لطفا کیفیت محصولتون رو با سایر برندها مقایسه کنید؟

دوست عزیز ما هرگز این مقایسه رو انجام نمیدیم. وظیفه بررسی برندهای مختلف و حتی مدل های متفاوت محصولات، بر عهده شماست. همونطور که ما اطلاعات لازم و کافی رو درباره هر دو دستگاه لیزر آبی و صورتی در اختیارتون میذاریم و در نهایت، این شما هستید که با توجه به نیازتون، دستگاهتون رو انتخاب می کنید. انتخاب بین برندهای دیگه و “برند معتبر ما” هم بر عهده شما بزرگواران است.

چرا خودتون دستگاه صورتی رو بیشتر ترجیح میدید؟

اول از همه بخاطر رنگ جذابش هست. چون معمولا ما خانم ها عاشق رنگ صورتی هستیم. دلیل دوم اینه که تعداد شات های سری، روی ال سی دی (که رو دستگاه تعبیه شده) مشخص هست. و در نهایت بخاطر قابلیت تعویض سری و استفاده از امکانات دیگه این دستگاه هست.

اون قسمت مربعی پایین جعبه که خالی هست جای چیه؟

در کشور سازنده این دستگاه، سیستم آداپتور به گونه ای هست که نیاز به تبدیل بین آداپتور و پریز هست که در اون مربع، داخل جعبه قرار میگیره ولی ما این آداپتور رو با توجه به سیستم پریز کشور عزیز خودمون “ایران” سفارش دادیم. بنابراین نیازی به اون تبدیل نداره.

برای تمیز کردن دستگاه از چه وسیله ای استفاده کنیم و چجوری اینکارو انجام بدیم تا به دستگاه آسیب وارد نشود؟

بعد از هر بار استفاده میتونید سری دستگاه رو با پنبه (یا با استفاده از گوش پاک کن که درون جعبه هم قرار دادیم براتون) آغشته به الکل به آرامی و با دقت تمیز کنید.

شات نامحدود یعنی چی؟

دوستان شات نامحدود به این معنی هست که تا هر زمان که بخواهین میتونین از دستگاه استفاده کنید و مقدار شات اون تموم نمیشه و نیاز به تهیه مجدد سری نیست.

عمر دستگاه چند سال است؟

این بستگی به میزان استفاده و نگهداری شما از دستگاه داره ولی ما با افتخار ۱ سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برای باشگاه مشتریانمون داریم.

آیا میشه دستگاه آبی رو تو سالن استفاده کرد؟

ما به هیچ عنوان دستگاه رو برای مصرف کاری پیشنهاد نمی کنیم. این دستگاه برای مصرف شخصی تهیه شده است. یعنی روزی ۱الی ۲ساعت استفاده شود و نه هر روز. دقیقا مثل اینکه شما بخواهید با لباسشویی و اتوی منزل تون خشکشویی بزنید.

نحوه ارسالتون به صورت هست؟

هزینه تمامی ارسال ها به عهده خریدار می باشد. در تهران با پیک و شهرستان با تیپاکس انجام می شود.

دلیل پایین بودن قیمت هاتون نسبت به سایر برندها چیست؟

ما به عنوان اولین و بزرگترین نماینده این دستگاه در ایران، بابت حجم سفارشمون از کارخونه تخفیف بسیار خوبی می گیریم به همین خاطر با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان میذاریم تا همه بتونن براحتی استفاده کنند.

آیا با خرید این دستگاه از رفتن به مراکز لیزر بی نیاز میشیم؟

دوباره براتون مثال اتو رو میزنم. طبیعتا اتوی خونگی با اتوی اتوشویی فرق میکنه. اما نمیشه اتوی خونگی نداشت. اینم همینه. قطعا تاثیر داره ولی به اندازه دستگاههای لیزر موجود در کلینیک ها قدرت نداره.