درمارولر, مقاله ها

آیس رولر یخی هما سنتر

آیس رولر یخی

آیس رولر یخی : یکی از دستگاه هایی که در درمان مشکلات پوستی مورد استفاده قرار میگیرد، آیس رولر یخی می باشد. این دستگاه یکی از دستگاه های مدرن در جوانسازی پوست، رفع مشکلات مرتبط با سوختگی، رفع جای جوش و …. می باشد و تاثیرگذاری آن امروزه در سراسر دنیا به اثبات رسیده است.

استفاده راحت و قیمت به صرفه منجر به محبوبیت آیس رولر یخی گردیده است. این دستگاه حالت غلطکی دارد و مانند ماساژور روی پوست صورت حرکت میکند و در نهایت منجر به صافی، درخشندگی و شادابی پوست خواهد شد. در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار میدهیم.

آشنایی با آیس رولر یا گوی یخی

آیس رولر ها دستگاهی می باشند که همانند یک غلطک عمل میکنند و با کشیده شدن روی پوست صورت منجر به افزایش گردش خون، افزایش اکسیژن رسانی به پوست و در نتیجه کلاژن سازی و بهبود وضعیت پوستی میگردند. آیس رولر یخی همچنین کمک میکند سرم ها و مواد مغذی بیشتر جذب پوست شود و در نتیجه تاثیرگذاری دو چندانی داشته باشد. از دیگر فواید آیس رولر های یخی این می باشد که منجر به انقباض عروق خونی به صورت ریتمیک میشود.

ماساژ سرد با استفاده از دستگاه آس رولر یخی در نهایت لکه های پوستی را از بین میبرد و به روشن شدن، جوانسازی، صافی و شادابی کلی پوست صورت کمک میکند. از این رو توصیه میکنیم در صورتی که مشکلاتی نظیر وجود آکنه، جوش و … دارید با استفاده از این دستگاه از معجزات آن بهره مند شوید. کاربرد دیگر آیس رولر یخی استفاده از آن قبل از آرایش می باشد که منجر به ماندگاری بیشتر آرایش خواهد شد. همچنین در صورت استفاده از آیس رولرهای یخی بعد از اصلاح و یا استفاده از موکن میتوانید از التهاب و قرمزی پوست جلوگیری کنید.

آیس رولر یخی

در ادامه شما را سایر کارایی های این دستگاه آشنا میکنیم:

کاربردهای دستگاه آیس رولر یخی

 • کاربرد آیس رولر یخی در از بین بردن منافذ باز پوست صورت
 • کاربرد آیس رولر یخی در از بین بردن جوش، آکنه و ….
 • کاربرد آیس رولر یخی در صافی و درخشنگی پوست صورت (با استفاده مداوم از آیس رولر)
 • کاربرد آیس رولر یخی در جوانسازی پوست و پیشگیری از بروز چین و چروک های پوستی
 • کاربرد آیس رولر یخی در افزایش جریان گردش خون
 • کاربرد آیس رولر یخی در انجام ماساژ سرد برای پوست و افزایش اکسیژن رسانی به پوست صورت
 • کاربرد آیس رولر یخی در از بین بردن رنگدانه های پوستی
 • کاربرد آیس رولر یخی در رفع تیرگی پوست و رفع پف و سیاهی دور چشم
 • کاربرد آیس رولر یخی در تنظیم چربی پوست
 • کاربرد آیس رولر یخی در از بین بردن تب، سردرد، سرگیجه، التهابات پوستی و ….

خدمات لیزر

آیس رولر یخی چه قابلیت هایی دارد؟
 • آیس رولر های یخی را میتوان به صورت روزانه برای جوانسازی و رفع مشکلات پوستی مورد استفاده قرار داد.
 • استفاده از آیس رولر های یخی راحت می باشد و نیازی به ذوب شدن یخ ها نیست.
 • از آیس رولر های یخی میتوان قبل و بعد از عملیات زیبایی مانند لیزر، بوتاکس، و .. استفاده کرد و در نتیجه از بروز التهاب و قرمزی پوست جلوگیری میکند.
 • استفاده از آیس رولر یخی از التهاب، قرمزی، سوزش و … جلوگیری میکند.
 • آیس رولرها را میتوان در نواحی مختلف بدن مانند گردن، صورت، قفسه سینه و … به صورت روزانه مورد استفاده قرار داد.
 • با استفاده مداوم از آیس رولر یخی میتوانید از بروز چین و چروک و افتادگی پوست صورت جلوگیری کنید.
 • در زمان هایی که خسته هستید، میتوانید آیس رولر یخی را روی چشمان خود و یا هر ناحیه از بدن که احساس درد و خستگی دارید ماساژ دهید.
 • آیس رولر یخی را میتوانید در زمان آسیب دیدگی پوست در برابر ضربه، نیش حشرات و … مورد استفاده قرار دهید و در نتیجه درد خود را کاهش دهید.
 • در زمان هایی که دچار تب می شوید میتوانید از آیس رولر یخی استفاده کنید و از خاصیت خنک کنندگی آن بهره مند شوید.
آیس رولر یخی
چگونگی استفاده از آیس رولر یا غلطک یخی

در ابتدا باید سری آیس رولر یخی را از دسته جدا کنید، کاملا آن را تمیز کنید و سپس درون یک کیسه قرار دهید.

غلطک آیس رولر را درون فریزر قرار دهید. میتوانید آن را به طور کامل در فریزر قرار دهید و یا در حالت انجماد سریع به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه درون فریزر بگذارید.

بعد از گذشت زمان مشخص سری دستگاه را از فریزر خارج کرده و به دسته متصل کنید.

آیس رولر را روی صورت و یا سایر نقاط بدن خود ماساژ دهید و از تاثیرات آن استفاده کنید.

آیس رولر های یخی هیچگونه حالت خیسی روی پوست ایجاد نمیکند. تنها به آرامی پوست صورت را ماساژ میدهد. و احساس آرامش بخشی را به شما منتقل میکند.

مطالب دیگر  فواید آیس رولر برای پوست

آیس رولر یخی چه ویژگی هایی دارد؟

 • استفاده از آیس رولر های یخی به راحتی امکان پذیر است.
 • آیس رولر های یخی دارای خاصیت خنک کنندگی سریع می باشند.
 • از آیس رولر های یخی میتوان به مدت طولانی استفاده کرد.
 • حمل و جا به جایی آیس رولر های یخی به راحتی امکان پذیر است.
 • اندازه و حجم آیس رولرهای یخی کوچک می باشد و از این رو قابلیت حمل آسانی دارد.
 • تمامی افراد در سنین مختلف میتوانند از آیس رولر یخی استفاده کنند.
 • آیس رولر های یخی از قیمت مناسبی برخوردارند.

استفاده از آیس رولر های یخی چه مزیت هایی دارد؟

آیس رولر دستگاهی است که میتوانید با صرف هزینه کم آن را تهیه کرده و به راحتی در منزل مورد استفاده قرار دهید. استفاده از این دستگاه هیچگونه احساس درد یا نارحتی به همراه نخواهد داشت بلکه منجر به احساس آرامش در افراد میشود. در نتیجه افرادی که دارای آستانه درد پایینی هستند میتوانند استفاده از آیس رولر یخی را جایگزین سایر روش های تهاجمی نمایند و از تاثیرات آن بهره مند شوند. این دستگاه ها در دو نوع دارای سری توپی و سر غلطکی در بازار موجود است که میتوانید هر کدام را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

از دیگر مزیت های آیس رولر یخی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
درمان مشکل استرچ مارک

یکی از مشکلات رایج که امروزه بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، استرچ مارک می باشد که به ترک های پوستی معروف است.  استفاده از آیس رولر های یخی تاثیر چشم گیری در رفع این ترک ها دارد و میتواند تا حد زیادی آن ها را کاهش دهد.

فواید بی نظیر آیس رولر یخی

آیس رولر یخی یک ابزار ساده و موثر برای مراقبت از پوست است که دارای یک غلطک یخی می باشد و فواید بی نظیری برای پوست به همراه دارد. از جمله مهم ترین فواید این قطعات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تورم و التهابات:

با استفاده از آیس رولر یخی می‌توان به کاهش تورم و التهابات پوست کمک کرد. سردی سری این دستگاه باعث تنگ شدن عروق کوچک پوست می‌شود. همانطور که میدانید این عروق عامل اصلی التهاب و تورم پوستی هستند.

کمک به مراقبت پس از جراحی پوست:

آیس رولر یخی می‌تواند برای کمک به تسکین و کاهش درد پس از جراحی‌های پوستی مفید باشد. سردی این دستگاه به تسکین درد و تحریک بهبود زودتر پوست کمک میکند.

کمک به کاهش پف و چین و چروک پوستی:

استفاده مداوم از آیس رولر یخی می‌تواند به تنگ شدن منافذ پوستی و کاهش ظاهر پف و چین و چروک‌های پوست کمک کند.

تازه سازی و شادابی پوست:

استفاده از آیس رولر یخی می‌تواند منجر به تازه سازی و شادابی پوست شود. سری سرد این دستگاه می‌تواند به تحریک جریان خون در پوست و تقویت روشنایی و شادابی آن کمک کند.

کاهش دهنده قرمزی پوست:

استفاده از آیس رولر یخی به کاهش قرمزی و حساسیت پوست کمک میکند. یخ بودن سری این وسیله می‌تواند به تهویه مناسب و کاهش قرمزی‌های ناشی از حساسیت پوست کمک کند.

آیا ممکن است استفاده از آیس رولر یخی عوارضی داشته باشد؟

عموماً استفاده از آیس رولر یخی ایمن است و عوارض جدی ندارد، اما در برخی موارد ممکن است عوارض کوچک و ناراحتی‌هایی به همراه داشته باشد. از جمله عوارض احتمالی آیس رولر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

حساسیت پوستی:

برخی افراد ممکن است به سرما و یخ حساسیت داشته باشند. در این صورت، استفاده از آیس رولر یخی ممکن است پوست آن ها را تحریک کند و حساسیت به همراه داشته باشد.

تحریک پوستی:

استفاده از آیس رولر یخی ممکن است برای برخی از افراد تحریک پوستی به همراه داشته باشد. در این مواقع ممکن است پوشت واکنش هایی را نشان دهد و نارحتی هایی به همراه داشته باشد.

استفاده از آیس رولر یخی بعد از قرار گرفتن در معرض نور افتاب:

استفاده از آیس رولر یخی بلافاصله پس از قرار گرفتن در برابر آفتاب، ممکن است به علت تنگ شدن عروق پوستی، منجر به افزایش تحریک و حتی سوختگی پوست شود.

استفاده بیش از حد:

استفاده بیش از حد از آیس رولر ها ممکن است باعث آسیب دیدگی پوست شود. به همین دلیل توصیه میشود از آیس رولر یخی با فشار خفیف و به صورت معقول استفاده کنید.

عوارض ناشی از سردی شدید:

استفاده از یخ برای طولانی مدت بر روی پوست، می‌تواند منجر به مشکلاتی مانند احساس سردی شدید، محدودیت جریان خون، یا آسیب به بافت‌های پوستی شود.

جلوگیری از بروز چین و چروک های پوستی

طبیعتا با بالا رفتن سن پوست صورت دچار مشکلاتی نظیر ایجاد چین و چروک خواهد شد. از این رو افراد به دنبال روش های مختلفی برای بر طرف کردن این مشکل و یا پیشگیری از وقوع آن می باشند. استفاده از آیس رولر یخی از روش هایی است که تاثیر چشم گیری در جلوگیری از بروز چین و چروک پوست و در نتیجه جوانسازی پوست خواهد داشت. همچنین آیس رولر یخی منجر به سفت شدن و به عبارتی لیفتینگ پوست خواهد شد.

 برای خرید دستگاه جوانسازی پوست خانگی پرفروش هما سنتر کلیک کنید
رفع جوش و سلولیت های پوستی

افرادی که دچار جوش و یا آکنه پوستی هستند میتوانند با استفاده از آیس رولر این مشکل را برطرف کنند. همچنین سلولیت های پوستی که بیشتر در نواحی پا یا شکم دیده میشود و در اثر عواملی مانند چاقی و لاغری و یا حاملگی رخ میدهد را میتوان با استفاده مداوم از آیس رولر تا حد زیادی کاهش داد.

آیس رولر یخی
رفع تیرگی و پف زیر چشم

سیاهی و پف زیر چشم از جمله مواردی است که منجر به تاثیر منفی در چهره افراد میگردد. بروز این مشکل ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد از جمله دلایل ارثی، احساس خستگی، استرس و … استفاده از آیس رولر یخی تا حد زیادی از این مشکل جلوگیری میکند و یا در صورت بروز منجر به رفع و کاهش آن خواهد شد.

بر طرف کردن آسیب ها و زخم های پوستی

آیس رولر های یخی تاثیر چشم گیری در از بین رفتن جای اسکار، جوش، سوختگی و .. خواهد داشت. برای اینکار لازم است هرروزه و به طور مرتب از این دستگاه استفاده نمایید. تاثیرگذاری این روش در مدت زمان کم امکان پذیر است.

مطالب دیگر  معجزه درمارولر برای صورت

سوالات متداول

آیا آیس رولر یخی در درمان بیماری های نیز مورد استفاده قرار میگیرد؟

بله- برای درمان تب و یا بیماری هایی که منجر به افزایش دمای بدن می شود میتوان از آیس رولر یخی استفاده کرد.

آیا تاثیرگذاری آیس رولر یخی به زمان طولانی نیاز دارد؟

خیر- تاثیرگذاری آیس رولر در زمان کمی مشاهده میشود.

آیا استفاده از آیس رولر به صرف هزینه زیادی نیاز دارد؟

خیر- آیس رولر های یخی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه بوده و نسبت به سایر روش ها هزینه های کمتری را در بر میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *