درمارولر, مقاله ها

دستگاه رولر بهترین گزینه برای پوست

دستگاه رولر

دستگاه رولر : یکی از لوازم مراقبت از پوست می باشد که کاربردهای بسیاری دارد. ممکن است بسیاری از شما تا کنون بارها نام این وسیله را شنیده باشید اما با کاربرد ها و مزیت های آن آشنا نباشید. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات مختصری در رابطه با دستگاه رولر در اختیارتان قرار دهیم.

استفاده روزانه و روتین از این دستگاه نشان دهنده این است که شما به پوست خود اهمیت میدهید. تاثیرات دستگاه رولر در افزایش جریان خون کمک میکند پوستی صاف و شفاف داشته باشید. در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار میدهیم.

معرفی دستگاه رولر

امروزه بسیار نام دستگاه رولر را میشنوید. چرا که این وسیله در دسته ابزار آرایشی مدرن و موثر قرار میگیرد و تاثیرگذاری بسیاری در بهبود وضعیت پوستی دارد. جالب است بدانید دستگاه رولر اختراعی جدید نمی باشد بلکه در قرن هفتم میلادی نخستین بار توسط چینی ها مورد استفاده قرار گرفت. چرا که همانطور که میدانید اهمیت مراقبت از پوست در میان چینی ها بسیار زیاد می باشد. (دستگاه رولر )

دستگاه رولر

آن ها ماساژ صورت با استفاده از دستگاه رولر را راهکاری مناسب برای داشتن پوستی صاف و شفاف میدانند. البته دستگاه رولر که در آن زمان مورد استفاده قرار میگرفت به شکل امروزی  نبود و امروزه انواع مدرن از آن روی کار آمده است. دستگاه رولر همانند یک ماساژور عمل میکند و با کشیده شدن روی پوست صورت جریان گردش خون را افزایش میدهد. در نتیجه استفاده مکرر از دستگاه رولر میتوانید پوستی صاف و شاداب و بدون چین و چروک داشته باشید. (دستگاه رولر )

مطالب دیگر  12 واقعیت درمورد عوارض لیزر موهای زائد

مزیت های استفاده از دستگاه رولر

استفاده از دستگاه رولر منجر به افزایش کلاژن سازی پوست می شود که در از بین بردن چین و چروک و خطوط ایجاد شده روی پوست صورت موثر است. همچنین این درمان به افزیش انعطاف پذیری پوست صورت کمک میکند.

دستگاه رولر در از بین بردن جای زخم، سوختگی و اسکار ها موثر است. کمک به افزایش تولید کلاژن منجر به تاثیرگذاری آن میشود و پوست صورت را بهبود میبخشد.

دستگاه رولر تاثیر بسیاری در از بین بردن جای ترک های پوستی که در اثر چاقی و لاغری و یا در دوران حاملگی ایجاد میشود دارد. به عبارتی دستگاه رولر با ذخیره کلاژن در این امر موثراست. تاثیر گذاری این روش به سرعت و با گذشت ۴ الی ۶ مرتبه استفاده از رولر نمایان می شود. (دستگاه رولر )

خدمات لیزر

دستگاه رولر را میتوان روی پوست سر کشید و به این ترتیب از ریزش موی سر جلوگیری کرد. همچنین استفاده مکرر از این دستگاه به رویش مجدد موی سر نیز کمک میکند.

تمامی افرادی که از دستگاه رولر استفاده کرده اند معتقدند بعد از چند بار استفاده از این دستگاه بافت های پوستی آن ها بهبود یافته و بازسازی شده است. در نتیجه این امر پوست صورت صاف و شفاف خواهد شد.

دستگاه رولر قادر است نواحی پوست که دچار قرمزی و التهاب هستند، را درمان کند.

ماساژ صورت با استفاده از دستگاه رولر در بسیاری از موارد منجر به انتقال حس آرامش و راحتی به افراد میشود و قادر است کلیه انرژی و افکار منفی را از او دور کند.

استفاده از دستگاه رولر برای پوست نسبت به سایر روش های درمانی از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد. (دستگاه رولر )

مراحل استفاده از دستگاه رولر

تمیز کردن پوست صورت

اولین مرحله برای استفاده از دستگاه رولر تمیز کردن پوست صورت از هر گونه آلودگی و موارد آرایشی می باشد. برای اینکار میتوانید از محصولات شست و شوی مختلف استفاده کنید. در این مرحله میتوانید از سرم و کرم های مراقبتی مختلف استفاده کنید. چرا که دستگاه رولر به پخش بهتر این محصولات روی پوست صورت کمک میکند.

ضدعفونی کردن دستگاه رولر

بهتر است بعد از خارج کردن دستگاه رولر از جعبه ابتدا آن را ضد عفونی کنید. میتوانید اینکار را با استفاده از الکل و مواد ضدعفونی کننده مختلف انجام دهید و یا دستگاه را به مدت چند دقیقه درون آب گرم بگذارید. (دستگاه رولر )

ماساژ ناحیه بیرونی پوست

بعد از اینکه دو مرحله قبل را انجام دادید، میتوانید از دستگاه برای ماساژ بیرونی پوست استفاده کنید. دستگاه رولر با وارد کردن فشار اندک روی پوست صورت میتواند کلیه مواد زائد و آب های اضافی را از منافذ زیر پوست خارج کند. علاوه بر این ماساژ پوست توسط این دستگاه جریان گردش خون، تولید کلاژن و الاستین را افزایش میدهد که فواید بسیاری برای پوست صورت دارند. همچنین در جذب بهتر و بیشتر مواد و سرم های تقویتی نیز موثر است.

برای خرید دستگاه لیزر خانگی پرفروش هما سنتر با ما در ارتباط باشید ۰۹۱۲۸۸۸۸۳۴۶
استفاده روزانه از دستگاه رولر

توصیه میشود دستگاه رولر را روزانه مورد استفاده قرار دهید. به طور مثال میتوانید در هنگام صبح و برای بر طرف کردن پف دور چشم آن را مورد استفاده قرار دهید و یا شب ها قبل از خواب برای آرامش و ماساژ عضلات صورت از آن استفاده کنید. استفاده روزانه و افزایش تولید کلاژن منجر میگردد شما در نهایت پوستی صاف و شاداب داشته باشید. بنابراین استفاده از دستگاه رولر را در روتین مراقبت پوستی خود قرار دهید. (دستگاه رولر )

تمیز کردن مجدد دستگاه

بعد از پایان استفاده از دستگاه رولر، مجددا با آب داغ و یا الکل آن را ضد عفونی کنید و درون جعبه قرار دهید. فراموش نکنید دستگاه رولر وسیله ای شخصی است و بهتر است توسط یک نفر مورد استفاده قرار گیرد.

مطالب دیگر  بهترین دستگاه جوانسازی پوست
چگونگی ماساژ صورت با استفاده از دستگاه رولر
روش اول :
 • ماساژ صورت با استفاده از دستگاه رولر را از ناحیه گونه شروع کنید و سپس به سراغ سایر نواحی صورت بروید.
 • بعد از ماساژ گونه دستگاه را به سمت خط فک حرکت دهید. به این ترتیب میتوانید تمامی نواحی صورت را ماساژ دهید.
 • بهتر است ماساژ پشت گوش و ترقوه را در انتها انجام دهید تا مواد زائد و مایعات اضافی بیشتری از غدد لنفاوی موجود در زیر پوستتان خارج شود. (دستگاه رولر )
دستگاه رولر
روش دوم:
 • میتوانید ماساژ را از ناحیه چانه نیز آغاز کنید و دستگاه را به طرف پشت گوش، بالا و پایین بکشید.
 • بعد از آن جهت حرکت را به سمت گوشه های لب تغییر دهید.
 • ماساژ با دستگاه رولر را مجدد از ناحیه اطراف بینی آغاز کنید و به سمت زیر چشم حرکت دهید.
 • سپس دستگاه را به شکل افقی به سمت شقیقه بکشید. پلک های صورت را نیز به همیت صورت ماساژ دهید.
 • در آخر ماساژ پیشانی را آغاز کنید و دستگاه را از سمت بالا به پایین و بالای ابروها بکشید.
 • فراموش نکنید تمامی مراحل بالا را برای هر دو سمت صورت انجام دهید.
خطرات احتمالی استفاده از دستگاه رولر

دستگاه رولر ممکن است در صورت رعایت نکردن نکات خاصی خطرات احتمالی به همراه داشته باشد. از جمله آن باید به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه رولر باید توسط یک شخص مورد استفاده قرار گیرد. چرا که در غیر اینصورت احتمال بروز عفونت پوستی وجود دارد. بنابراین از به اشتراک گذاشتن دستگاه رولر بین دو یا چند نفر جلوگیری کنید.

ممکن است استفاده از بعضی از دستگاه های رولر خونریزی کمی به همراه داشته باشد. البته این خونریزی بسیار کم و خفیف می باشد و خطری به همراه ندارد. (دستگاه رولر )

استفاده از دستگاه رولر برای درمان زخم های کلوئید و اسکار های بزرگ و فعال مناسب نیست.

استفاده از دستگاه رولر را باید چندین مرتبه انجام دهید به عبارتی طول درمان باید تکمیل گردد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.  در این صورت تولید کلاژن و الاستین به میزان مطلوب میرسد و مشکلات پوستی درمان میگردد. افرادی که درگیر بیماری های شدید پوستی هستند باید حداقل ۴ تا ۶ مرتبه از این دستگاه استفاده نمایند.

دستگاه رولر را قبل از مصرف ضد عفونی کنید به این صورت تا حد زیادی از بروز عفونت و بیماری های پوستی جلوگیری میشود.(برای ضد عفونی کردن دستگاه میتوانید از پر اکسید هیدروژن و ایزوپروپیل الکل استفاده کنید.)

دستگاه رولر

سوالات متداول

 • آیا استفاده از دستگاه رولر به هزینه زیادی نیاز دارد؟
 • خیر-  شما میتوانید با صرف هزینه کم دستگاه رولر را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.
 • بهتر است چه زمانی از دستگاه رولر استفاده کنیم؟
 • استفاده از دستگاه رولر زمان خاصی ندارد و شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز آن را مورد استفاده قرار دهید.
 • برای نتیجه گیری بهتر باید چند روز در هفته از دستگاه رولر استفاده شود؟
 • توصیه میشود استفاده از دستگاه رولر را در روتین روازنه مراقبت از پوست قرار دهید.
 • یکی از بهترین و موثر ترین راه ها برای مراقبت و جوانسازی پوست صورت استفاده از دستگاه رولر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *