درمارولر, مقاله ها

معجزه درمارولر برای صورت

معجزه درمارولر

معجزه درمارولر برای صورت : در این مقاله قصد بررسی درمارولر و معجزات آن برای صورت را داریم. درمارولر یکی از بهترین و جدیدترین روش ها برای درمان مشکلات پوستی می باشد. این روش در دنیای امروز طرفداران بسیاری دارد چرا که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده، هیچگونه عوارض جانبی به همراه ندارد و قادر است طیف وسیعی از مشکلات پوستی را درمان کند. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با این دستگاه و معجزات آن آشنا کنیم.

درمارولر چیست؟

پیشرفت های صورت گرفته در علم پزشکی منجر شده تا دستگاه های آرایشی و بهداشتی مختلفی به منظور مراقبت از پوست و زیبایی صورت که یکی از معیار های زیبایی است روی کار بیاید. یکی از این دستگاه ها درمارولر می باشد. در واقع اختراع این دستگاه برگرفته از روش چینی ها می باشد. در گذشته مردم چین از سنگ هایی که دارای دندانه های ریز و زبری بودند برای ماساژ پوست خود استفاده میکردند، که منجر به لایه برداری پوست میشد و تاثیرات بسیاری در شفافیت و رفع مشکلات پوستی داشت.

درمارولر نیز دستگاهی کوچک و غلطک مانند است که سری غلطک مانند آن دارای تعداد زیادی سوزن ریز و ظریف است. با حرکت غلطک این دستگاه روی پوست سوزن های آن وارد پوست شده و با کمک به افزایش جریان گردش خون تولید دو پروتئین کلاژن و الاستین را افزایش میدهد. افزایش این دو هورمون تاثیر بسیاری در رفع مشکلات پوستی مختلف دارد. علاوه بر این ایجاد منافذ ریز توسط این دستگاه کمک میکند تا محصولات و سرم های تقویتی راحتتر جذب لایه های عمیق پوستی شود و در نتیجه تاثیرگذاری دو چندانی داشته باشد. درمارولر ها قابلیت استفاده خانگی را دارند و هر شخص با آگاهی از روش استفاده از آن میتواند به راحتی در منزل آن را مورد استفاده قرار دهد. # معجزه درمارولر

معجزه درمارولر برای صورت

دلیل اصلی محبوبیت بالای درمارولر ها معجزات بیشماری است که برای پوست صورت به همراه دارند. این دستگاه ساده بدون اینکه تهاجمی باشد و یا نیاز به استفاده از محصولات شیمیایی داشته باشد، مشکلات گسترده پوستی را درمان میکند. در ادامه شما را با معجزات درمارولر برای پوست صورت آشنا میکنیم. # معجزه درمارولر

مطالب دیگر  درمارولر برای جای جوش

معجزه درمارولر در کاهش چین و چروک های پوستی

همانطور که بیان کردیم درمارولر ها تاثیر بسیاری در تولید کلاژن و الاستین دارند. حتی اگر تنها یک مرتبه این دستگاه را مورد استفاده قرار دهید شاهد تاثیرات آن در تولید کلاژن خواهید بود که منجر به از بین رفتن علائم و نشانه های پیری میشود. چرا که کلاژن دارای خاصیت پر کنندگی است و قادر است خطوط بین چین و چروک ها را پر کند و سطح صافی را ایجاد میکند. # معجزه درمارولر

معجزه درمارولر در نابودی آسیب های حاصل از تابش مستقیم نور خورشید

بی شک همه شما میدانید که قرار گرفتن در تابش مستقیم نور خورشید عوارضی را به همراه خواهد داشت. از جمله اینکه منجر به تیرگی پوست و یا ایجاد لکه های مختلف روی پوست می شود. درمارولر قادر است آسیب های ناشی از نور خورشید را به راحتی درمان کند. # معجزه درمارولر

معجزه درمارولر

معجزه درمارولر در پرکردن منافذ باز پوست

ورود سوزن های درمارولر به درون پوست، منافذ باز پوستی و تولید کلاژن را تحریک میکند. این فرآیند منجر به پر شدن منافذ باز پوست می شود که در نتیجه منجر میگردد تا پوست صاف تر و شفاف تر از قبل به نظر برسد.

معجزه درمارولر در بهبود آکنه و جای جوش

تکمیل دوره های استفاده از درمارولر تاثیر بسیاری در بهبود کامل جای آکنه دارد. به طوری که هیچ ردی از آن روی پوست باقی نماند. همچنین استفاده از این دستگاه جای جوش، سوختگی، آسیب های پوستی و … را نیز درمان میکند. # معجزه درمارولر

معجزه درمارولر در افزایش تاثیر و جذب محصولات تقویتی پوست

درمارولر با ایجاد منافذ روی سطح پوست کمک میکند ماسک های پوستی و مرطوب کننده های مختلف راحتتر جذب پوست شوند. در واقع ایجاد این منافذ که به اصطلاح کانال های پوستی نامیده می شود راه ورود این محصولات به لایه های عمیق پوستی را باز میکند. # معجزه درمارولر

معجزه درمارولر در روشن و شفاف سازی پوست

در بالا بیان کردیم که درمارولر کمک میکند محصولات و مواد تقویتی راحتتر جذب لایه های عمیق پوستی شوند. در نتیجه زمانی که درمارولر را به همراه مواد معدنی و تقویتی استفاده کنید شاهد روشن تر شدن پوست صورت خود خواهید بود. توصیه میکنیم افرادی که پوست صورتشان در اثر تابش نور خورشید و یا سایر عوامل تیره تر شده است حتما این روش را استفاده کنند.

معجزه درمارولر در درمان جای زخم، سوختگی و اسکار

تحقیقات ثابت کرده است که استفاده از  درمارولر قادر است به طور کامل جای زخم، سوختگی و اسکار ها را نابود کند و از بین ببرد. به طوری که با یک جلسه استفاده نیز میتوانید شاهد اثرات آن باشید. در واقع درمارولر با از بین بردن و تجزیه بافت های آسیب دیده میتواند این مشکل را درمان کند. # معجزه درمارولر

خدمات لیزر

معجزه درمارولر در درمان ریزش مو

جالب است بدانید یکی از معجزات درمارولر تاثیر آن در درمان ریزش مو و حتی کمک به رشد مجدد موی سر می باشد. در واقع استفاده از این دستگاه روی پوست سر بر فولیکول های مو اثر میگذارد و آن را تقویت میکند. که این کار منجر به جلوگیری از ریزش موی سر خواهد شد. اگر درمارولر را به همراه مواد مغذی استفاده کنید، تاثیر گذاری دو چندانی خواهد داشت. # معجزه درمارولر

معجزه درمارولر در نداشتن هیچگونه عوارض جانبی

یکی از مزیت های مهم درمارولر این می باشد که برخلاف بسیاری از روش های مورد استفاده در زیبایی هیچگونه عوارض جانبی به همراه ندارد. در واقع درمارولر یک روش علمی می باشد، که ثابت شده است عوارضی به همراه ندارد و یا عوارض حاصل از آن بسیار کم و سطحی است و بعد از گذشت مدت کوتاهی درمان میگردد. منافذ ایجاد شده توسط این دستگاه نیز بعد از گذشت ۲۴ ساعت پر شده و کاملا از بین میرود. در ادامه عوارض احتمالی استفاده از درمارولر را بیان میکنیم.

عوارض احتمالی درمارولر

توجه کنید هر درمارولر باید توسط یک نفر مورد استفاده قرار گیرد. اگر این دستگاه را به اشتراک بگذارید ممکن است منجر به بروز عفونت های پوستی شود. بنابراین از اشتراک گذاری درمارولر بین دو یا چند نفر خودداری کنید.

ممکن است بعد از استفاده از درمارولر به دلیل ورود سوزن ها به درون پوست خونریزی خفیفی ایجاد شود. اما این خونریزی ها ۰٫۲۵ تا ۰٫۵ میلیمتر بوده و به هیچ عنوان خطرناک نمی باشد.

استفاده از درمارولر بر روی زخم های کلوئید و اسکار های بزرگ به هیچ وجه مناسب نمی باشد. بنابراین اگر دارای این مشکل هستید به هیچ وجه از این دستگاه استفاده نکنید چرا که منجر به پخش شدن و بزرگ تر شدن آن میگردد.

درمارولر باید چندین مرتبه مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین برای نتیجه گیری از این دستگاه صبور باشید. در واقع نتایج حاصل از درمارولر به تجمع کلاژن و الاستین بستگی دارد. به طور میانگین نتایج حاصل از درمارولر بعد از ۴ تا ۶ جلسه درمانی حاصل می شود.

فراموش نکنید قبل و بعد از استفاده از درمارولر حتما دستگاه خود را ضد عفونی کنید. برای ضد عفونی کردن دستگاه درمارولر میتوانید از محلول ایزوپروپیل الکل و یا پر اکسیدهیدروژن استفاده کنید. # معجزه درمارولر

گام به گام استفاده از درمارولر

همانطور که بیان کردیم درمارولر ها در واقع یکی از دستگاه های مراقبت از پوست می باشند که با استفاده از سوزن های بسیار نازک و ظریف منافذ ریزی روی پوست ایجاد کرده و در بهبود کیفیت آن موثر خواهند بود. اما باید بدانید برای نتیجه گیری درست و اصولی از درمارولر باید پیش از مصرف با چگونگی استفاده از آن آشنا باشید. در ادامه گام به گام مراحل استفاده از درمارولر را بیان میکنیم:

گام ۱: آماده‌سازی

پیش از استفاده از درمارولر ابتدا دستگاه را با مواد شوینده مناسب بشویید و کاملا ضد عفونی کنید. همچنین پوست شما نیز باید با استفاده از شوینده های مناسب شسته شود به طوری که عاری از هرگونه آلودگی و مواد آرایش باشد.

گام ۲: انتخاب درمارولر

انواع درمارولر ها با سایز سوزن های مختلفی در بازار موجود هستند. توصیه میشود اگر قصد استفاده از درمارولر در مناطق حساس را دارید از درمارولر با سوزن های نازک استفاده کنید و برای سایر مناطق از سوزن های بزرگتر درمارولر استفاده کنید.

گام ۳: ضدعفونی کردن

دستگاه درمارولر را با الکل یا محلول های ضدعفونی کننده مناسب تمیز کنید تا هرگونه باکتری، عفونت و … از بین برود. در غیر اینصورت احتمال بروز عفونت در پوست وجود دارد.

گام ۴: آماده‌سازی پوست

بهتر است برای حرکت راحت درمارولر روی پوست یک لایه نازک از کرم یا سرم مرطوب‌کننده روی پوست بزنید.

گام ۵: استفاده از درمارولر

درمارولر را روی پوست بگذارید و با حرکات عمودی، افقی و قطری، آن را به طور ملایم و با فشار کمتر از چین‌وچروک روی پوست حرکت دهید. توجه کنید هر منطقه را ۸-۱۰ بار رول کنید، سپس به منطقه بعدی بروید. تلاش کنید تا نهایتاً سوزن‌ها را به پوست نفوذ دهید اما بدون ایجاد خونریزی شدید.

گام ۶: مراقبت های بعد از درمارولینگ

پس از استفاده از درمارولر، ممکن است پوست خمیری یا قرمز شود. این واکنش‌ها معمولاً عارضه‌ای از تحریک پوست هستند. بعد از استفاده از درمارولر بهتر است از کرم های مرطوب کننده یا آبرسان های مختلف استفاده کنید. همچنین تا چند روز بعد از درمارولینگ صورت از ضدآفتاب مناسب برای قرار گرفتن در معرض نور خوشید استفاده کنید.

نکات مهم برای استفاده از درمارولر
  • از درمارولر‌های به صورت منظم استفاده نکنید تا از احتمال انتقال باکتری‌ها جلوگیری شود.
  • هر چند که درمارولر‌ها برای تحریک تولید کلاژن مفید هستند، اما برخی از افراد ممکن است به علت حساسیت پوست، از این روش پرهیز کنند.
  • همیشه به دقت دستورات تولیدکننده را بخوانید و توصیه‌های پزشک یا متخصص پوست را دنبال کنید.
  • پیشنهاد می‌شود که قبل از استفاده از درمارولر، با یک متخصص پوست مشورت کنید تا از تناسب این روش با نوع پوست خود اطمینان حاصل کنید.

مطالب دیگر  لیزر خانگی با شات نامحدود

چه افرادی نمیتوانند از درمارولر استفاده کنند؟

به طور کل ایمنی درمارولر بسیار بالا می باشد و عوارض جانبی نیز به همراه ندارد. اما بهتر است افرادی که در زیر بیان میکنیم این دستگاه را مورد استفاده قرار ندهند:

  • افرادی که به سوزن های فلزی حساسیت دارند.
  • افرادی که در محل تحت درمان دارای التهاب، عفونت یا تبخال هستند.
  • افرادی که مستعد کلوئید و یا اسکار هیپرتروفیک هستند.
  • افرادی که دارای مشکلات انعقاد خون هستند. # معجزه درمارولر

معجزه درمارولر

سوالات متداول

آیا درمارولر با درد همراه است؟

خیر-درمارولرهیچگونه احساس درد و نارحتی به همراه ندارد.

تعداد جلسات مورد نیاز در درمان با درمارولر چقدر است؟

تعداد جلسات مورد نیاز به این منظور به نوع مشکل پوستی بستگی دارد و در افراد مختلف متفاوت می باشد.

آیا درمارولر بر روی تمامی رنگ های پوست اثرگذار است؟

بله- این دستگاه بر روی تمامی انواع و رنگ های پوستی تاثیرگذار است.

توصیه میکنیم برای رفع مشکلات پوستی خود از درمارولر استفاده کنید و از معجزات آن بر روی پوست خود بهره مند شوید. # معجزه درمارولر

[ez-toc]

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *