دستگاه لیزر خانگی, مقاله ها

لیزر خونگی با ضمانت نامه قابل استعلام

لیزر خونگی

لیزر خونگی : موهای زائد برای بسیاری از افراد به خصوص بانوان آزار دهنده می باشد و از این رو زمان و هزینه زیادی را بری رفع و از بین بردن آن صرف خواهند کرد. به همین دلیل است که محصولات مختلفی به این منظور روی کار آمده اند. دستگاه های لیزر خانگی نیز از دسته این محصولات آرایشی می باشد. اما ممکن است بسیاری با این سوال مواجه شوند که آیا لیزر خانگی برای رفع موهای زائد موثر است؟

تحقیقات انجام شده در رابطه با تاثیر گذاری لیزر خانگی این می باشد که استفاده از لیزر خونگی سومین روش متداولی است که برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار میگیرد. با تهیه و استفاده از لیزر خانگی میتوانید با رعایت اصول بهداشتی به طور دائمی موهای زائد صورت و بدن خود را از بین ببرید.

لیزر صورت

معرفی دستگاه لیزر خونگی

لیزر خونگی از انواع دستگاه های لیزر مورد استفاده در کلینیک ها است که عملکردی مشابه آن دارد و در از بین بردن دائمی موهای زائد موثر است. به این صورت که اشعه این دستگاه به محل رویش موهای زائد حمله میکند و بعد از گذشت چند مرتبه استفاده به طور دائم شما را از شر این موها خلاص میکند.

در این دستگاه از پالس های نوری شدید استفاده میشود که قادر به از بین بردن کلیه موهای زائد در ناحیه صورت، پا، دست و … می باشد. مگر اینکه در دفترچه راهنمای دستگاه شما نوشته باشد مناسب استفاده در ناحیه صورت نیست. در غیر اینصورت برای کلیه نواحی بدن مورد استفاده قرار میگیرد.

جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

چگونگی استفاده از دستگاه لیزر خانگی!

ممکن است طریقه و مراحل استفاده از انواع دستگاه های لیزر با یکدیگر متفاوت باشد. بنابراین ابتدا دفترچه راهنمای محصول خریداری شده را با دقت بالا مطالعه کنید. دستگاه های لیزر خونگی در دو نوع بی سیم و با سیم در بازار موجود هستند بنابراین در استفاده از هر یک باید نکاتی را مورد توجه قرار داد. به طور مثال دستگاه های بی سیم باید قبل از استفاده به طور کامل شارژ شوند اما انواع سیم دار آن نیاز به اینکار ندارند.

لیزر خونگی
به طور کل مراحل استفاده از دستگاه لیزر خانگی به شرح زیر است:
 • قبل از استفاده از لیزر، منطقه مورد نظر را به طور کامل با شیو و یا تیغ اصلاح کنید. اینکار به این منظور صورت میگیرد که اشعه دستگاه به فولیکول های مو برخورد کند.
 • پوست منطقه مورد نظر به طور کامل شست و شو دهید و ضد عفونی نمایید.
 • باید درجه دستگاه را طوری تنظیم کنید که مناسب رنگ مو و بدن شما باشد.
 • دستگاه لیزر خونگی را با زاویه ۹۰ درجه روی منطقه مد نظر قرار دهید. در این مرحله باید پنجره جدا شونده و حلقه ایمنی به طور کامل در تماس پوست باشد. سپس دکمه شروع به کار را فعال نمایید.
جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

برای خرید دستگاه لیزر خانگی باید به چه نکاتی توجه کرد!

با توجه به پر طرفدار بودن دستگاه لیزر خانگی امروزه مراکز مختلفی اقدام به فروش این محصولات نموده اند. اما در خرید این دستگاه توجه به نکاتی ضروری می باشد که در ادامه به بیان آن میپردازیم:

استاندارد بودن

دستگاه لیزر خونگی با مناطق حساس بدن در ارتباط است از این رو باید توجه کنید دستگاهی را خریداری نمایید که در ساخت آن از استانداردهای لازم استفاده شده است. چرا که در غیر اینصورت ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد.

توجه به تعداد شات های لیزر در هر تابش

سری یک لیزر صفحه ای مستطیلی می باشد که شات های لیزر از آن خارج شده و به پوست برخورد میکند. به عبارتی شات های لیزر به باریکه های نوری میگویند که باید به ریشه مو برخورد کند. انواع بسیاری از دستگاه های لیزر دارای تعداد شات های نامحدود می باشند که نیاز به شارژ ندارند. اما بازهم لازم است در زمان خرید به تعداد شات های دستگاه مورد نظر توجه کنید. چرا که بعضی از انواع آن دارای شات های محدود هستند و باید بعد از مدتی شارژ شوند که هزینه جانبی به همراه دارد.

توجه به منبع تغذیه و ضد آب بودن محصول

منبع تغذیه دستگاه لیزر خونگی بهتر است از نوع AC یا استفاده از سیم شارژر باشد. با توجه به اینکه دستگاه لیزر خونگی به توان مصرفی زیادی نیاز دارد ممکن است محافظت از شارژ باطری دشوار باشد. علاوه بر این بهتر است دستگاهی را انتخاب کنید که ضد آب باشد تا بتوانید در محیط های مرطوب و خیس نیز از آن استفاده کنید.

همچنین ضد آب بودن دستگاه کمک میکند بتوانید قطعات مختلف آن را شست و شو دهید که اهمیت این موضوع بعد از گذشت مدتی نمایان میگردد.

توجه به ظاهر محصول

از دیگر مواردی که در خرید این محصول باید مورد توجه قرار گیرد ظاهر و زیبایی دستگاه می باشد. بهتر است دستگاهی را تهیه کنید که خوش دست می باشد و بتوانید به راحتی آن را دست بگیرید و در نواحی مختلف مانند کمر، پشت گردن و … از آن استفاده کنید.

مطالب دیگر  چگونگی تعیین قیمت لیزر جای جوش

توجه به قیمت دستگاه

طبیعتا هر شخصی باید با توجه به بودجه خود اقدام به خرید دستگاه لیزر خونگی نماید. اما در هر صورت این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه ای که برای اپیلاسیون یا استفاده از شیو برای نابودی موهای زائد در یک ماه مورد استفاده قرار میدهید بسیار بیشتر از هزینه صرف شده برای خرید یک دستگاه لیز خانگی می باشد.

توجه به اقلام جانبی همراه دستگاه

معمولا دستگاه های لیزر خونگی داری اقلام جانبی مانند سری های مختلف، استند، پایه نگهدار، عینک و … می باشند. که بعضی از این اقلام اصلا مورد استفاده قرار نمیگیرند و هزینه اضافی را در بر خواهند گرفت. از این رو در زمان خرید به این اقلام اضافه توجه کنید و از خرید آن خودداری نمایید.

لیزر خونگی
استفاده از دستگاه لیزر خانگی چه فوایدی دارد؟

استفاده از لیزر خونگی را به دلیل راحتی استفاده میتوان یکی از بهترین روش های رفع موهای زائد دانست به طوی که امروزه به عنوان یک جایگزین مناسب برای سایر روش ها استفاده میگردد. از جمله مزیت های استفاده از دستگاه لیزر خانگی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

لیزر خانگی هیچگونه احساس درد یا سوزشی ایجاد نخواهد کرد در صورتی که سایر روش ها مانند اپیلاسیون منجر به ایجاد درد زیاد در افراد خواهد شد.

لیزر خونگی در از بین بردن موهای زائد بدن ماندگاری زیادی دارد. به طوری که میتوانید مطمئن باشید بعد از تکمیل دوره درمانی لیزر تا سال ها از شر مواهای زائد در امان هستید.

استفاده از دستگاه لیزر خونگی برای رفع موهای زائد با سرعت بیشتری انجام میگیرد و در نتیجه به زمان کمی نیاز دارد. این در حالی است که سایر روش ها مانند شیو و یا اپیلاسیون به صرف زمان زیادی نیاز دارند.

استفاده از دستگاه لیزر خانگی روشی بی خطر و بدون عوارض می باشد. و ….

قیمت دستگاه لیزر خانگی

همانطور که در بالا بیان کردیم دستگاه های لیزر مختلفی روی کار آمده که هر یک مزیت ها و ویژگی های خاص خود را دارند و طبیعتا از بازه قیمتی متفاوتی برخوردارند. به طور کل قیمت دستگاه های لیزر خونگی بین رنج قیمتی ۲ تا ۶ میلیون در بازار موجود هستند. بعد از چند مرتبه استفاده از این دستگاه پیاز مو نابود میگردد و منجر به رفعه دائمی موهای زائد می شود. به طور کل خرید و استفاده از دستگاه لیزر خونگی نسبت به لیزرهای کیلینیکی برای شما به صرفه تر خواهد بود و شما را از هزینه های گزافی که برای هر جلسه لیزر باید پرداخت کنید نجات می دهد.

سوالات متداول
 • آیا آقایان نیز میتوانند از لیزر خانگی برای از بین بردن موهای زائد استفاده کنند؟
 • بله- اما در نواحی مختلف مانند سینه باید مدت طولانی تری از دستگاه استفاده شود.
 • طول درمان استفاده از لیزر خانگی چه مدت می باشد؟
 • این امر با توجه به ناحیه مد نظر و نوع و جنس مو مشخص میگردد.
 • بهتر است هر چند وقت یک بار از لیزر خونگی استفاده شود؟
 • بهتر است هر دو هفته یک بار از این دستگاه استفاده کنید.
 • توصیه میکنیم برای رهایی دائمی از شر موهای زائد، با پرداخت هزینه به صرفه دستگاه لیزر خانگی تهیه کنید و به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

نویسنده: المیناز اردیبهشت

 

3 نظر در “لیزر خونگی با ضمانت نامه قابل استعلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *