دستگاه لیزر خانگی, مقاله ها

لیزر خانگی با شات نامحدود

لیزر خانگی با شات نامحدود

لیزر خانگی با شات نامحدود : لیزر خانگی یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد که امروزه توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است و استفاده از آن در بین مردم رواج یافته است. بی شک همه شما تاکنون نام این دستگاه بارها به گوشتان خورده است و در مراکز و فروشگاه های مختلف انواع آن را مشاهده نموده اید. در ابتدا دستگاه های لیزر تنها جهت استفاده در کلینیک ها تولید شده بودند اما با گذشت زمان انواع خانگی آن روی کار آمد که همان کارایی لیزر های کلینیکی را دارند اما سایز و اندازه های آن کوچک تر است.

استفاده از دستگاه های لیزر خانگی امروزه طرفداران بسیاری دارد چرا که معمولا افراد دارای مشغله های کاری هستند و زمان و وقت کافی برای مراجعه به کلینیک های زیبایی را ندارند. باید بدانید امروزه با توجه به افزایش طرفداران استفاده از لیزرهای خانگی انواع مختلفی از آن روی کار آمده است. که علاقه مندان باید با ویژگی ها و مشخصات هریک آشنا باشند و سپس اقدام به خرید این محصولات نمایند. در ادامه قصد داریم شما را یکی از بهترین برندهای لیزر خانگی که دارای تعداد شات های نامحدود است و به بیانی عمر طولانی دارند آشنا کنیم. # لیزر خانگی با شات نامحدود

آشنایی با دستگاه لیزر خانگی

دستگاه لیزرخانگی یکی از محبوب ترین دستگاه ها و روش هایی است که به دلیل کاربرد بینظیرش در رفع دائمی موهای زائد طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. این روش به خصوص در بین بانوان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چرا که موها زائد برای بانوان بسیار آزار دهنده می باشد و به همین دلیل همواره زمان زیادی را برای از بین بردن آن ها با استفاده از روش های مختلف مانند تیغ، ژیلت، موم و …. صرف میکنند. اما با روی کار آمدن لیزر های خانگی که از تکنولوژی آی پی ال در آن استفاده شده است این مشکل تا حد زیادی رفع شد.

اما آی پی ال چیست؟ آی پی ال نوعی اشعه می باشد که در دستگاه لیزر خانگی مورد استفاده قرار میگیرد و قادر است با اثرگذاری بر روی انواع پوست، کلیه موهای زائد را به طور دائم از بین ببرد. به بیان علمی تر میتوان گفت اشعه آی پی ال روی رنگدانه های فولیکول مو اثر میگذارد و با تولید گرما میتواند ملانین ها را جذب خود نماید. به این ترتیب ملانین های مو از بین میروند بدون اینکه احساس درد، سوختگی یا خطری داشته باشند. در نهایت بعد از گذشت چند جلسه موهای زائد دیگر رشد نمیکنند و از بین خواهند رفت. # لیزر خانگی با شات نامحدود

مطالب دیگر  درمان سلولیت با میکرونیدلینگ چه مزیت هایی دارد؟

چگونه لیزر خانگی منجر به نابودی موهای زائد میگردد؟

حال ممکن است این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که دستگاه لیزر خانگی چگونه در نابودی موهای زائد موثر هستند؟ در بالا بیان کردیم که دستگاه لیزر خانگی با استفاده از نوعی اشعه به نام آی پی ال که در ساختار آن به کار رفته بر روی فولیکول های مو اثرگذاشته و منجر به نابودی کلی آن ها می شود. اشعه های این دستگاه در زمانی که موهای زائد در چرخه رشد قرار دارند جذب فولیکول ها میگردد و از رشد مجدد آن ها جلوگیری میکند.

نکته ای که باید بدانید این است که دستگاه های لیزر خانگی قادرند به طور دائم موهای زائد را از بین ببرند اما تعداد جلسات مورد نیاز برای اثر گذاری آن به نوع و رنگ پوست بستگی دارد. باید در استفاده از دستگاه لیزر خانگی صبور باشید و منتظر نمانید با یک جلسه تاثیرات آن را مشاهده کنید. # لیزر خانگی با شات نامحدود

خدمات لیزر

چرا دستگاه لیزر خانگی؟

چرا امروزه انتخاب دستگاه لیزر خانگی محبوبیت بالایی دارد؟ و استفاده از آن روز به روز افزایش پیدا میکند. باید بدانید دستگاه های لیزر خانگی مزیت های بی شماری را به همراه دارند که منجر گشته تا روز به روز از محبویت بیشتری در بین افراد برخوردار گردند. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نابودی دائمی موهای زائد صورت و بدن
 • عدم ایجاد هیچگونه درد و نارحتی
 • برخورداری از بازدهی و تاثیرگذاری سریع با توجه به نوع و رنگ پوست
 • نیاز به مدت زمان کم برای انجام لیزر خانگی (لیزر کل بدن بین ۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت زمان نیاز دارد)
 • برخورداری از ایمنی بالا
 • عدم داشتن عوارض جانبی
 • به صرفه بودن از نظر اقتصادی
 • برخورداری از عملکرد دقیق و مطمئن و… # لیزر خانگی با شات نامحدود

لیزر خانگی با شات نامحدود

آیا همه افراد میتوانند دستگاه لیزر خانگی را مورد استفاده قرار دهند؟

همانطو که بیان شد لیزر های خانگی دستگاه هایی کاملا ایمن و بدون عوارض می باشند که تمامی افراد به هر نوع و رنگ پوستی میتوانن آن را مورد استفاده قرار دهند. تنها نکته ای که در رابطه با این دستگاه ها باید بدانید این است که کلیه موهای زائد را از بین نخواهد برد و علت آن تاثیرگذاری متفاوت لیزر بر روی نوع و رنگ پوست های مختلف می باشد. به طور کل افرادی که رنگ پوست آن ها سفید است یا افرادی که موهای ضخیم و تیره دارند، بهترین نتیجه را از استفاده از لیزر خانگی خواهند گرفت. افراد با نوع و رنگ های پوست متفاوت میتوانند دستگاه لیزر خانگی را مورد استفاده قرار دهند تنها لازم است درجه آن را مطابق وست خود تنظیم کنند. # لیزر خانگی با شات نامحدود

جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

در انتخاب دستگاه لیزر خانگی باید چه نکاتی مورد توجه قرار داد!

 • قیمت دستگاه لیزر خانگی
 • استاندارد بودن دستگاه لیزر خانگی
 • کارایی دستگاه لیزر خانگی
 • تهیه دستگاه لیزر خانگی ضد آب
 • توجه به ظاهر دستگاه لیزر خانگی
 • وزن دستگاه لیزر خانگی
 • توجه به سالم بودن بدنه دستگاه
 • توجه به تعداد شات لیزر در هر تابش
 • اقلام اضافی همراه با دستگاه و … # لیزر خانگی با شات نامحدود
دستگاه لیزر خانگی با تعداد شات نامحدود

در بالا تعدادی از نکات و ویژگی هایی که در خرید دستگاه لیزر خانگی برای تهیه بهترین و مناسب ترین دستگاه باید مورد توجه قرار دهید را بیان کردیم. همانطور که بیان شد یکی از این ویژگی ها برخورداری از تعداد شات نامحدود می باشد. یکی از بهترین دستگاه های لیزر خانگی در ایران دستگاه لیزر خانگی دس می باشد که دارای نمایندگی معتبر و قابل اعتماد در کشور ما می باشد. هماسنتر نمایندگی فروش محصولات دس می باشد که دارای سابقه درخشانی است و محصولات خود را پشتیبانی میکند. فراموش نکنید بهترین دستگاه لیزر خانگی دستگاهی است که نمایندگی معتبری داشته باشد. از این رو اگر قصد خرید دستگاه لیزر خانگی در ایران را دارید ما به شما خرید دستگاه دس را توصیه میکنیم.

یکی از مزیت های دیگر دستگاه خانگی دس، برخورداری از تعداد شات های نامحدود می باشد. چرا که کمک میکند بتوانید به تعداد دفعات نامحدود آن را مورد استفاده قرار دهید. در صورتی که دستگاه های لیزر دارای شات های محدود باشند شما مجبور هستید بعد از چند بار استفاده آن را برای استفاده مجدد شارژ کنید که این فؤیند علاوه بر زمان بر بودن هزینه بر نیز می باشد. همچنین دستگاه دس دارای تنظیماتی می باشد که میتوانید آن را مطابق با رنگ و نوع پوست خود تنظیم کنید و اشعه مورد نیاز مطابق با پوست از آن ساتع خواهد شد. در ادامه تعدادی از ویژگی های این برند دستگاه لیزر خانگی را معرفی میکنیم. # لیزر خانگی با شات نامحدود

آیا همه افراد میتوانند از دستگاه لیزر خانگی استفاده کنند؟

برای استفاده از دستگاه لیزر خانگی به منظور از بین بردن موهای زائد یا مراقبت های پوستی باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. چرا که استفاده از این دستگاه بدون رعایت نکات ایمنی ممکن است عوارض خطرناکی به همراه داشته باشد. عواملی مانند نوع لیزر، تنظیمات قدرت و نوع پوست فرد میتواند بر نتیجه گیری از لیزر خانگی اثرگذار باشد. اما با این حال افراد با شرایط خاص نباید از این دستگاه استفاده کنند. در ادامه تعدادی از مهم ترین نکاتی که در زمان استفاده از لیزر خانگی باید مورد توجه قرار دهید را بیان میکنیم:

نوع پوست:

لیزر های خانگی را باید با توجه به نوع پوست خود انتخاب کنید. چرا که درجه حساسیت پوست به نور لیزر متفاوت می باشد برخی پوست ها حساسیت بیشتری به نور لیزر دارند و احتمال ایجاد تحریکات یا تغییرات پوستی در آن ها بیشتر است.

مشکلات پوستی:

 افرادی که تاریخچه‌ای از مشکلات پوستی شدید، مانند حساسیت یا لکه‌های پوستی دارند، باید با دقت به استفاده از لیزرهای خانگی بپردازند. این افراد بهتر است حتما قبل از خرید و استفاده از این دستگاه با افراد متخصص در این زمینه مشورت داشته باشند.

نوع لیزر:

لیزر ها خانگی در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که هر یک برای دستیابی به اهداف خاصی می باشند. برخی از این لیزر ها با هدف کاهش موهای زائد طراحی شده اند در حالی که تعدادی برای کاهش چین و چروک و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار میگیرند. بنابراین پیش از خرید لیزر اهداف خود را در نظر بگیرید.

تنظیمات قدرت:

قدرت و توان دستگاه های لیزر خانگی را باید با توجه به نوع پوست و میزان حساسیت آن تنظیم کنید. چرا که استفاده از قدرت بیش از حد به جای بهبود و اثر گذاری منجر به آسیب رسانی به پوست شما خواهد شد.

تعداد جلسات و فواصل زمانی:

برای دستیابی به بهترین نتیجه باید تعداد جلسات و فاصله بین هر جلسه را در نظر داشته باشید. چرا که استفاده بیش از حد یا عدم رعایت فواصل بین جلسات ممکن است عوارض جانبی را افزایش دهد و خطراتی به همراه داشته باشد.

مشورت با یک متخصص پوست:

اگر از لیزر خانگی استفاده می‌کنید، مهم است که دقیقاً دستورات و توصیه‌های تولیدکننده را دنبال کنید. در صورت امکان، مشورت با یک متخصص پوست می‌تواند به شما کمک کند.

آزمایش در یک ناحیه کوچک:

قبل از استفاده گسترده، آزمایش لیزر را در یک ناحیه کوچک از پوست خود انجام دهید تا مطمئن شوید که هیچ تحریک نامطلوب یا حساسیتی ایجاد نمی‌شود.

همیشه بهتر است قبل از استفاده از لیزر خانگی، با یک پزشک یا تکنسین متخصص در این زمینه مشورت کنید. این افراد می‌توانند شما را راهنمایی کنند تا از لیزر به درستی و بدون خطرات غیرمطلوب استفاده کنید.

مطالب دیگر  خرید درمارولر پرفروش هما سنتر

ویژگی های دستگاه لیزر خانگی DEESS
 • شارژی نبودن(این ویژگی محدودیت استفاده را از بین میبرد.)
 • عدم نیاز به استعمال ژل
 • نداشتن هیچگونه خطر و عوارضی به دلیل برخورداری از اشعه یو وی
 • داشتن طراحی ساده (بر روی این دستگاه تنها یک دکمه به کار رفته است که تنظیمات نیز از طریق همان دکمه اعمال می شود.)
 • نابودی بیش از ۹۰ درصد موهای زائد بعد از گذشت ۶ تا ۱۲ جلسه
 • اثرگذاری بر روی تمامی نوع و طیف رنگی پوست و … # لیزر خانگی با شات نامحدود

مزیت های استفاده از دستگاه لیزر خانگی DEESS

مهم ترین مزیت دستگاه لیزر خانگی دس چند کاره بودن آن است. به این معنی که علاوه بر رفع دائمی موهای زائد این دستگاه مزیت های دیگری نیز برای پوست شما به همراه دارد که منجر به محبوبیتش گشته است. از کاربردهای این برند دستگاه لیزر خانگی میتوان به موارد زیر اشاره کرد. # لیزر خانگی با شات نامحدود

 • رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن
 • درمان جای جوش و آکنه
 • کمک به جوانسازی پوست

لیزر خانگی با شات نامحدود

سوالات متداول

آیا افرادی که سولاریوم کرده اند و یا پوست خود را برنزه کرده اند، قادرند از دستگاه لیزر خانگی استفاده کنند؟

خیر- افرادی که حمام آفتاب گرفته اند، سولاریوم کرده اند یا با این روش ها رنگ پوست خود را تغییر داده اند نباید این دستگاه را مورد استفاده قرار دهند.

دستگاه لیزر خانگی باید هر چند وقت یک بار مورد استفاده قرار گیرد؟

بهتر است از این دستگاه در هفته یک بار استفاده کنید.

آیا تهیه دستگاه لیزر خانگی به صرف هزینه بالایی نیاز دارد؟

خیر-استفاده از دستگاه لیزر خانگی روشی به صرفه و اقتصادی می باشد.

اگر قصد خرید و استفاده از دستگاه لیزر خانگی را دارید، توصیه میکنیم از انواع دستگاه های لیزر خانگی که دارای تعداد شات نامحدود هستند استفاده کنید. # لیزر خانگی با شات نامحدود

[ez-toc]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *