی تی اس بیشترین کاربرد را در شادابی، جوانسازی، رفع چین و چروک، از بین بردن جای جوش، جای بخیه، سوختگی، ترک های پوستی و … دارد. بهتر است برای نتیجه گیری بهتر به همراه استفاده از درمارولر زد جی تی اس از کرم و محصولات مراقبتی پوست استفاده نمایید. # بهترین مارک درمارولر

درمارولر دی آر اس

درمارولر دی آر اس دارای ۴ سری ۱۲ سوزنی، ۳۰۰ سوزنی، ۷۲۰ سوزنی و یک آیس رولر برای ماساژ  صورت می باشد. سوزن های مورد استفاده در این دستگاه از جنس تیتانیوم بوده و همانند سایر مدل های درمارولر تولید کلاژن را افزایش میدهد و منجر به بیشتر شدن خاصیت ارتجاعی پوست خواهد شد.

تهیه و استفاده از این دستگاه را میتوان یکی از بهترین روش های جلوگیری از پیری و ایجاد چین و چروک دانست. همچنین درمارولر دی آر اس در درمان جای جوش، اسکار و خطوط پوستی را نیز موثر است. درمان سلولیت و تیرگی زیر چشم نیز با این مدل امکان پذیر است. # بهترین مارک درمارولر

درمارولر اسکیناوو

درمارولر های برند اسکیناوو از کیفیت بالایی برخوردارند. برخورداری از سوزن های تیتانیومی را میتوان موثر ترین روش برای کمک به کلاژن سازی و جلوگیری از پیری و افتادگی پوست دانست. این برند درمارولر را میتوانید در سایز های مختلف، دسته سفید رنگ، ظرف ضدعفونی و یک کیف مخصوص نگه داری تهیه کنید.

از جمله تاثیرات درمارولر اسکیناوو بر پوست میتوان به این موارد اشاره کرد: رفع خطوط عمیق و چروک های پوستی، کمک به بهبود وضعیت پوستی، درمان آکنه، کاهش چاله های صورت، درمان زخم های باقی مانده از آبله مرغان، درمان آسیب های ناشی از نور خورشید و …. # بهترین مارک درمارولر

بهترین مارک درمارولرآیا استفاده از برندهای مختلف درمارولر با درد همراه است؟

همانطور که بیان شد سری درمارولر از تعداد زیادی سوزن ریز و ظریف تشکیل شده است. به همین دلیل ممکن است بسیاری از افراد خواستار این موضوع باشند که بدانند آیا استفاده از درمارولر با درد همراه است؟ در ابتدا باید بدانید دردناک بودن یا نبودن هر روش درمانی به آستانه درد افراد بستگی دارد.

به طور کل در درمارولر از سوزن های بسیار ریز و ظریفی استفاده میشود که درد قابل تحملی را ایجاد میکنند. هرچه سوزن های استفاده شده در این دستگاه بلند تر و ضخیم تر باشد میزان درد ایجاد شده نیز بیشتر خواهد شد که میتوانید از کرم های بی حسی موضعی برای کاهش درد استفاده نمایید. # بهترین مارک درمارولر

مطالب دیگر  جوانسازی و لیفت پوست با دستگاه هایفوتراپی

آیا همه افراد میتوانند از درمارولر استفاده کنند؟

توصیه می شود افرادی که دارای یکی از مشکلات زیر هستند، از این دستگاه استفاده نکنند:

 • بیمارانی که دارای مشکلات مربوط به انعقاد خون می باشند.
 • بیماران دیابتی
 • افرادی که دارای پوست حساس می باشند.
 • افرادی که در پوستشان دارای تبخال، عفونت، جوش یا آکنه فعال هستند.
سوالات متداول
 • آیا استفاده از  درمارولر محدودیت سنی دارد؟
 • بله- افراد بعد از ۱۸ سالگی میتوانند از این دستگاه استفاده کنند.
 • تاثیرگذاری درمارولر به چند جلسه درمانی نیاز دارد؟
 • با توجه به نوع مشکل پوستی  بین ۶ تا ۸ جلسه درمانی مورد نیاز است.
 • آیا برای استفاده از درمارولر به صرف هزینه زیادی نیاز است؟
 • خیر- درمارولر روشی به صرفه و اقتصادی است.
 • افرادی که خواستار داشتن پوستی صاف و شاداب هستند میتوانند بهترین برند درمارولر را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند. # بهترین مارک درمارولر

نویسنده: المیناز اردیبهشت

نوشته های مرتبط

1 نظر در “بهترین مارک درمارولر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *