درمارولر, مقاله ها

راهنمای خرید درمارولر

راهنمای خرید درمارولر

راهنمای خرید درمارولر : در دنیای امروز شاهد پیشرفت روز به روز علم به منظور روش های مراقبت از پوست و زیبایی هستیم. دستگاه ها و راهکارهای مختلفی به این منظور روی کار آمده است که با کمک به افزایش کلاژن سازی پوست تاثیر چشم گیری در بر طرف کردن مشکلات و جوانسازی پوست خواهد داشت. تمامی افراد در هر سن و سالی خواستار داشتن پوستی صاف، شاداب، بدون چین و چروک و لک می باشند.

یکی از روش های نوینی که به این منظور روی کار آمده و مورد استفاده قرار میگیرد، درمارولر می باشد. این دستگاه که همانند یک ماساژور دارای سری غلطک مانند و تشکیل شده از هزاران سوزن می باشد. قادر است با کمک به تولید کلاژن تمامی مواردی که در بالا بیان شد را انجام دهد. از این رو مطمئن باشید با خرید یک دستگاه درمارولر میتوانید پوستی جوان و شاداب داشته باشید. در این مقاله قصد داریم مطالبی را در غالب راهنمای خرید درمارولر بیان کنیم.

خدمات لیزر

معرفی درمارولر و دلایل محبوبیت آن

معرفی درمارولر

درمارولر به دستگاهی گفته می شود که سری غلطک مانندی دارد و همانند یک ماساژور روی پوست صورت حرکت میکند. سری غلطک مانند این دستگاه دارای تعداد زیادی سوزن ریز و ظریف می باشد که سایز این سوزن ها از ۲ دهم تا ۲ میلی متر می باشند.  با حرکت این دستگاه روی پوست صورت، سوزن ها به درون پوست وارد می شود و به تولید کلاژن کمک میکند.

علاوه بر این در صورتی که این دستگاه را به همراه سایر کرم ها و سرم های تقویتی مورد استفاده قرار دهید تاثیرگذاری آن دو چندان خواهد شد. در ادامه دلایلی را بیان میکنیم که منجر به محبوبیت این دستگاه گردیده است.

دلایل محبوبیت درمارولر

با توجه به اینکه درمارولر قادر به درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات پوستی می باشد در دنیای امروز محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. علاوه بر آن استفاده از این درمان عوارض جانبی به همراه نخواهد داشت و هزینه های کمتری را نسبت به سایر روش های زیبایی در بر میگیرد. در ادامه مواردی را که با استفاده از درمارولر میتوان به درمان آن پرداخت بیان میکنیم:

رفع خطوط و چین و چروک های ریز

بسیاری از مشکلات پوستی مانند چین و چروک های ریز، خطوط اطراف چشم و لب، صدمات ناشی از نور خورشید، نازک شدن پوست و … به دلیل کمبود کلاژن و الاستین های پوستی می باشد. استفاده از درمارولر به طور طبیعی میزان کلاژن و الاستین پوستی را افزایش میدهد و از این طریق قادر به درمان این مشکلات می باشد. به طور معمول مدت زمان مورد نیاز برای درمان این مشکلات بین ۳ تا ۱۲ جلسه است. # راهنمای خرید درمارولر

جلوگیری از پیری زودرس

روش درمانی که برای پیری زودرس مورد استفاده قرار میگیرد دقیقا مشابه روش قبلی می باشد یعنی در این درمان نیز درمارولر با کمک به تولید کلاژن و الاستین از پیری زودرس جلوگیری میکند. کلاژن سازی ضخامت پوست را افزایش میدهد و با عواملی که منجر به پیری میشوند مقابله میکند. # راهنمای خرید درمارولر

کمک به درمان جای زخم

یکی از دلایل عمده محبوبیت درمارولر تاثیر آن در درمان جای زخم و اسکار می باشد. این موضوع که درمارولر قادر به درمان تمامی جای زخم ها به جز زخم های کلوییدی می باشد مدت هاست توسط متخصصان به اثبات رسیده است.

درمان علائم کشیدگی پوست

علائم کشیدگی پوست همانند جای زخم می باشند با این تفاوت که علت وقوع آن ها کش آمدن سریع پوست است. طبیعتا درمان این حالت از درمان جای زخم های عادی و معمولی دشوار تر است. اما درمارولر با تاثیری که در کلاژن سازی دارد قادر به درمان این مشکلات می باشد و میتواند تا حد بسیار زیادی این علائم کشیدگی را درمان کند. تعداد جلسات مورد نیاز به این منظور ۳ تا ۱۲ جلسه می باشد.

راهنمای خرید درمارولر
درمان کاهش و کم پشتی مو

درمارولر قادر به افزایش جریان خون می باشد و از این طریق هورمون هایی که به افزایش و رشد موی سر کمک میکند را بیشتر خواهد کرد. در نهایت با تاثیری که در افزایش فولیکول های مو دارد قادر به درمان کاهش و کم پشتی موی سر میشود. علاوه بر این میتوانید در کنار درمارولر از محصولات تقویتی مو مانند روغن روگاین استفاده کنید که تاثیرگذاری درمارولر را دو چندان خواهد کرد.

مطالب دیگر  نمایندگی درمارولر در تهران

درمان آسیب های ناشی از نور خورشید

همانطور که بیان کردیم بسیاری از مشکلات پوستی به دلیل کمبود کلاژن اتفاق می افتد. آسیب های ناشی از نور خورشید نیز به همین علت رخ میدهد. استفاده از درمارولر قادر است پوست هایی که در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید آسیب دیده اند را درمان کند. علاوه بر این درماورلر با بیشتر کردن تاثیرگذاری محصولات درمانی روند بهبود را سریع تر خواهد کرد.

درمان اختلالات ناشی از افزایش رنگدانه ها

یکی از بهترین و کاربردی ترین روش هایی که برای درمان اختلالات ناشی از افزایش رنگدانه ها مورد استفاده قرار میگیرد درمارولر می باشد. در صورتی که این اختلالات در نزدیکی سطح پوست اتفاق بیفتد تعداد جلسات درمانی مورد نیاز کمتر می باشد و در صورتی که در لایه های عمیق تر بروز دهد برای نتیجه گیری به جلسات طولانی تری نیاز است. درمارولر با استفاده از نرمال سازی سلول های رنگدانه ای، لایه برداری، جذب بیشتر محصولات تقویتی و شفاف کننده و … این مشکل را درمان میکند. # راهنمای خرید درمارولر

درمان بیماری رزاسه

رزاسه یکی از بیماری های شایع پوستی می باشد که با استفاده از درمارولر درمان میگردد. در واقع درمارولر اپیدرم های پوست را تحریک میکند و کلاژن سازی را افزایش میدهد و از این طریق تا حد زیادی مشکلات ناشی از رزاسه را درمان میکند. (بهتر است بدانید درمارولر در درمان رزاسه گره ای یا چرک دار تاثیرگذار نخواهد بود.) # راهنمای خرید درمارولر

خرید درمارولر

همانطور که بیان شد تمامی افراد با هر جنسیت و در هر سن و سالی خواستار داشتن پوستی صاف و بدون لکه می باشند. از این رو شاهد روش های مختلف زیبایی برای دستیابی به این اهداف هستیم مانند استفاده از محصولات آرایشی، انجام عمل های جراحی، بوتاکس، تزریق ژل و … تمامی این روش ها علاوه بر اینکه به هزینه های زیادی نیاز دارند ممکن است منجر به بروز عوارض مختلف شوند و از طرف دیگر برگشت پذیر هستند.

در این بین خرید و استفاده از دستگاه درمارولر علاوه بر اینکه به هزینه کمتری نیاز دارد کم خطر و بدون عوارض می باشد. و میتوان در دنیای امروز آن را بهترین و موثر ترین روش درمان مشکلات پوستی دانست. اما همانطور که میدانید برای خرید بهترین دستگاه که مطابق با نوع پوست و مشکل پوستی شما باشد داشتن اطلاعات کافی ضروری می باشد. با تهیه یک درمارولر شما به عبارتی که یک ماساژور پوستی تهیه کرده اید که با سری متشکل از سوزن های ظریف جریان خون و تولید کلاژن های پوستی را افزایش میدهد.

تولید این پروتئین ها در درمان بیشتر مشکلات پوستی موثر خواهد بود. اما در زمان خرید این دستگاه باید به نکاتی از جمله تعداد سوزن های به کار رفته در سری آن، سایز سوزن ها، نوع مشکل پوستی که قصد درمان آن را دارید و … توجه کنید. هر کدام از این ویژگی ها در قیمت دستگاه خریداری شما نیز موثر است. و در صورت تهیه درمارولر نا مناسب ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای پوست شما به همراه داشته باشد. در ادامه نکاتی را بیان میکنیم که در قیمت درمارولر موثر است. # راهنمای خرید درمارولر

اثرات مثبت درمارولر در کاهش التهابات پوستی

استفاده از درمارولر می‌تواند به عنوان یک روش موثر برای کاهش التهابات پوستی عمل کند. در زیر به برخی از اثرات مثبت درمارولر در کاهش التهابات پوستی اشاره میکنیم:

تحریک تولید کلاژن:

استفاده از درمارولر می‌تواند با ایجاد میکروسکوپی آسیب‌ها در لایه بالایی پوست، به تحریک تولید کلاژن در پوست کمک کند. کلاژن یک پروتئین مهم است که در ترمیم و بازسازی بافت پوستی نقش دارد و باعث بهبود و تقویت ساختار پوست می‌شود.

افزایش جذب محصولات مراقبت از پوست:

استفاده از درمارولر می‌تواند با ایجاد میکروسکوپی آسیب‌ها در پوست، به افزایش جذب محصولات مراقبت از پوست مانند سرم‌ها و کرم‌های مرطوب‌کننده کمک کند. این باعث می‌شود تا مواد مغذی بهتری به پوست شما برسد و فرآیند بهبودی و ترمیم پوست تسریع یابد.

کاهش اندازه و شدت التهابات پوستی:

استفاده از درمارولر می‌تواند با ایجاد میکروسکوپی آسیب‌ها در پوست، به کاهش اندازه و شدت التهابات پوستی مانند قرمزی، تورم و درد کمک کند. این اثر به دلیل افزایش جریان خون به منطقه مورد نظر و تحریک فرآیند ترمیمی پوست است.

کاهش ظاهر جوش‌ها:

درمارولر می‌تواند به کاهش ظاهر جوش‌های آکنه‌ای کمک کند. با ایجاد میکروسکوپی آسیب‌ها در لایه بالایی پوست، درمارولر می‌تواند باعث بهبود و تسریع فرآیند ترمیم و بازسازی پوست شود و در نتیجه به کاهش جوش‌ها و جلوگیری از ظاهر آنها کمک کند.

کاهش علائم التهابی پوستی:

استفاده از درمارولر می‌تواند به کاهش علائم التهابی مانند خارش، سوزش و درد کمک کند و تسکین و آرامش پوستی را به همراه داشته باشد.

مشکلات پوستی که با درمارولر درمان میشود!

جوش‌های آکنه‌ای: استفاده از درمارولر می‌تواند به بهبود و کاهش جوش‌های آکنه‌ای کمک کند. با ایجاد آسیب‌های کوچک در پوست، درمارولر می‌تواند فرآیند بازسازی و ترمیم پوست را تسریع بخشد و باعث کاهش اندازه و شدت جوش‌ها شود.

چین و چروک: درمارولر می‌تواند به کاهش ظاهر چین و چروک پوستی کمک کند. با تحریک تولید کلاژن و الاستین پوست، درمارولر می‌تواند بازسازی و تقویت پوست را تشویق کرده و بهبود ظاهر چین و چروک‌ها را فراهم کند.

جای جوش: استفاده از درمارولر می‌تواند به کاهش ظاهر جای جوش‌های پوستی کمک کند. با تحریک فرآیند ترمیمی پوست و تولید کلاژن، درمارولر می‌تواند باعث تسریع فرآیند ترمیم و بهبود ظاهر جای جوش‌های قدیمی شود.

سایر نقاط مشکل دار پوست: درمارولر می‌تواند در درمان مشکلات دیگری مانند تیرگی زیر چشم‌ها، پف، علائم پیری زودرس و لک‌های پوستی موثر باشد. با ایجاد میکروسکوپی آسیب‌ها در پوست، درمارولر می‌تواند به تسریع فرآیند ترمیم و تجدید سلول‌های پوست کمک کند و مشکلات مختلف پوستی را بهبود بخشد.

به طور کلی، استفاده از درمارولر می‌تواند به عنوان یک روش موثر در درمان مشکلات مختلف پوستی مورد استفاده قرار گیرد. اما قبل از استفاده، مهم است که با پزشک خود مشورت کرده و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

راهنمای خرید درمارولر

نوع درمان(خانگی، کلینیکی)

درمارولر دستگاهی است که هم میتوانید در منزل مورد استفاده قرار دهید و یا در کلینیک ها و توسط متخصصان استفاده شود. از این رو و با توجه به نوع درمانی که قصد استفاده از آن را دارید هزینه های متفاوتی را در بر میگیرد. علاوه بر این سوزن های مورد استفاده در درمارولر خانگی با کلینیکی با یکدیگر متفاوت می باشند. # راهنمای خرید درمارولر

سایز سوزن های مورد استفاده در دستگاه

سوزن های مورد استفاده در سری درمارولر در سایز های مختلفی در بازار موجود است که باید با توجه به نوع مشکل پوستی انتخاب گردد و مورد استفاده قرار گیرد. سوزن های با سایر ۰٫۲۵ تا ۰٫۵ میلی متر معمولا برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار میگیرند و از سوزن هایی با سایز ۱ تا ۳ میلی متر در کلینیک ها استفاده میشود. سایز و اندازه سوزن های درمارولر در قیمت آن نیز تاثیر گذار است.(برای انتخاب سایز سوزن مناسب حتما با متخصصان در این زمینه مشورت کنید.) # راهنمای خرید درمارولر

راهنمای خرید درمارولرتعدادسوزن های مورد استفاده در درمارولر

دستگاه های درمارولر در انواع مختلفی وجود دارند که هر یک از تعداد مشخصی سوزن برخوردارند. هرچه تعداد سوزن های به کار فته در سری این دستگاه بیشتر باشد سطح بیشتری را در بر میگیرد و تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. اما طبیعتا درمارولرهایی با سری ۱۲۰۰ سوزنه نسبت به درمارولر ۱۸۰ یا ۵۴۰ سوزنه قیمت بالاتری دارد. # راهنمای خرید درمارولر

جمس بدنه درمارولرها

درمارولرهای موجود در بازار از دو جنس بدنه پلاستیکی و تیتانیومی برخوردارند. درمارولر هایی با بدنه تیتانیومی به دلیل استحکام و دوام بیشتر بهتر از انواع پلاستیکی آن می باشند. # راهنمای خرید درمارولر

مطالب دیگر  لیزر دست و پا برای از بین بردن موهای زائد

سوالات متداول
  • برای تهیه درمارولر چه مقدار هزینه مورد نیاز است؟
  • این امر به نوع درمارولر انتخابی شما بستگی دارد اما به طور کل نسبت به سایر روش ها درمان زیبایی هزینه های کمتری را در بر میگیرد.
  • تاثیر گذاری درمارولر به چند جلسه درمانی نیاز دارد؟
  • بسته به نوع مشکل پوستی متفاوت است اما به طور کل بین ۳ تا ۱۲ جلسه درمانی مورد نیاز است.
  • درمارولر و میکرونیدلینگ چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟
  • درمارولر درمان خانگی میکرونیدلینگ می باشد.
  • خرید درمارولر و استفاده از آن برای داشتن پوستی صاف و شاداب، یکی از بهترین و موثر ترین راهکار ها در این زمینه می باشد. # راهنمای خرید درمارولر

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *