درمارولر, مقاله ها

درمارولر برای جای جوش

درمارولر برای جای جوش

درمارولر برای جای جوش : یکی از مشکلات رایج پوستی که بیشتر افراد به خصوص در سنین جوانی با آن مواجه میشوند، جوش صورت می باشد. طبیعتا بروز این مشکل وضعیت زیبایی ظاهری را با مشکلاتی مواجه میکند و برای بسیاری از افراد آزار دهنده است. به خصوص باقی ماندن جای جوش و یا فرو رفتگی های ناشی از آن که در اعتماد به نفس افراد تاثیرگذار است.

از این رو اشخاص به دنبال استفاده از روش های مختلف برای رفع این مشکل می باشند. محلول ها و داروهای شیمیایی مختلفی نیز به این منظور روی کار آمده است. اما در دنیای امروز بهترین و موثرترین روش در درمان جوش صورت، درمارولر است. که در این مقاله قصد بررسی آن و بیان مزیت ها مختلف استفاده از این روش را داریم. ابتدا بهتر است با جوش صورت و دلایل ایجاد آن آشنا شوید.

لیزر صورت

چرا برای درمان جای جوش استفاده از درمارولر را سایر روش های درمانی کنیم؟

 • درمارولر امکان تداخل با مواد دارویی و شیمیایی را به حداقل میرساند.
 • درمارولر نسبت به سایر روش های درمانی از قیمت کمتر و به صرفه تری برخوردار است.
 • تضمین درمان ریزش مو با استفاده از درمارولر بالا است. به عبارتی استفاده از درمارولر تاثیرگذاری سریع و بالایی دارد.
 • استفاده از درمارولر هیچگونه خطر و عوارض جانبی به همراه ندارد.
 • برای استفاده از درمارولر برای درمان ریزش مو نیاز به بیهوشی و استفاده از مواد بی حس کننده نمی باشد.
 • درمارولر هیچگونه احساس دردی ایجاد نمیکند. و …

قدم به قدم استفاده از درمارولر

قابلیت استفاده خانگی درمارولر یکی از مزیت های مهم آن است. اما نکته ای که باید از آن آگاه باشید آشنایی با چگونگی استفاده از آن است. در ادامه شما را با قدم به قدم  استفاده از درمارولر در منزل آشنا میکنیم:

۱- ضدعفونی کردن درمارولر

از آنجا که درمارولر ها با پوست مناطق حساس بدن در ارتباط هستند، باید پیش از استفاده دستگاه را کاملا تمیز و ضد عفونی کنید تا منجر به بروز عفونت های پوستی نشود. برای اینکار دستگاه را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه داخل محلول الکل ۷۰ درصد قرار دهید.

۲- تمیز و ضدعفونی کردن پوست

قبل از استفاده از دستگاه درمارولر پوست صورت خود را با شوینده های مناسب بشویید و ضد عفونی کنید. به طوری که هیچگونه آلودگی یا مواد آرایشی روی آن وجود نداشته باشد. البته توصیه می شود در صورتی که قصد استفاده از درمارولر با سوزن های بزرگتر از ۰٫۵ میلیمتر را داشتید صورت خود را با محلول الکل ایزوپروپیل بشورید.

۳- از بی حس کننده های موضعی استفاده کنید.

به طور کل درمارولر ها هیچگونه احساس دردی را ایجاد نمیکنند. اما با این حال دردناک بودن و یا نبودن این دستگاه به آستانه درد افراد بستگی دارد. بنابراین اگر شما جزو افرادی هستید که آستانه درد پایینی دارد توصیه میکنیم از بی حس کننده های موضعی بر روی نواحی مورد نظر جهت درمان استفاده کنید. (این نکته را فراموش نکنید که پیش از قرار دادن دستگاه روی پوستتان حتما بی حس کننده ها را از پوست خود پاک کنید)

۴- درمارولینگ را آغاز کنید.

بعد از انجام دقیق مراحل بالا حال نوبت به استفاده از دستگاه درمارولر روی پوست میرسد. باید توجه کنید که درمارولر از تمامی نواحی پوستتان عبور کند. شما میتوانید به صورت فرضی صورت خود را به چند بخش تقسیم کرده تا مطمئن شوید دستگاه از تمام نواحی ۶ تا ۸ بار عبور کرده است. فراموش نکنید دستگاه را در تمام جهات افقی، عمودی، چپ به راست، مورب و … بکشید.

۵- شستن مجدد صورت

بعد از پایان استفاده از درمارولر مجدد پوست خود را بشویید.

۶- ضدعفونی کردن مجدد دستگاه

در انتها مجدد دستگاه را ضدعفونی کنید و با مخلوطی از آب و مایع ظرفشویی بشویید. بعد از خشک شدن کامل دستگاه آن را درون محلول ایزوپروپیل ۷۰ درصد بگذارید. سپس درون جعبه قرار داده و در جای مناسبی از آن نگه داری کنید.

جوش چیست؟

جوش یکی از معضلات پوستی است که در تمامی افراد در هر گروه سنی اتفاق می افتد. این جوش ها به صورت یک بافت غیر عادی نمایان می شوند و دارای اشکال مختلفی هستند. به طور مثال در بعضی موارد جوش ها بعد از درمان جای زخم ایجاد می شوند، در مواردی به منظور جلوگیری از بروز عفونت ایجاد میگردند و …

بهتر است بدانید این بافت های غیر عادی در واقع مجموعه ای از بافت های کلاژن و پروتئین های موجود در پوست می باشند و از سلول ها پوستی جدیدی ایجاد نخواهند شد. در مواردی بعد از بین رفتن جوش ها ممکن است جای آن روی صورت باقی بماند. در ادامه دلایلی را که منجر به باقی ماندن جای جوش روی صورت میشوند را بیان میکنیم. # درمارولر برای جای جوش

مطالب دیگر  بهترین دستگاه میکرونیدلینگ

دلایل باقی ماندن جای جوش روی صورت
 •  تولید بیش از اندازه کلاژن و یا برعکس
 • التهابات ناشی از کیست یا برآمدگی های پوستی
 • ترکاندن جوش های قدیمی ایجاد شده
 • رشد بافت جوش های قدیمی صورت و …

انواع جای جوش های کدام است؟

۱- جای جوش های فرورفته

جوش های فرو رفته به دلیل کاهش تولید کلاژن در پوست اتفاق می افتد و خود به سه دسته تقسیم میشوند. که عبارت است از:

جای جوش یخ شکن: به جوش هایی که دارای ظاهری روزنه مانند، بزرگ و توخالی هستند، جای جوش یخ شکن میگویند. این نوع از جوش ها را میتوان از عمیق ترین انواع جوش ها دانست.

جای جوش های واگن باری: جوش های واگن باری سطح وسیعی از پوست را درگیر میکنند. ظاهر این جوش ها دارای لبه های مشخص و شیب داری است که این ویژگی منجر شده ظاهر این جای جوش با سایر جوش ها متفاوت باشد.

جای جوش های غلتان: جای جوش های غلتان به صورت فرورفتگی های وسیع، گرد مانند و شیب دار هستند. علت نامگذاری این نوع جوش این موضوع است که منجر به کشیدگی بافت پوست میشوند. # درمارولر برای جای جوش

جهت خرید دستگاه لیزر خانگی با این شماره در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶

۲- جای جوش های برآمده

جوش های برآمده کمتر در بین افراد بروز میدهد و نسبت به جوش های فرو رفته کمتر رواج دارد. ظاهر این جوش های به این صورت است که نوعی بافت اضافی روی سطح پوست ایجاد میگردد و در نتیجه قسمتی از سطح پوست بالا می آید. # درمارولر برای جای جوش

نحوه عملکرد درمارولر در درمان جای جوش

همانطور که بیان شد یکی از درمان های موثر در درمان جای جوش استفاده از درمارولر می باشد. حال ممکن است این سوال در ذهن بسیاری از افراد ایجاد شود که درمارولر چگونه جای جوش ها را درمان میکند؟ درمارولر درمان جای جوش ها را تنها با ایجاد زخم های سطحی روی پوست که منجر به افزایش تولید کلاژن و الاستین میگردد انجام میدهد. انجام این فرآیند منجر به ایجاد سلول های پوستی جدید میگردد و در نتیجه جای جوش به طور کامل از بین رفته و محو می شود. # درمارولر برای جای جوش

مطالب دیگر  لیزر خانگی با شات نامحدود

با ایجاد سلول های پوستی جدید بافت جوش ها شکسته میگردد و در نتیجه با گذشت زمان به طور کلی محو شده و از بین میروند. علاوه بر این استفاده از درمارولر با کمک به ضخیم تر شدن پوست منجر به کمتر دیده شدن جوش های صورت میگردد. در نتیجه استفاده مرتب از درمارولر پوستی نرم، صاف و لطیف خواهید داشت. با استفاده از محلول ها و سرم ها درمانی مانند ویتامین سی در کنار درمارولر تاثیرگذاری دوچندانی را شاهد خواهید بود. # درمارولر برای جای جوش

 

برای درمان جای جوش چه سایز سوزنی باید مورد استفاده قرار گیرد؟

 • درمارولر با سوزن های ۱ میلی متری: به منظور درمان جوش های سطحی مورد استفاده قرار میگیرد.
 • درمارولر با سوزن های ۱٫۵ میلی متری: برای درمان جای جوش ها مورد استفاده قرار میگیرد.
 • درمارولر با سوزن های ۲ میلی متری: برای درمان جوش های عمیق استفاده میشود. # درمارولر برای جای جوش
درمارولر برای جای جوش
سایر مزیت های استفاده از درمارولر
 • کمک  به افزایش جریان خون و تحریک تولید کلاژن بیشتر که منجر به انعطاف پذیری پوست خواهد شد و از بروز چین و چروک و پیری زودرس جلوگیری میکند.
 • درمارولر چین و چروک ها و خطوط ریز ایجاد شده روی پوست را به طور کامل محو میکند و از بین میبرد. همچنین قادر به رفع خطوط خنده، خطوط اخم و .. میگردد.
 • درمارولر به رفع کامل جوش و جای جوش های باقی مانده روی پوست کمک میکند.
 • با استفاده از درمارولر میتوان نشانه های ترک های پوستی را محو کرد و از بین برد. این درمان موثر ترین روش برای رفع ترک ها و کشیدگی های پوستی می باشد.
 • درمارولر در کاهش ریزش مو و در مواردی رویش مجدد آن موثر است.
 • درمارولر منجر به بهبود وضعیت پوستی و بازسازی و لایه برداری پوست صورت میگردد.
 • هزینه استفاده از درمارولر در درمان مشکلات پوستی نسبت به سایر روش های زیبایی کمتر و به صرفه تر می باشد. # درمارولر برای جای جوش
میخوای دستگاه لیزر خونگی داشته باشی که از شر موهای زائد خلاص شی؟ برای خرید لیزر خونگی کلیک کن

آیا درمارولر به طور کامل جای جوش ها را از بین میبرد؟

تحقیقات ثابت کرده است که استفاده از درمارولر تاثیر به سزایی در کاهش جای جوش های باقی مونده روی پوست صورت دارد. طبق تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته است ۸۶ درصد از بیمارانی که این روش را مورد استفاده قرار داده اند. به طور کامل جای جوش های صورتشان درمان شده است.

به بیان دیگر بعد از طی کردن یک دوره درمانی درمارولر میتوانید بهبود شرایط پوستی خود را به طور واضحی مشاهده نمایید. به طور کل میتوان بیان کرد جوش های سطحی به طور کامل بعد از یک دوره درمان بر طرف میگردد و جوش های عمیق تر باید مدت طولانی تری مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین برای نتیجه گیری از درمارولر صبور باشید. # درمارولر برای جای جوش

درمان جای جوش با درمارولر چه تفاوتی با سایر روش های درمانی دارد؟

در ابتدا باید بدانید که تاثیرگذارترین روش شناخته شده برای درمان جای جوش، درمارولر است که نتایج چشم گیری نسبت به سایر روش های درمان مشابه مانند لیزر خواهد داشت. از تفاوت های درمارولر با سایر روش ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخلاف سایر روش های درمانی درمارولر منجر به از بین رفتن لایه خارجی پوست نمیگردد.
 • درمارولر با روش های طبیعی جای جوش ها را درمان میکند. بدون اینکه به پوست صورت آسیب وارد شود.
 • عوارض درمان جوش با استفاده از درمارولر نسبت به سایر روش های درمانی کمتر می باشد.
 • هزینه تهیه و استفاده از درمارولر نسبت به سایر روش ها کمتر و به صرفه تر است.
 • نتیجه گیری درمارولر در رفع جای جوش نسبت به سایر روش های سنتی موثر تر و کاربردی تر است. و … # درمارولر برای جای جوش
جهت بازدید از محصولات پرفروش هما سنتر کلیک نمایید

دستگاه لیزر خانگی

آیا استفاده از درمارولر در رفع جای جوش عوارضی دارد؟

 • در صورت اشتراک گذاری درمارولر بین چندین نفر احتمال بروز عفونت های پوستی وجود دارد.
 • درمارولر ممکن است منجر به بروز خونریزی خفیفی شود که میزان آن حدود ۰٫۲۵ تا ۰٫۵ میلی متر است.
 • برای درمان زخم های کلوییدی و یا جای جوش های بزرگ استفاده از این روش مناسب نمی باشد.
 • برای نتیجه گیری از روش درمان درمارولر باید صبور باشید. چرا که نتیجه گیری از این روش به گذشت ۴ تا ۶ جلسه درمانی نیاز دارد.
 • درمارولر بعد از هر بار استفاده باید با مواد مناسب کاملا ضد عفونی شود تا از بروز عفونت های پوستی جلوگیری گردد. و … # درمارولر برای جای جوش
درمارولر برای جای جوش
سوالات متداول
 • آیا استفاده از درمارولر برای درمان جای جوش به صرف هزینه زیادی نیاز دارد؟
 • خیر-استفاده از این روش نسبت به سایر روش های درمانی به صرف هزینه کم تری نیاز دارد.
 • برای درمان جای جوش استفاده از درمارولر بهتر است یا سایر روش های درمانی؟
 • موثر ترین روش در درمان جای جوش استفاده از درمارولر می باشد.
 • آیا همه افراد میتوانند از درمارولر استفاده کنند؟
 • خیر- افراد با بیماری های خاص نمیتوانند این روش را مورد استفاده قرار دهند و باید با متخصصان مشورت کنند.
 • اگر شما ها دچار جوش و مشکلات پوستی از این نظیر هستید، توصیه میکنیم با تهیه یک درمارولر خانگی برای درمان آن و داشتن پوستی صاف اقدام کنید. # درمارولر برای جای جوش

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *