درمارولر, مقاله ها

خرید درمارولر برای مو

خرید درمارولر برای مو

خرید درمارولر برای مو : درمارولر یکی از جدیدترین روش های درمانی می باشد که برای مشکلات مختلف زیبایی مانند رفع جای جوش، جوانسازی پوست، رفع ریزش مو و … مورد استفاده قرار میگیرد. در این مقاله قصد داریم به بررسی درمارولر برای مو بپردازیم. احتمالا همه افراد در طول زندگیشان با مشکلاتی نظیر ریزش مو، کم پشتی و … رو به رو میشوند.

افرادی که با این مشکل رو به رو هستند با سوالاتی نظیر اینکه آیا میتوان بدون استفاده از روش های گران و خطرناک مشکلات ریزش مو را برطرف کرد؟ آیا در مارولر در بر طرف کردن این مشکلات موثر است؟ آیا همه افراد همه میتوانند این روش را مورد استفاده قرار دهند؟ و … مواجه میشوند. در ادامه مقاله به بیان مطالبی در این زمینه میپردازیم. # خرید درمارولر برای مو

 برای خرید درمارولر پرفروش هما سنتر کلیک کنید

درمارولر و ریزش مو

درومارولر یک روش برای درمان مشکلات زیبایی است که با کمک به تولید کلاژن قادر به برطرف کردن کلیه مشکلات پوستی می باشد. در این روش از یک غلطک که سری آن دارای سوزن های ظریف بسیاری است استفاده میشود. طبیعتا ورود این سوزن ها زخم های بسیار ریزی روی سطح پوست ایجاد میکند.

در این صورت بدن اقدام به تولید پروتئین های موثر برای درمان این زخم ها میکند که در کنار آن مشکلاتی نظیر ریزش و کم پشتی مو بر طرف میگردد.  متخصصان معتقدند که این روش درمانی ریزش موی آلوپسی را نیز درمان میکند. به عبارتی این زخم های ریز منجر به تقویت فولیکول های مو میگردد که در رشد و ضخیم شدن موی سر موثر است. # خرید درمارولر برای مو

مطالب دیگر  نیدلینگ صورت چیست؟

مزیت های میکرونیدلینگ برای ریزش مو

نخستین بار این روش درمانی در سال ۱۹۹۰ مورد استفاده قرار گرفت. در آن زمان این روش درمانی برای بهبود جای زخم مورد استفاده قرار میگرفت. اما از همان ابتدا درمارولرها در درمان آلوپسی که نوعی ریزش مو می باشد کاربرد داشت و مورد استفاده قرار میگرفت.

به عبارتی درمارولر با ایجا زخم های ریز سلول های بنیادری را در ساخت فولیکول های مو  تحریک میکند و در نتیجه آن رشد و ضخامت مو چند برابر خواهد شد. علاوه بر آن استفاده از درمارولر جذب سرم ها و محصولات مراقبتی از مو و پوست را بیشتر میکند که این امر نیز تاثیر چشم گیری در درمان ریزش مو دارد. # خرید درمارولر برای مو

از جمله این محلول ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ماینوکسیدیل

استروئید موضعی

پلاسمای غنی از پلاکت (PRP)

نحوه عملکرد درمارولر

درمارولر همانند یک غلطک روی پوست سر حرکت میکند و به این ترتیب سوراخ های ریز، سطحی و کنترل شده ای را ایجاد خواهد کرد. از آنجا که این زخم ها کاملا کنترل شده هستند نمیتوان درمارولر را روشی تهاجمی دانست.  بهتر است بدانید زخم های ناشی از درمارولر آسیب جدی به لایه خارجی پوست وارد نمیکند. اما ممکن است خونریزی سطحی ایجاد شود که خطرناک نبوده و به سرعت درمان میگردند. # خرید درمارولر برای مو

فرآیند درمان درمارولر در ریزش مو به صورت زیر انجام میگیرد:

 • درمارولر سیستم گردش خون بدن را تحریک میکند و بهبود میبخشد.
 • ورود سوزن و ایجاد زخم های ریز روی پوست منجر به آزاد شدن موادی می شود که در سریع تر انجام شدن فرآیند رشد تاثیرگذار است.
 • در این زمان رگ ها و مجاری جدید خونی روی پوست ایجاد میگردد.
 • کلاژن و الاستین تولید میشود که در بهبود وضعیت پوستی موثر  است.
 • بعد از گذشت ۵ روز از استفاده از درمارولر، کلاژن در بدن تولید می شود که در رشد مو و افزایش ضخامت آن موثر است. طبق تحقیقات انجام شده اگر ۴ جلسه به فاصله یک ماه از هم از درمارولر استفاده شود سطح کلاژن بدن تا ۴۰۰ درصد افزایش پیدا میکند. # خرید درمارولر برای مو

خرید درمارولر برای مو

توصیه هایی در زمان استفاده از درمارولر

قبل از استفاده از درمارولر بهتر است موی سر خود را مرطوب کنید. با اینکار احتمال پیچیده شدن مو به غلطک کمتر می شود.

فراموش نکنید درمارولر را به آرامی روی پوست سر حرکت دهید. چرا که ماساژ با فشار زیاد تاثیر بهتری نخواهد داشت تنها موجب به ایجاد زخم، التهاب و قرمزی می شود.

بهتر است ماساژ پوست را از ناحیه جلویی مو و از خط رویش آن شروع کنید و به سمت ناحیه پشتی حرکت کنید. (تنها در نواحی سر که دچار ریزش شده است از درمارولر استفاده کنید.)

هر ناحیه از سر را حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ماساژ دهید. توجه کنید در هر لحظه تنها روی یک ناحیه از سر تمرکز کنید. و دستگاه را در تمامی جهات افقی، عمودی و مورب حرکت دهید. # خرید درمارولر برای مو

خدمات لیزر

آیا همه افراد میتوانند از درمارولر برای موی سر خود استفاده نمایند؟

سوالی که ذهن بسیاری از افراد را درگیر میکند این می باشد که آیا تمامی افراد قادر به استفاده از درمارولر هستند یا خیر؟ در پاسخ باید گفت که خیر استفاده از این روش نیز محدودیتی دارد و  از این رو افرادی که دارای شرایط خاصی هستند نمیتوانند آن را مورد استفاده قرار دهند. # خرید درمارولر برای مو

مطالب دیگر  آیس رولر یخی هما سنتر

از جمله محدودیت های درمارولر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زنان باردار
 • افرادی که دچار بیماری دیابت هستند.
 • بیماران هموفیلی
 • بیماری هایی که بهبود و ترمیم مشکلات پوستی را آهسته میکند.
 • افرادی که از داروهای رقیق کننده یا داروهایی که در این دسته هستند استفاده میکنند.
 • افرادی که دارای آکنه یا جوش فعال هستند.
 • افرادی که دچار زخم های باز در پوست سر خود می باشند.
 • افرادی که دچار هر یک از مشکلاتی که بیان شد باشند به هیچ وجه نباید این روش را مورد استفاده قرار دهند. چرا که منجر به بروز عفونت و سایر مشکلات می شود. سایر افراد نیز برای جلوگیری از بروز مشکلاتی از قبیل عفونت باید دستگاه درمارولر را پیش از استفاده کاملا استریل و ضدعفونی کنند. # خرید درمارولر برای مو
برای درمان ریزش مو باید از چه سایز سوزن درمارولر استفاده شود؟

همانطور که میدانید سوزن های مورد استفاده در دهانه درمارولر از سایز های متفاوتی برخوردارند که با توجه به نوع مشکل پوستی باید انتخاب شوند و مورد استفاده قرار گیرند. ابتدا بهتر است بدانید برای انتخاب سایز سوزن مناسب لازم است با پزشکان متخصص مشورت نمایید. اما به طور کل برای درمان مشکلات ریزش مو بهترین سایز سوزن ۰٫۵ میلی متر می باشد.

در مواردی نیز شاهد استفاده از سوزن های با سایز ۱ میلی متر در این درمان هستیم. بهتر است قبل از مصرف از بی حس کننده های موضعی استفاده کنید تا احساس درد نداشته باشید و مشورت با یک مشاور و متخصصص را فراموش نکنید. # خرید درمارولر برای مو

خرید درمارولر برای مو

مقایسه درمارولر خانگی و روش های کلینیکی

با توجه به گران بودن و وقت گیر بودن روش های درمان ریزش مو، افراد ترجیح میدهند استفاده از روش های ارزان و بی خطر را جایگزین نمایند. به این منظو بسیاری از افراد به خرید درمارولر و استفاده خانگی از آن ها روی آورده اند. چرا که هزینه استفاده از این روش حدود یک سوم  هزینه های سایر روش های درمانی می باشد. # خرید درمارولر برای مو

 
اما با این حال در زمان استفاده خانگی از این روش باید به موارد زیر توجه کرد:
 • نداشتن آگاهی از انتخاب سایز سوزن مناسب
 • مشکلاتی که در دیدن تمامی نواحی سر مانند قسمت پشتی سر وجود دارد.
 • نمیتوان همانند پزشکان متخصص در این زمینه مناطق هدف را تشخیص داد.
 • نداشتن مهارت در استفاده از غلطک درمارولر
 • آگاهی نداشتن از زمان توقف درمارولر
 • نداشتن اطلاعات کافی از میزان فشار وارده بر پوست سر
 • قادر نبودن به استفاده از روش های درمان کمکی مانند پلاسمای غنی از پلاکت ها و …

عواملی که بیان شد ممکن است منجر شود درمارولر خانگی در مقایسه با مراجعه به یک متخصص تاثیر گزاری کمتری داشته باشد. چرا که طبیعتا مراجعه به متخصصان میزان عوارض جانبی را تا حد زیادی کم خواهد کرد. به طور کل خرید درمارولر و استفاده از آن در منزل روشی موثر می باشد اما اگر اطلاعات و مهارت کافی در رابطه با آن ندارید بهتر است به متخصصان مراجعه کنید و از آن ها کمک بگیرید.

درمارولر چه فوایدی برای پوست سر دارد؟

استفاده از درمارولر برای پوست سر فواید متعددی دارد. از جمله مهم ترین فواید این دستگاه برای درمان مشکلات مرتبط با پوست سر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تحریک رشد مو:

استفاده مداوم از درمارولر می‌تواند فعالیت پوست سر را افزایش دهد و به تحریک فولیکول‌های مو کمک کند که منجر به رشد موی سالم‌تر و قوی‌تر خواهد شد.

کمک به افزایش جذب محصولات:

استفاده از درمارولر می‌تواند جذب محصولات مراقبتی مو مانند شامپوها، روغن‌ها و ماسک‌ها را بهبود بخشد و تأثیرات آنها را به‌طور عمیق‌تر و کاراتری در پوست سر ایجاد کند.

کاهش خشکی و شوره:

ماساژ با درمارولر می‌تواند به تحریک تولید روغن طبیعی پوست کمک کرده و از خشکی و شوره‌زدایی پوست سر جلوگیری نماید.

تقویت عروق خونی:

استفاده مداوم از درمارولر می‌تواند به تقویت عروق خونی پوست سر کمک کند و جریان خون به فولیکول‌های مو را افزایش دهد. این امر در نهایت موجب رشد موی سالم‌تر و زیباتر خواهد شد.

مهار چربی و چربی‌زایی بیش از حد:

ماساژ با درمارولر می‌تواند به تعادل تولید چربی در پوست سر کمک کند. در نتیجه این دستگاه میتواند از مشکلات چربی زیاد یا کمبود آن جلوگیری نماید.

سایر کاربردهای درمارولر

درمارولر یک ابزار کوچک ولی چندمنظوره است که برای مراقبت از پوست به کار می‌رود. برخی از کاربردهای درمارولر عبارتند از:

جوانسازی پوست:

استفاده از درمارولر با سوزن‌های کوچک می‌تواند به تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست کمک کند و باعث کاهش چین و چروک‌های پوستی شود.

کاهش نشانه‌های آکنه و جوش:

درمارولر می‌تواند به تسهیل جذب محصولات درمانی و بهبود بافت پوستی کمک کند که این موارد می‌توانند نشانه‌های جوش و آکنه را کاهش دهند.

بهبود ترک‌ها و اسکارها:

ماساژ با درمارولر می‌تواند به تحریک بافت پوستی و کمک به تولید بافت جدید و کاهش اندازه ترک‌ها و اسکارهای پوست کمک کند.

رفع تیرگی پوست:

استفاده از درمارولر می‌تواند به تسهیل بازسازی پوست کمک کرده و رنگ تیرگی پوست‌ها را بهبود بخشد.

افزایش جذب محصولات پوستی:

استفاده از درمارولر می‌تواند جذب محصولات مراقبتی مانند سرم‌ها و کرم‌ها را بهبود بخشد و کارایی آنها را افزایش دهد.

درمارولر ها از چه طریقی به درمان مشکلات پوست سر کمک میکند؟

تحریک تولید کلاژن و الاستین:

سوزن‌های کوچک در درمارولرها با وارد کردن فشار بر روی پوست سر، تحریک بهبود تولید کلاژن و الاستین را فراهم می‌کنند. این ویژگی منجر به تقویت بافت‌های پوستی می‌شود و در بهبود وضعیت پوست سر اثر میگذارد.

افزایش جذب محصولات مراقبتی:

سوزن‌های درمارولر منافذ کوچکی در پوست سر ایجاد میکنند که باعث افزایش جذب محصولات مراقبتی مانند روغن‌ها و سرم‌ها می‌شود. این فرآیند منجر میگردد تا محصولات مراقبتی عمیق‌تر جذب پوست شوند و تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

تحریک رشد مو:

ماساژ پوست سر با درمارولر می‌تواند به تحریک فولیکول‌های مو و افزایش جریان خون در پوست سر کمک کند. این اقدام باعث رشد موی سالم‌تر و قوی‌تری خواهد شد.

رفع تیرگی و ترک‌های پوستی:

ماساژ با درمارولر می‌تواند به تحریک بافت‌های پوستی و کمک به بازسازی آنها کمک کند. این موارد می‌توانند تیرگی پوست سر را کاهش داده و اثرات ترک‌ها را کمتر کنند.

سوالات متداول

آیا برای استفاده از درمارولر به هزینه زیادی نیاز است؟

خیر- هزینه استفاده از این روش یک سوم سایر روش های درمانی می باشد.

آیا برای درمان ریزش موی ناشی از آلوپسی میتوان از درمارولر استفاده کرد؟

بله- تاثیرگذاری این روش در درمان آلوپسی به اثبات رسیده است.

بازه زمانی مورد نیاز برای بهبود ریزش مو با استفاده از درمارولر چقدر می باشد؟

بعد از گذشت ۴ جلسه تاثیرگذاری آن مشاهده میشود.

اگر دچار ریزش و کم پشتی موی سر می باشید، توصیه میشود از درمارولر استفاده کنید که هزینه های کمی را در بر میگیرد و تاثیرگذاری بسیاری دارد. # خرید درمارولر برای مو

نویسنده: المیناز اردیبهشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *